Treść opublikowana przez m_kott
-
Odnowienie części chromowanych
Pytanie jak odnowić porysowane i zmatowiałe elementy chromowane. Dokładnie chodzi mi o te listwy które idą przy szybach oraz "mieszek" w automacie, który mam całkiem porysowany. Jakieś rady?
-
LPG 1.8t multitronic
Ja mam założony STAG QBOX na serię, wtryski ACW03, chociaż zastanawiałem się nad HANA. Ale gaziarz doradził, bo mowil ze HANA ostatnio ma dużo reklamacji a ACW zero problemów. I faktycznie po ponad 8 miesiącach nie mam żadnego problemu. Ciekawe są jeszcze Baracudy ale to już chyba na mocniejsze auta. Ja się zmieściłem w 2800zl. I jestem zadowolony. Nic nie szarpie, spadków mocy jakiś wielkich nie ma raczej. Co do butli, ja mam 55l i mi wystarczy.
-
Audi A4 B6 1.8T BFB Sedan
Dzisiaj przyszły mi klocki i płyn hamulcowy ATE. We środę będą już siedziały w aucie. Tarcze mam zamiar wymienić w okresie powakacyjnym - coś z dwójki Zimmermann/ATE
-
Audi A4 B6 1.8T BFB Sedan
BOLL strukturalny do plastiku. Warto nałożyć z 2-3 warstwy.
-
Audi A4 B6 1.8T BFB Sedan
-
A4 b7 1.8t bfb piszcza hamulce
Klocki TRW tak mają, moje też piszczą :/
-
Audi A4 B6 1.8T BFB Sedan
Bardzo fajnie świecą, widać różnice między zwykłymi H7. Co do felg, ranty miałem sciuchane z deka, ale ze wszystkiego da sie zejść papierem. Ja używałem lakierów BOLL. Polecam
-
Audi A4 B6 1.8T BFB Sedan
Właśnie nad Tym się zastanawiałem, przykleiłem bo miałem w domu emblemacik ale chyba lekka wiocha
-
Audi A4 B6 1.8T BFB Sedan
-
Audi A4 B6 1.8T BFB Sedan
Przyszła pora na temacik, zaczynając nie był to mój wybór marzeń jeśli chodzi o B6 - szukałem BEXa w Quattro. W Tym czasie brat zmianiał swoje auto no i pozostało w rodzinie - 17 tyś mnie to kosztowało, ale chyba nie ma co narzekać Samochód przejąłem w październiku 2017 roku - odrazu udałem się do gaziarza który wsadził mi STAGa. Przez zime udało się zrobić kilka rzeczy, te mniej przyjemne oraz bardziej przyjemne. Ze stylistyki wjechała okleina dekorów na szczotkowane aluminium, wymieniłem podsufitkę w której odkleił się materiał, odnowiłem felgi na wiosnę. Całą zimę miałem problem z płynem chłodnicznym, a to króciec a to coś tam, w końcu trzeba było pogrzebać trochę głębiej - Uszczelka pod głowicą ? Przy Tym zrobione oczywiście filtry i olej, płyn a na końcu dodany ceratec firmy Liqui Moly. Od tego czasu - zero problemów. Wyniosło mnie to 1500zł razem z konkretnym remontem głowicy. Dało się też odczuć brak napędu na 4 buty... musiała interweniować bestia z 4.2 pod maską Po ciężkiej zimie zabrałem się troche za pierdółki. Wymiana blendy podświetlenia rejestracji, do tego zamówione lampy przednie DEPO - czarne (jeszcze nie przyszły), żarówki Night Breaker OSRAM. Wymiana tarcz i klocków z tyłu. Propozycje co mogę jeszcze w autku zrobić piszcie śmiało w komentarzach. Zaznaczam, że żadnego obniżania i tego typu modyfikacji nie planuje i raczej nie będę planować, szczególnie, że posiadam multitronica
-
VSCAN VAG MINI VIAKEN
Szukam opinii dotyczacych tego skanera. Czego nie obsluguje w A4 a co można Nim zrobić, bo z samego opisu wynika, że nawet dużo
-
Samoczynne włączanie się świateł awaryjnych
Mam
-
Samoczynne włączanie się świateł awaryjnych
Ostatnio, wieczorem zaparkowałem auto na parkingu zgasiłem, światła odprowadzenia sie zapaliły. Stanąłem jeszcze chwilę przy aucie i tak stałem 2-3 minuty światła w ogóle sie nie zgasily a migać za to zaczęły awaryjne. Dodam że ostatnio wymieniłem sam podsufitke i może coś zrąbałem. Tylko pytanie co i jak to naprawić.
-
Jak rozpocząć przygode z tuningiem?
Interesuje mnie co na początek takiej przygody. Mam A4 B6 1.8T BFB 163km automat. Instalacja gazowa STAG basic zaprogramowaną na fabryczną moc. Chciałbym podnieść moc auta do ok. 200 koni. Jak się za to zabrać?
-
Profilaktyczna wymiana panewek
Witam! Jako że moja A4 powoli zmierza do granicy 300 tys przebiegu zacząłem interesować się panewkami. Generalnie lepiej jest zapobiegać niż leczyć, stąd moje pytanie. Ile może kosztować sama wymiana panewek na nowe?
-
Uszczelka pod głowicą - co warto wymienić?
Tak jak w tytule. Moja uszczelka pod głowicą powiedziała dobranoc w łączeniu kanału wodnego z komorą spalania stąd moje pytanie. Co przy zdjęciu głowicy warto zrobić oprócz wymiany samej uszczelki? Głowicą idzie do planowania oczywiście. Olej, filtr, płyn nowy - wiadoma sprawa. Co do tego? I jakie mogą być koszty oryginalnych części?
-
Malowanie zderzaka w kolor nadwozia Audi A4 B6
Witam! Mam auto w czarnym kolorze, a zderzaki tył, przód i progi mam w kolorze jakby szarym. Strasznie mnie to irytuje stąd pytanie, dobrze by to wyszło jakbym pomalował w kolor nadwozia? Nie mam funduszy, żeby zainwestować w zderzaki od S-ki. Co radzicie? Ktoś już próbował? Wstawiam przykład.
-
Błąd P0171 Check Engine
A to dziwne bo dosłownie tydzień temu byłem na przeglądzie instalacji, gościu mówił, że wszystko cacy. A następnego dnia to... :/ Lecieć do Nich z Tym? Czy co radzisz?
-
Błąd P0171 Check Engine
Witam, tak jak w tytule. Od jakiegoś czasu wyskakuje mi ciągle check engine, kasuje błąd i po jednym/dwóch dniach znowu to samo. Czym to może być spowodowane? Auto zachowuję się normalnie, także zdziwiłem się.