Treść opublikowana przez DivaynEays
-
Audi a4 b6 1.8t BEX Podniesiona moc?
jest soft i problem z doladowaniem (przeladowuje). I zrob jak wyzej kolega napisal
-
Polecane opony zimowe
Witam, noszę się z zamiarem kupna opon zimowych w rozmiarze 225/40/18(ewentualnie 215/40/18). Aktualnie rozważam zakup Nokian WR D4, ale może macie coś równie dobrego (lub lepszego) w tym budżecie (to jest jakieś 1800 zł za komplet nowych)?
-
Wtryski do avj 0 280 156 012
P&p
-
Co zrobić z 1.9tdi 130km zeby zwiększyć moc
Tune-up, ale Robert sobie drogo liczy
-
1.8t tuning
Jeśli nie chcesz zbytnio zwiększać głośności wydechu to i 2.5" wystarczy pod moce rzędu 250 koni potem i tak seryjny wydech już nie wyda
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Na pompie z ośki nie dasz rady zrobić tak, żeby działał EDS na tylnej osi.
-
Wtryski
No to 420 to jest sporo na wyrost. Docelowo ile ma być?
-
Wtryski
Co Ty gadasz... Nie ogarną mu korekty wtrysków o 50% wydajniejszych. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Zmień u tunera. W jakie moce celujesz, że chcesz 420 wkładać ?
-
1.8t tuning
Seria wtryski to max do 180 koni, żeby to miało ręce i nogi, a nie jazda jak dieslem, do tego na serii IC to trochę szkoda zachodu go pompować, bo jeden but albo temperatura powyżej 20 stopni na dworze i już spuchnięte auto. Cokolwiek więcej to 320-380cc na 210-250 koni. Co do planowanych przez Ciebie zmian to turbo wcześniej wstanie i może przeładowywać dołem przez to (co w efekcie da uboga mieszankę w tym momencie). Ale ogólnie modyfikacje wyjdą na plus po zmianie wtrysków i korekcie (jak potrzebujesz wtryski to wal na pw), tylko z kolei już wtedy turbo będzie blokowało możliwości setupu (ale to błędne koło ?)
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
40kg waży całość. 13kg tarcza 7kg jarzmo z zaciskiem.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Hebel z A8 D3 bije S4 b6/7 na głowę. Zwróć uwagę na to, że A8 ma aluminiowy system hamulcowy, i waży to mniej niż 320, nie wspominając o 345
-
Swap 2.7 Biturbo co i jak
2.5TDi - po 1 najtaniej, po drugie najlepiej podejdzie motor. potrzebujesz caly motor z wydechem i osprzetem plus wiazka z ecu
-
Podniesienie mocy w bexie
-
Podniesienie mocy w bexie
z downpipem 250-260 jakies, ale moim zdaniem to troche bezsensu atakowac takie moce na serii
-
Wydech turbo back
1. Nie pasuje z oski do Q i odwrotnie. U mnie po swapie Q fura pojechala na kwasiaka bezposrednio 2. Jezeli zmieniasz na luzniejszy to moze byc bez korekty. Jesli zmienisz po mapie na wydech, ktory bedzie bardziej restrykcyjny to zalatwisz sobie turbo (ostatnio w robocie mielismy przyklad taki, gosc po strojeniu na DP i pelnym przelocie wrzucil chinski zamiennik kata i koncowe seryjne puchy, turbo sie wysralo na szybkosci, EMP rozwalilo uszczelnienia i tak rzygalo w wydech, ze to szok)
-
Zmiana korb na kute
Max moment mam bodajże od 3400rpm
-
Zmiana korb na kute
To moment, a nie moc gnie korby. Moje avj jakoś żyje a lata już dłuższy czas powyzej 300 ps. Odpowiednio moment poprowadzony i nic im nie będzie
-
Geremi vag garage vs Perun Turbo
Od siebie też Geremiego polecę, i dodam, że często turbiny od Peruna kończą u niego do poprawy. Ostatnio kumpel kupił w perunie i strojenia nie wytrzymała.
-
1.8t graty na 270 hp
Przepływka seryjna da radę. Pompie trzeba sprawdzić wydatek czy się nadaję. Reszta to co wypisaleś styknie. Kosztów aż takich nie będzie jak kolega wyżej pisał.
-
Zmiana korb na kute
Moim zdaniem bez sensu pchanie się w to pod takie moce.
-
Montaz DP i wtryskowz bam
Jest. Przy prawym intercoolerze jest DV w bex.
-
Modyfikacje w A4 B7 1.8T
dobra opona, 245 na przod i bedzie kleic. Znajomy ma w osce 300+ na pirelkach i jest bardzo dobrze z trakcja, co nie znaczy, ze od 0 ma 100% trakcji. Kolejna sprawa to mozna zrobic doladowanie po biegach albo kilka map zmienianych tempomatem
-
Modyfikacje w A4 B7 1.8T
latalem dluzszy czas na 321/245 z 300+ i zyje teraz co prawda 360/330 juz, ale bardziej to widzimisie anizeli koniecznosc w moim wypadku. Ale jak to sie mowi hebla i mocy nigdy za wiele. A co do sprzegla to wsadz z awx i ogarnie. Slupka nie otwieraj poki nie musisz. Wtryski lepiej 430cc z prosiaka (lub nowe 440), albo od razu 630cc. Szkoda zabawy z tymi 525cc.
-
Podniesienie mocy bfb
wtryski s3 lub prosiak 430cc (albo nowe 440cc), hybryda k03 (od siebie polece Geremiego, ma p&p na 260-270ps), tip silikon (ale lepiej sztywny), dsmic z bexa (bedzie p&p, ale lepsza opcja bedzie fmic, pod te moce 550x180x65 starczy), sprzeglo awx, pompa paliwa seryjna jak zdrowa to ogarnie, do tego downpipe i mozliwe, ze srodkowy do wywalenia albo tlumik jakis luzniejszy.
-
A4 B6 1,8T BFB głowica z wałkami od ADRa
zostaw swoje walki i nie kombinuj. Jesli juz chcesz zmieniac to tylko ssacy, ale korekta softu bedzie wymagana. PS: to nie egr tylko combi.