-
porsche19961 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Zamiana Amorków z 1BA na 1BV
1BA i 1BV sie różnią pracą, na pewno są inne, mają krótszy skok chyba
-
Zamiana Amorków z 1BA na 1BV
Wiem wiem, dlatego chce go też obniżyć, i założyć odpowiednie amortyzatory zeby to jakos jezdzilo i wyglądało. Chodzi mi o numery tych amorkow Sachs
-
Zamiana Amorków z 1BA na 1BV
Witam, posiadam audi a4 b6 1.8t AVJ Sedan ośka, chce zmienić amorki na 1BV jakie są zamienniki tego, chodzi mi o jakieś sachs czy cos, + sprężyny eibach pro kit
-
Ustawienie gwintu, ocena wyniku pomiaru kół
Witam, otóż posiadam gwint od 3 dni firmy AP sporthwarke, mechanior mi ustawiał na oko wysokość itp, czy mozecie po tych danych stwierdzić ze krzywo stoi auto? bo z tego co sam widzę na tej kartce to srednio to wszystko wygląda, proszę o sprostowanie moich danych Pozdrawiam
-
Ap Sporthwarke, zamiana na cos innego
Przed chwilą rozmawiałem z panem Krzysztofem i powiedział ze nie ruszał twardości, zachował tą samą twardośc
-
Ap Sporthwarke, zamiana na cos innego
Powiem tak kolego, auto mi dziwnie skacze, jedziesz na prostej drodze i są lekkie wyboje to juz czujesz to strasznie ? moga być np sprężyny zużyte czy cos? bo Gwint kupiłem używany, i sie okazało ze przod to smietnik wiec zregenerowałem go w pecar, a sprezyny stare i tył tez stary
-
Ap Sporthwarke, zamiana na cos innego
Witam serdecznie, od 3 dni posiadam gwint Ap Sporthwarke, i stwierdzam że jednak gwint to nie dla mnie, potrzebuje cos bardziej komfortowego a zarazem zeby był nisko i ładnie sie trzymał drugi, moje auto a4 b6 1.8t sedan ośka, myslalem nad zestawem Bilstein b12 pro kit albo proline, jak macie jakieś tańsze pomysły i równe moim oczekiwaniom to proszę o info. Pozdrawiam
-
Siatka "plaster miodu" w grill (przemyślenia)
Panowie, w ta dolna części lepiej siatkę abs czy z 6gti docinać bo mam już zakupione tylko nie wiem czy idzie to ładnie dociąć
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Dobra, podsumowując jaki zestaw wahaczy brac? SKV<LEMF>MS?
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
Kolego, zaktualizujesz zdjęcia? bo nie ważne fotki są juz.
-
Analiza Błedów
2.4, mialem przekladke z automatu na manuala, moze komp od 2.8.
-
Zawieszenie Sportowe AP
Witam serdecznie chce zakupić taki zestaw do mojego a4 b6 sedan, https://apshop.pl/zawieszenie-sportowe-Audi-A4-Sedan-B6-SP10-373-18301.html , co o tym mysliscie?
-
Analiza Błedów
Auto to a6 c5 2.4, prosiłbym o szczegolowe wytłumaczenie, dodam ze na benzynie auto dławi sie i słąbo bardzo idzie, na gazie git. VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 3B0 907 551 B Component and/or Version: 2.8L V6/5V G 0002 Software Coding: 11501 Work Shop Code: WSC 06325 Additional Info: XXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXX 6 Znalezione: 17833 - EVAP Purge Valve (N80): Short to Ground P1425 - 35-00 - - 17841 - Secondary Air Pump Relay (J299): Open Circuit P1433 - 35-00 - - 17938 - Camshshaft Timing Adjustment: Short to Ground P1530 - 35-00 - - 17840 - Secondary Air Injection Solenoid Valve (N112): Open Circuit P1432 - 35-00 - - 17923 - Intake Manifold Valve (N156): Short to Ground P1515 - 35-00 - -
-
Głośniki do A4 b6
Witam, panowie pewnie są jakieś tematy o nagłośnieniu lecz nie znalazlem nic konkretnego, potrzebuje porady na co wymienić głosniki w a4 b6, przód i tył, coś niezbyt drogiego, max do 500 zł na wszystkie głosniki, i nie chce dokładać zadnych wzmacniaczy itp, wolałbym zeby wszystko było Plug and play, w sensie wpiąć kostki itp i git, elektryka mi jest daleka więc nie ogarne nic z lutowaniem itp, co polecacie pany?
-
Stuki na wstecznym przy hamowaniuo
Witam, otóż nastąpił problem, podczas cofania jak wciskam hamulec to jest takie stuknięcie z przodu auta tak jakby przy hamulcach, jak jade do przodu to nie ma tego problemu. W czym rzecz ?