Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DivaynEays

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DivaynEays

  1. DivaynEays odpowiedział(a) na lukibu1 temat w Audi A4 B6/B7
    Luz, wrócę do domu to podrzuce. Myk taki, że akurat nie jestem z białego i byłem w domu u siebie (Ostrołęka tak w gwoli ścisłości, żeby łatwiej było sprawdzić temperaturę tamtego dnia :p)
  2. DivaynEays odpowiedział(a) na lukibu1 temat w Audi A4 B6/B7
    Innych nie mam, wygrzebane w starych rozmowach na fejsie(zerknij na datę loga). Przypomnij się w lipcu to zrobię specjalnie dla Ciebie logi Na tą chwilę mam tylko wczesno wiosenne logi, ale tu z kolei będzie"manipulowanie" wynikami bo temperatura 10 stopni ?
  3. DivaynEays odpowiedział(a) na lukibu1 temat w Audi A4 B6/B7
    takie cos tylko znalazlem na kompie. Koniec lipca takze temperatura mniej wiecej 30 jest
  4. DivaynEays odpowiedział(a) na lukibu1 temat w Audi A4 B6/B7
    Wydajność coś się chyba pomieszała specowi z pojemnością Wroce do domu to sprawdzę kompa czy jakieś logi mam swoje. A co do smica, to jeśli 70 stopni czy więcej przy 30+ na dworze to jest dobrze ogarnięte no to cóż, chyba jednak nie ma o czym dalej dywagować
  5. DivaynEays odpowiedział(a) na lukibu1 temat w Audi A4 B6/B7
    Wyobraź sobie że różnica między temperaturą zewnętrzną to 7-8 stopni w lato wsadź i 500 fmic, i zasłon go w 80%. Temperatury niższej nie uzyskasz od mojego setupu
  6. DivaynEays odpowiedział(a) na lukibu1 temat w Audi A4 B6/B7
    Po łebkach to się modów nie robi, prędzej czy później się to mści. Jak ktoś robi mody i 200 ma tylko na papierze i to go cieszy to już jego biznes. Na seryjnym icku nie ma szans żeby noc była powtarzalna. A co do wielkości IC to mitomania. Nie wiem co za rdzeń trzebaby było wrzucić i jak mocno zje*ać orurowanie, żeby lag był jakkolwiek odczuwalny.
  7. DivaynEays odpowiedział(a) na lukibu1 temat w Audi A4 B6/B7
    Oczywiście, że trzeba. Zimą jeszcze jakoś to będzie jeździć, ale poczekaj do wiosny jak będzie po 10-15 stopni na dworze seryjny to za słaby do seryjnej mocy.
  8. DivaynEays odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zmiana samych sprężyn na amorki 1ba to nie porozumienie. Auto nie będzie prowadziło się jak należy.
  9. Usuń błędy, zrób 50km na pB i pokaż wskazania grupy 32 jeszcze raz
  10. DivaynEays odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    znajomy ma b6 1.8t w avancie. Ogolnie bieda edyszyn i schodzi klar z niektorych elementow, poza tym sprawna. Chcial bodajze 12 tys
  11. DivaynEays odpowiedział(a) na lukibu1 temat w Audi A4 B6/B7
    uwierz, ze sa
  12. po 1 na PB jest ubogo i gora wtryski zapetlone. Cisnienie paliwa do sprawdzenia na listwie i/lub test przelewowy. Turbo dlugo wstaje oraz cofki sa dosyc spore, ale najpierw trzeba wyeliminowac problemy z mieszanka i wtedy ponowic logi zaplonu. Dv, podcisnienia, szczelnosc dolotu i odmy oraz wypadaloby zobaczyc w jakim stanie jest zeliwo i WG. LPG narazie proponuje wylaczyc, ogarnac PB, wyregulowac gaz i dopiero mozna na nim jezdzic.
  13. DivaynEays odpowiedział(a) na lukibu1 temat w Audi A4 B6/B7
    DP jest opcjonalne, nie trzeba tykać jeśli katalizator jest sprawny. Reszta się zgadza. Co do kosztów to w dużej mierze zależy od stanu silnika i osprzętu, ale przy dobrych wiatrach idzie zrobić to w jakieś 1200, z do 1600 zł. Jak byś potrzebował wtrysków to mam w dobrej kasie
  14. druga opcja bedzie duzo lepiej lezec
  15. aso albo vaico z koncowka ta co podales.
  16. DivaynEays odpowiedział(a) na tajesi1003 temat w Audi A4 B6/B7
    w razie czego mam wtryski benzynowe, co by latwiej bylo lpg ogarnac potem
  17. Tylko, że motul to HC a Ravenol to PAO także proporcjonalności w bazach brak. Nie mniej jednak plukac faktycznie nie musi, ale nie zaszkodzi, a może pomóc
  18. Przesiąść się na na Ravenol VST (sam jeżdżę na takim) i będzie git. Chyba, że chcesz trochę więcej położyć to RCS lub RUP ewentualnie RRS
  19. po 1 jaki olej stosujesz? co do chlodnicy to koniecznie z termostatem i to nie byle gowno, cos typu mocal. Chociaz moim zdaniem problem lezy w oleju i/lub ukladzie chlodzenia. U mnie przy grubszych modach przy dynamicznej jezdzie jest to 110-115 stopni (nie mowie o upalaniu na torze)
  20. ten soft to nieporozumienie. Jedz do kogos ogarnietego, albo ugadaj sie z Lukaszem13 to Ci to zdalnie ogarnie.
  21. Turbo delikatnie przeladowuje, a tak to w normie. Co do bledu, nie slychac warkotu/grzechoczenia przy rozruchu na zimnym?
  22. DivaynEays odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak samo czesto mozna przeczytac 'doinwestowana', gdzie ludzie pisza tak o normalnych rzeczach eksploatacyjnych - nie to nie jest doinwestowanie.
  23. Ravenol VST

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.