Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DivaynEays

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DivaynEays

  1. te gotowce wszystkie sa o kant tylka w zasadzie... jedyny w miare pasujacy to zestaw orurowania z turboworks, cala reszta.. szkoda gadac. 550x180x65 luzno ogarnie
  2. DivaynEays odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    i hybryda k03 da rade i k04 kazde jedne. A ten chinski wynalazek to cholera wie
  3. DivaynEays odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    glownie chodzi o to w co celujesz i czego oczekujesz?
  4. DivaynEays odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    wstawanie tej k04 patrzac na link ponizej troche mija sie z celem, bo dolny zakres obrotow jest wykastrowany ze wzgledu na seryjny dol silnika.
  5. x

    DivaynEays odpowiedział(a) na viktorion temat w Audi A4 B6/B7
    Kreski to tylko kreski, ale tyle o ile widac, ze jest dobrze. Zrob logi jak wyzej kolega napisal i bedzie jasnosc pelna.
  6. 0.3 bar ma sie uchylac, i 0.3b na odpietym n75 (wtyczce!)
  7. jesli juz to nacinane lub nacinano-nawiercane. Same nawiercane maja tendencje do wyginania sie
  8. hebla nigdy za wiele, serio.
  9. tu akurat z b7 i tarcza 321. Ale raczej to samo jesli chodzi o zacisk
  10. normalka, szwagier o tym nie wiedzial i jak sobie DP owinal i zatrzymal sie pod sklepem to auto wygladalo jakby sie palilo - tyle dymu szlo z wypalania sie bandaza
  11. to prawda nie uleczysz motoru olejem z nasa, ale jakosc oleju znaczaco wplywa na jego ubywanie w trakcie eksploatacji (ile to przykladow, ze na tanszym oleju pobor wynosil 1.5/10000, a po zalaniu czegos lepszego pobor zmalal do 3 setek
  12. egt wyzsze? u mnie jest sporo nizsze niz seryjne i Kolega dobrze mowi, a w zasadzie oboje macie racje. Moment jest pochodna mocy wieksze pole manewru przy prowadzeniu momentu i brak jazdy jak dieslem.
  13. teoretycznie. Ten konkretny to woda nie olej po tych kilku km, wszystkie wlasciwosci stracil..
  14. Motul po 200 czy tam 300 km
  15. ja latam na rotingerach z klockiem ferodo, auto po sporym koksie, hebel zdaje egzamin i co najwazniejsze tarcza niezwichrowana, klocek nie piszczy, ani sie nie zeszklil. Fakt pyli sporo, ale to znaczy, ze hamuje. Oczywiscie odpowiednio "dotarte" byly
  16. dziwne tylko, ze padaja hybrydy tylko u tych co robia alpejskie kombinacje, leja siki nie olej lub nie maja pojecia o eksploatacji turbo doladowanego silnika
  17. moj set tez lata 25 tys robiony w calosci przez Jarka w tym turbo(jednak moje jest najmocniejsze ?) i dziala. Dopytalem co i jak uzytkowac zeby rozwiac watpliwosci (nic nowego w tej kwestii sie nie dowiedzialem, ale dokladke wskazowki Jarek dal). O co kolwiek nie napisze czy nie wstawie auta na wymiany eksploatacyjne jest zrobione jak Bog przykazal w cenach naprawde niskich i tak dojezdzam ponad 100km bo wiem, ze to jest pewniak, a nie "miras' czy inny "janusz' mechaniki.
  18. to turbo to w zasadzie z nazwy jest tylko k03 poza tym co innego 1.2bar na serii dolocie a co innego na kwasie o wiekszej srednicy + big tip
  19. jezdze na takiej hybrydzie, boost w peaku 1.15 bar ze spadkiem do 1bar. 245-250g/s, dziekuje dowidzenia
  20. daje daje
  21. Czym się różnia od fdb1655?
  22. 5l, mi na najwiekszym filtrze wchodzi 4.2l
  23. Dziękuję serdecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.