Treść opublikowana przez DivaynEays
-
Tuning bfb
Luz, wrócę do domu to podrzuce. Myk taki, że akurat nie jestem z białego i byłem w domu u siebie (Ostrołęka tak w gwoli ścisłości, żeby łatwiej było sprawdzić temperaturę tamtego dnia :p)
-
Tuning bfb
Innych nie mam, wygrzebane w starych rozmowach na fejsie(zerknij na datę loga). Przypomnij się w lipcu to zrobię specjalnie dla Ciebie logi Na tą chwilę mam tylko wczesno wiosenne logi, ale tu z kolei będzie"manipulowanie" wynikami bo temperatura 10 stopni ?
-
Tuning bfb
-
Tuning bfb
Wydajność coś się chyba pomieszała specowi z pojemnością Wroce do domu to sprawdzę kompa czy jakieś logi mam swoje. A co do smica, to jeśli 70 stopni czy więcej przy 30+ na dworze to jest dobrze ogarnięte no to cóż, chyba jednak nie ma o czym dalej dywagować
-
Tuning bfb
Wyobraź sobie że różnica między temperaturą zewnętrzną to 7-8 stopni w lato wsadź i 500 fmic, i zasłon go w 80%. Temperatury niższej nie uzyskasz od mojego setupu
-
Tuning bfb
Po łebkach to się modów nie robi, prędzej czy później się to mści. Jak ktoś robi mody i 200 ma tylko na papierze i to go cieszy to już jego biznes. Na seryjnym icku nie ma szans żeby noc była powtarzalna. A co do wielkości IC to mitomania. Nie wiem co za rdzeń trzebaby było wrzucić i jak mocno zje*ać orurowanie, żeby lag był jakkolwiek odczuwalny.
-
Tuning bfb
Oczywiście, że trzeba. Zimą jeszcze jakoś to będzie jeździć, ale poczekaj do wiosny jak będzie po 10-15 stopni na dworze seryjny to za słaby do seryjnej mocy.
-
B6 DIVISION
Zmiana samych sprężyn na amorki 1ba to nie porozumienie. Auto nie będzie prowadziło się jak należy.
-
1.8T BFB Prośba o analizę
Usuń błędy, zrób 50km na pB i pokaż wskazania grupy 32 jeszcze raz
-
1.8T BFB Prośba o analizę
tak, to zaworek odmy.
-
B6 DIVISION
znajomy ma b6 1.8t w avancie. Ogolnie bieda edyszyn i schodzi klar z niektorych elementow, poza tym sprawna. Chcial bodajze 12 tys
- Tuning bfb
-
1.8t BFB Analiza logów, silnik przygasa.
po 1 na PB jest ubogo i gora wtryski zapetlone. Cisnienie paliwa do sprawdzenia na listwie i/lub test przelewowy. Turbo dlugo wstaje oraz cofki sa dosyc spore, ale najpierw trzeba wyeliminowac problemy z mieszanka i wtedy ponowic logi zaplonu. Dv, podcisnienia, szczelnosc dolotu i odmy oraz wypadaloby zobaczyc w jakim stanie jest zeliwo i WG. LPG narazie proponuje wylaczyc, ogarnac PB, wyregulowac gaz i dopiero mozna na nim jezdzic.
-
Tuning bfb
DP jest opcjonalne, nie trzeba tykać jeśli katalizator jest sprawny. Reszta się zgadza. Co do kosztów to w dużej mierze zależy od stanu silnika i osprzętu, ale przy dobrych wiatrach idzie zrobić to w jakieś 1200, z do 1600 zł. Jak byś potrzebował wtrysków to mam w dobrej kasie
-
[A4 B6] Jakie ET przy 18" ?
druga opcja bedzie duzo lepiej lezec
-
analiza logi 1.8T stage 2
aso albo vaico z koncowka ta co podales.
-
Przewody a chip
w razie czego mam wtryski benzynowe, co by latwiej bylo lpg ogarnac potem
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Tylko, że motul to HC a Ravenol to PAO także proporcjonalności w bazach brak. Nie mniej jednak plukac faktycznie nie musi, ale nie zaszkodzi, a może pomóc
-
Jaka opona&dystanse do felgi (18x8 et43)
jaki efekt chcesz uzyskac?
-
Chłodnica oleju do BFB
Przesiąść się na na Ravenol VST (sam jeżdżę na takim) i będzie git. Chyba, że chcesz trochę więcej położyć to RCS lub RUP ewentualnie RRS
-
Chłodnica oleju do BFB
po 1 jaki olej stosujesz? co do chlodnicy to koniecznie z termostatem i to nie byle gowno, cos typu mocal. Chociaz moim zdaniem problem lezy w oleju i/lub ukladzie chlodzenia. U mnie przy grubszych modach przy dynamicznej jezdzie jest to 110-115 stopni (nie mowie o upalaniu na torze)
-
1.8T [BFB] Prośba o analize logów dynamicznych
ten soft to nieporozumienie. Jedz do kogos ogarnietego, albo ugadaj sie z Lukaszem13 to Ci to zdalnie ogarnie.
-
1.8T [BFB] Logi statyczne, dynamiczne
Turbo delikatnie przeladowuje, a tak to w normie. Co do bledu, nie slychac warkotu/grzechoczenia przy rozruchu na zimnym?
-
B6 DIVISION
tak samo czesto mozna przeczytac 'doinwestowana', gdzie ludzie pisza tak o normalnych rzeczach eksploatacyjnych - nie to nie jest doinwestowanie.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ravenol VST