Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.


Dragon7820

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w tytule jestem umówiony na wizytę do chłopaków z Inowrocławia polecanych przez forum i teraz jak się przygotować , co sprawdzić w aucie?  

Celuje w 200km w bfb czy muszę wymienić wtryski? I ic ? Cena jaka powiedzieli to 1200zł to nie za dużo?

Proszę o rady forumowiczów bo jak na razie temat rzeka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy np mogę wymienić ic po wizycie u tuner czy muszę od razu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie udzieli Ci żadnych informacji? Zadzwoń jutro, powiedz czego oczekujesz i wszystko powinni Ci powiedzieć. 

1200zł za co? Modyfikacja i hamowania? Wszytko zależy u kogo robisz. Jeden weźmie 600zł, a drugi 1200zł. Dużo czynników składa się na cenę końcową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki . A powiedz mogę wymienić później ic?  Bo wtryski chyba od razu wymienię na te z bex?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IC można bez problemu zamontować później. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś zrobić wcześniej logi żeby potwierdzić, że wszystko jest sprawne. Na miejscu może się okazać, że np. pompa paliwa się kończy lub przepływka i nici z chipa. Sam program można zrobić za ułamek tej ceny ? Wtryski powinien podmienić Ci tuner przy modyfikacji jeśli chcesz większe założyć.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz skąd ta kwota ? jutro będę dzwonił , logi zrobię w sobotę a jadę do nich w poniedziałek następny. A wiedzie może czy ic prawy podejdzie od 2,0t?  i co jest potrzebne bo nigdzie nie mogę znalesc jakie rury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopytaj co jest w tej kwocie. Strzelam, że mogą sobie na to pozwolić, bo ludzie walą do nich drzwiami i oknami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli sam program to za dużo mówi?  A gdzie w ok Włocławka można jeszcze uderzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dragon7820 napisał:

Ktoś montowal od 2,0t ten prawy? 

Śmiało możesz montować później po chipie. Nie trzeba robić żadnej korekty softa. Od 2.0t pewnie ze się montuje, jak dobrze poszukasz wyjdzie Cię to za połowę ceny z Bexa, a nawet mniej:

https://a4-klub.pl/topic/307345-montaż-prawego-intercoolera-bex/?page=11

Ostatnio forumowicz montowal go pod blokiem. Rzeźby praktycznie żadnej ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli jutro mi powiedzą że cena to tylko za sam program to chyba za dużo bo? Macie jeszcze kogoś z okolicy Włocławka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robią bardzo dobrze to czasem warto przepłacić i mieć spokój.

Wiem po prostu, że można zrobić to równie dobrze za o wiele mniejsze pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kogo polecasz kolego? No ja będę wiedział jutro ale wydaje mi się że to sam program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod ta moc co celujesz to wrzuc wtryski z saaba 2.3T (150 komplet z listwa) no i drugi smic, z bexa, z 2.0T jak mowiles lub 2.5 TDI. Wrzucajac DP przy tym setupie (o ile turbo zdrowe) dasz rade zrobic okolice 210-215. Co do ceny no to ciezko cos powiedziec, co wchodzi w sklad uslugi? Rozpietosc cenowa w Polsce jest dosyc spora bo 500-1500 za program w 1.8T (i cena nie rowna sie jakosc) Poza tym warto pomyslec o swapie hebli na 320 z przodu (tyl moze zostac seria) z tego wzgledu, ze seria heble 288 czy 312 po prostu nie hamuja ten rozmiar jest dobry do golfa, ktory jest znacznie lzejszy od a4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będę dzwonił do nich . Ic już idzie do mnie więc pewnie założę dopiero po programie bo nie zdążę . Mówisz że wtryski będą pasować o tego 2.3t? I kupić je razem z listwa? Heble to wiem i też wymienię po wizycie , ok 10 napisze co mi powiedzieli . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Dragon7820 napisał:

Dzisiaj będę dzwonił do nich . Ic już idzie do mnie więc pewnie założę dopiero po programie bo nie zdążę . Mówisz że wtryski będą pasować o tego 2.3t? I kupić je razem z listwa? Heble to wiem i też wymienię po wizycie , ok 10 napisze co mi powiedzieli . 

Same wtryski ci wystarczą, podpowiem Ci numer: 0280156023

Jak pisał @przem8, trzeba było logi robić przed umawianiem się. Dużo "znanych" tunerów liczy sobie za diagnostykę i jak coś nie tak to odprawią cię z kwitkiem :)

Nie magię że to zła praktyka, ale logi pozwalają zaoszczędzić pieniędzy oraz czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem logi zrobię jak tylko wrócę do domu wtedy będzie wiadomo wszystko 

, dzięki kolego za numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...