-
Blue123 obserwuje zawartość Intercooler bex do 150konnej jednostki , SWAP skrzyni multitronic KSS w A4 B8 2.7TDI , Brak dźwięku Radio pionner i 1 inny
-
SWAP skrzyni multitronic KSS w A4 B8 2.7TDI
Witam, tak jak w temacie chce zrobić SWAP skrzyni multitronic o oznaczeniu KSS na skrzynię manualną w Audi A4 B8. Niestety moja obecna skrzynia zaczęła poszarpywać na biegu wstecznym najbardziej ale również na D. Byłem na adaptacji, niestety nic nie pomogła. Diagnoza: sprzęgła w skrzyni. Ale oczywiście bez zaglądania do skrzyni nie można jednoznacznie stwierdzić czy to są tylko sprzęgła. Koszt u jednego majstra 5-6 tysięcy za wymianę sprzęgieł, u drugiego za kompleksową naprawę 10-15 tysięcy. Zastanawiam się w takim wypadku nad swapem skrzyni na manuala. Widziałem że takie kompletne przekładki nie są aż tak kosztowne. Dowiadywałem się odnośnie roboty : Za przekładkę - 2 tysiące ok Elektryka - do 500 zł Graty - w zależności od oznaczenia skrzyni, widziałem do tych silników kompletne przekładki za 3-4 tysiące. Moje pytanie jakie oznaczenie skrzyni manualnej będzie odpowiadało skrzyni multitronic o oznaczeniu KSS, ewentualnie czy macie jakieś inne pomysły lub mieliście styczność z takimi swapami. Z góry dzięki za każdą odpowiedź. Auto: Audi A4 B8 2.7 TDI 190km 2008r produkcji.
-
Brak dźwięku Radio pionner
Może być H6w? Miałem jedna ona jest 6w na 12 ale niestety jest spalona także jutro dam znać jak wyszło
-
Brak dźwięku Radio pionner
To będę musiał kupić miernik. Także dopiero jutro. Ale miałem podpięte radio chorus dosłownie tydzień temu i wszystko śmigało. Chyba że nie ma tu nic jedno do drugiego
-
Brak dźwięku Radio pionner
Chodzi Ci o to czh wychodzi coś z drugiej strony tej kostki w zaznaczonym miejscu?
-
Brak dźwięku Radio pionner
- Brak dźwięku Radio pionner
Ona jest wpięta w tą czarna koste z auta co wychodzi. Tylko na tej czarnej jest cały szereg kabelków wpiętych w piny a na tej czerwonej instalacyjnej tylko 6 wychodzi tak jak widać.- Brak dźwięku Radio pionner
Sorki nie zauważyłem. Już zaktualizowane.- Brak dźwięku Radio pionner
To ten adapter nie jest pod bose?. Specjalnie dziś jeździłem do car audio. I gość zapewniał że to pod bose i że jest w miarę dobry bo te tańsze strzelają czasami. Możesz podlinkować jakiś adapter pod bose?- Brak dźwięku Radio pionner
Mam głośniki bose. Niżej oinouty ze starego radia. Z nowego tylko te 3 strony znalazłem. Na samym radiu nic nie ma. Nie wiem jak to działa ale kostka od głośników jest cała zapełniona a z kostki od modułu w który wpinam wychodxi 6 kabli. Kompletnie już się w tym pogubiłem.- Brak dźwięku Radio pionner
Witam. Podłączyłem radio pionner (dodam zdj), kupiłem moduł do podłączenia go pod moją instalacje, przeciągnąłem plusa drugiego z zapalniczki no i radio odpala ale głosu brak czy z radia czy z kabla. Kompletna cisza. Dodam że zmieniałem radio chorus din1 na pioneer din 2. Ogólnie jednaj kostki nie podpiąłem bo też nie miałem gdzie. Ale raczej od niej nie zależy czy jest dźwięk czy nie. Zdj kostek i to jak podpiąłem dodaje w formie zdjęć. Jeśli jakieś piny trzeba przepiąć to dawajcie znać. Czerwona kostka nie podpięta to ta której nie znalazłem miejscaBlue123 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe- Tłumiki końcowe przelotowe
Witam. Poszukuje tłumików przelotowych końcowych do mojego Audi A4 b6 1.8t. Słyszałem. Ze w b7 2.0tfsi są końcowe puste w środku czy to prawda? Czy w którejś wersji Audi były montowane oryginalnie tłumiki przelotowe pasujące do mojej? załem. Ze w b7 2.0tfsi są końcowe puste w środku czy to prawda? A jeśli. Nie. To czy ktoś ma na sprzedaż przelotowe?- Intercooler bex do 150konnej jednostki
Z 2.5tdi wystarczy do mocy ok 200km? Widzę że dużo taniej sam intercooler ale co z całą resztą do zamontowania, rury itd. Cała reszta też będzie pasowała z 2.5tdi do podłączenia? Bo nie widzę na internecie jak to ludzie podłączają i nic o zestawie montażowym. Na czym polega to lekkie przerobienie rury? Jakbyście mogli mi to jakoś naświetlić i opisać bym był wdzięczny. Muszę załatwić wszystko co będzie potrzebne i podrzucić autko do mechanika żeby to włożył ale żeby się nie okazało że czegoś brakuje bo szkoda czasu i roboty.- Intercooler bex do 150konnej jednostki
Szukałem szukałem i w końcu się doszukałem. Gość za pracy intercooler plus zestaw do jego zamontowania krzyknął mi 800zl. Uważacie ze to dobra cena? Ew ktoś by miał taki zestaw taniej? Wrzucenie czołowego intercoolera to dużo więcej przeróbek? Jak to wychodzi z kosztami. Czołowy łatwiej wrzucić czy prawy od bexa.- Intercooler bex do 150konnej jednostki
Witam. Chciałbym założyć intercooler do mojego Audi A4 b6 1.8t 150km w podstawie. Słyszałem że najlepszym i najtańszym rozwiązaniem będzie włożenia intercoolera prawego z bex-a. I tu moje pytanie co na ten temat uważacie. Samochód będzie podkręcany mapa do ok 200km. Narazie siedzi turbo od bexa K03s, dowpipe 2.75, niedługo chce wsadzić intercooler i wtryski również od bex. Później mapa. Jeśli włożenie intercoolera od bex to dobry pomosl to pytanie czy ktoś ma jakieś zestawy montażowe których używał i nie są za drogie. Ew opis części które będą potrzebne do zamontowania od zera ew inne rozwiązania. Jestem otwarty na propozycje. - Brak dźwięku Radio pionner