-
Szmelu zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
AUDI A4 Typ B6 8E 1.8T Intercooler Kit TA TECHNIX
Witam czy ktoś motował ten zestaw do Audi A4 B6 1.8T proszę o opinie i wykonanie tego produktu oraz czy są komplikacje w montażu ?? https://allegro.pl/oferta/audi-a4-typ-b6-8e-1-8t-intercooler-kit-ta-technix-9429920133
-
Jaki olej do skrzyni biegów Quattro A4 B6
https://allegro.pl/oferta/castrol-75w90-syntrans-transaxle-3-litry-taf-x-6989754560 taki olej i bedzie chodzić jak na orginale :D
-
Szmelu obserwuje zawartość Jaki olej do skrzyni biegów Quattro A4 B6
-
Jaki olej do skrzyni biegów Quattro A4 B6
Witam mam pytanie co do oleju do manualnej skrzynie biegów.Kupiłem olej który dobierany był niby z katalogu SWAG SAE 75w90 a ciezko mi sie zmienia sie bieg z 2 na 1 przy tak zwanym toczniu na zimnym oleju jak się rozgrzeje to jest ok. Co polecacie do skrzyni Quattro ? Wiem ze ma być norma VW G 052911 / VW 501 50 . Pozdrawiam
-
Temperatura klimtronika
Myślałem że są jakies ustawienia że można to ustawić komputerem
-
Temperatura klimtronika
Witam Czy są jakieś ustawienia które można zrobic na klimatroniku Audi a4 b6 zeby temperatura zaczynała się LO ,16C i w górę ? bo mam LO i pozniej 18C a widziałem w B7 ze po LO jest 16C . Można to jakoś przestawić ?
-
Intercooler z BEX do BFB
Witam mam pytanie odnośnie intercoller audi a4 b6 bex do modelu bfb. Chce dolorzyc prawy intercoller z bex z calym osprzętem bo 1 w bfb nie wyrabia. Czy wszystko pasuje czy będę musiał coś przerabiać?
-
Hak audi A4 B6 Avant -Quattro ?
Witam posiadam audi a4 b6 avant w quattro i chce założyć hak holowniczy wypinany. I teraz pytanie czy bedzie pasował np od avanta tylko bez Quattro? Pytam bo słysze różne opinie na ten temat