Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi b6 1.9 Avf - uzyskanie mocy około 210 km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, co potrzebuje żeby uzyskac moc około 210km w AVFie? Auto jest po programie 183km/375nm na seryjnych gratach, jedna pompka kulała/eje i jej wartość wynosi 1.50, myślę, że wynik byłby ciut większy przy zdrowej pompce. Czy wymiana samej turbiny na BRD da wyniki ponad 205/210 ? Czy nie da wyniku i trzeba montować fmic i inne pompki ? 

Edytowane przez MilUl

Opublikowano

Jakie pompki u Ciebie teraz siedza? A co do wydania mocy, to oczywiscie, mozesz zrobic bez fmica tylko po jednym przejezdzie z mocy nie wiele zostanie bo bedzie piekarnik w dolocie :)

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, DivaynEays napisał:

Jakie pompki u Ciebie teraz siedza? A co do wydania mocy, to oczywiscie, mozesz zrobic bez fmica tylko po jednym przejezdzie z mocy nie wiele zostanie bo bedzie piekarnik w dolocie :)

No właśnie nie wiem , czy AVFIE w b6 występowały pompki AL? No dobra a np. Turbo gtb17 ( brd za późno wstaje)  + fmic , pompki seria - ugram tyle ? 

Opublikowano

kontrola pompek jakie sa zacznij od tego, reszta co napisales czyli gtb17 (lub gtb22) +fmic i pewnie DP i mozna atakowac :) A no i jeszcze sprzeglo bys musial zrobic, bo Twoje watpie, ze obrobi (z brd powinno dac rade, ewentualnie swoje obic kewlarem, ale to juz musisz zapytac kogos bardziej oblatanego w dieslu)

Edytowane przez DivaynEays

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, DivaynEays napisał:

kontrola pompek jakie sa zacznij od tego, reszta co napisales czyli gtb17 (lub gtb22) +fmic i pewnie DP i mozna atakowac :) A no i jeszcze sprzeglo bys musial zrobic, bo Twoje watpie, ze obrobi (z brd powinno dac rade, ewentualnie swoje obic kewlarem, ale to juz musisz zapytac kogos bardziej oblatanego w dieslu)

Dzięki, dp już jest ,  a jaki rozmiar fmica żeby dużo belki nie przycinać? 550x140x65 będzie optymalne czy większy 550x180x65 ?

Opublikowano

Wkładaj GTB2060vklr będziesz miał z zapasem jakbyś kiedyś chciał wymienić pompki na wydajniejsze . Chyba najlepsza turbina na większą moc na miasto . Wstaje jak szalona bo na kulkach  , chłodzenie wodą poprawia grzanie się silnika w zimię , same plusy . Tarczę wystarczy obić kevlarem w Maklandzie . U mnie trzyma 230km/505Nm ? Tutaj masz u mnie na pompkach BJ trochę bardzie wydajne jak BA z AVF . 25440168_1835708379836173_56425605930727

Opublikowano
5 godzin temu, danielstol napisał:

Wkładaj GTB2060vklr będziesz miał z zapasem jakbyś kiedyś chciał wymienić pompki na wydajniejsze . Chyba najlepsza turbina na większą moc na miasto . Wstaje jak szalona bo na kulkach  , chłodzenie wodą poprawia grzanie się silnika w zimię , same plusy . Tarczę wystarczy obić kevlarem w Maklandzie . U mnie trzyma 230km/505Nm ? Tutaj masz u mnie na pompkach BJ trochę bardzie wydajne jak BA z AVF . 25440168_1835708379836173_56425605930727

Daniel możesz powiedzieć coś więcej o swoim setupie? Jak to jeżdzi,spala,jaki koszt turbo orientacyjny ? Od kogo turbo brane i czy jakieś przeróbki układu wydechowego były robione? Jak sprawa wygląda z montażem dużo rezania?

Ja osobiście zastanawiam się nad GTD 1752 VRK bo ponoć pięknie wstaje z dołu zresztą wykresy same mówią za siebie. Ma ktoś może taką u siebie?

Opublikowano
1 godzinę temu, BartoszBB napisał:

Daniel możesz powiedzieć coś więcej o swoim setupie? Jak to jeżdzi,spala,jaki koszt turbo orientacyjny ? Od kogo turbo brane i czy jakieś przeróbki układu wydechowego były robione? Jak sprawa wygląda z montażem dużo rezania?

Ja osobiście zastanawiam się nad GTD 1752 VRK bo ponoć pięknie wstaje z dołu zresztą wykresy same mówią za siebie. Ma ktoś może taką u siebie?

Zapraszam do mojego tematu. ? Ale Turbo jest GTB2060VKLR od Turbo-Spaw downpipe 3 cale, reszta wydechu 2,5 gola rura, sprzęgło tarcza kevlar Makland, Map sensor 4 bar, Fmic 550x140x65 dolot Alu 51 mm, pompki BJ seria, do tego popcorn limiter, Wszystko ogarniałem sam, montaż spawanie wydechu, sprzęgło itp. 

Opublikowano
14 godzin temu, MilUl napisał:

Dzięki, dp już jest ,  a jaki rozmiar fmica żeby dużo belki nie przycinać? 550x140x65 będzie optymalne czy większy 550x180x65 ?

u mnie siedzi w zwyklym zderzaku 550x180x65 (bez ciecia belki i zderzaka + kratki na swoich miejscach)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.