Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Shizer1996

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Shizer1996 odpowiedział(a) na Shizer1996 temat w 1.8T
    Czyli co już tak musi zostać po prostu ?
  2. Shizer1996 odpowiedział(a) na Shizer1996 temat w 1.8T
    Turbo mi regnerowala firma która ma bardzo dobra opinie w moim obszarze
  3. Shizer1996 odpowiedział(a) na Shizer1996 temat w 1.8T
    Ok a tego nie robię tylko mechanik. Mechanik powiedział mi że wkładam pierścień w cylinder i niby zamykał się w koło cylindra
  4. Shizer1996 odpowiedział(a) na Shizer1996 temat w 1.8T
    Pomiary były robione przy wymianie głowicy na 3 cylidrach wynosiło 13.5 bara co był bardzo zdziwiony A na jednym 10
  5. Shizer1996 obserwuje zawartość Dymienie
  6. Shizer1996 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Posiadam swoje audi od kwietnia 2017 roku i nie było roku żebym czegos nie robił (pewnie większość osób by już jak sprzedało) postanowiłem ze będe robic moje oczko w głowie a wiec: - po mieisacu od kupna zauwazyłęm ze ubywa mi płyn chlodniczy a co lepsze uciekał mi z tyłu przy głowicy tym dwójnikiem co sie okazało ze nie ma wsadzonego oringa, płyn nadal uciekał. Stwierdziałem ze chyba jest to uszczelka pod głowica. - Na poczatku lipca dałem do mechanika zeby zrobił mi ta uszczelke okazało sie ze jest pęknieta głowica miedzy zaworami, kupiłem nowa głowice nowe uszczelniacze wszystko na na glanc. Po jakimś czasie zauważyłem kopcenie na niebisko jak samochód postoi na wolnych obrotach. Niektorzy mowili turbo sie rozpada inni pierscienie. - W lipcu 2019 zrobiłem regenracje turba bo było rozwalone nawet na komputerze wyskakiwał błąd "ponizej dolnego porgu doładowania turbo " . Dymienie nie ustąpiło. - w tym roku własnie jestem na etapie wymianiy pierścieni mechanik złozył pojechał na jazde próbna przyjechał postawiła auto na wolnych obrotach samochód nadal dymi. Mechanik sprawdzał odme wszystko i nadal to samo. ;( ;( Czy ktos moze mi podsunąć jakiś pomysł co moze byc jeszcze przyczyna kopcenia ? Dzięki i pozdrawiam
  7. Shizer1996 odpowiedział(a) na Shizer1996 temat w Audi A4 B6/B7
    Kupilem nowa glowice i aktualnie przejechałem 20 tyś km na nowej głowicy
  8. Shizer1996 odpowiedział(a) na Shizer1996 temat w Audi A4 B6/B7
    Dodam jeszcze że glowice kupowałem nowa i wszystkie zawory i uszczelniacze tez nowe sa noweprzejechanie 20 tyś max
  9. Shizer1996 odpowiedział(a) na Shizer1996 temat w Audi A4 B6/B7
    Miałem pęknieta miedzy zaworami i brała płyn chłodniczy i jeden wąż nawet pękł od nagrzewnic takie ciśnienie bylo. Na na cilndrach na każdym po 13 barów przy pomiarze przed zdjęciem głowicy
  10. Shizer1996 odpowiedział(a) na Shizer1996 temat w Audi A4 B6/B7
    400 setki ma 2000 km
  11. Shizer1996 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam posiadam Audi a4b6 1.8t 163 km rok temu robilem glowice i zauważyłem ostatnio ze jak postoi chwile na wolnych obrotach i później ruszę lub dodam gazu to dymi na niebiesko. Wstawiam filmik i czekam na opinie czy to końcówka turbo czy odma zatkana??? Z góry dziękuję i pozdrawiam 20190715_135127_001.mp4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.