Blue123

• Paliwo
    PB+LPG

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Blue123

Reputacja

1. Może być H6w? Miałem jedna ona jest 6w na 12 ale niestety jest spalona także jutro dam znać jak wyszło
  2. To będę musiał kupić miernik. Także dopiero jutro. Ale miałem podpięte radio chorus dosłownie tydzień temu i wszystko śmigało. Chyba że nie ma tu nic jedno do drugiego
  3. Chodzi Ci o to czh wychodzi coś z drugiej strony tej kostki w zaznaczonym miejscu?
  4. Ona jest wpięta w tą czarna koste z auta co wychodzi. Tylko na tej czarnej jest cały szereg kabelków wpiętych w piny a na tej czerwonej instalacyjnej tylko 6 wychodzi tak jak widać.
  5. Sorki nie zauważyłem. Już zaktualizowane.
  6. To ten adapter nie jest pod bose?. Specjalnie dziś jeździłem do car audio. I gość zapewniał że to pod bose i że jest w miarę dobry bo te tańsze strzelają czasami. Możesz podlinkować jakiś adapter pod bose?
  7. Mam głośniki bose. Niżej oinouty ze starego radia. Z nowego tylko te 3 strony znalazłem. Na samym radiu nic nie ma. Nie wiem jak to działa ale kostka od głośników jest cała zapełniona a z kostki od modułu w który wpinam wychodxi 6 kabli. Kompletnie już się w tym pogubiłem.
  8. Witam. Podłączyłem radio pionner (dodam zdj), kupiłem moduł do podłączenia go pod moją instalacje, przeciągnąłem plusa drugiego z zapalniczki no i radio odpala ale głosu brak czy z radia czy z kabla. Kompletna cisza. Dodam że zmieniałem radio chorus din1 na pioneer din 2. Ogólnie jednaj kostki nie podpiąłem bo też nie miałem gdzie. Ale raczej od niej nie zależy czy jest dźwięk czy nie. Zdj kostek i to jak podpiąłem dodaje w formie zdjęć. Jeśli jakieś piny trzeba przepiąć to dawajcie znać. Czerwona kostka nie podpięta to ta której nie znalazłem miejsca
  9. Witam. Poszukuje tłumików przelotowych końcowych do mojego Audi A4 b6 1.8t. Słyszałem. Ze w b7 2.0tfsi są końcowe puste w środku czy to prawda? Czy w którejś wersji Audi były montowane oryginalnie tłumiki przelotowe pasujące do mojej? załem. Ze w b7 2.0tfsi są końcowe puste w środku czy to prawda? A jeśli. Nie. To czy ktoś ma na sprzedaż przelotowe?
  10. Z 2.5tdi wystarczy do mocy ok 200km? Widzę że dużo taniej sam intercooler ale co z całą resztą do zamontowania, rury itd. Cała reszta też będzie pasowała z 2.5tdi do podłączenia? Bo nie widzę na internecie jak to ludzie podłączają i nic o zestawie montażowym. Na czym polega to lekkie przerobienie rury? Jakbyście mogli mi to jakoś naświetlić i opisać bym był wdzięczny. Muszę załatwić wszystko co będzie potrzebne i podrzucić autko do mechanika żeby to włożył ale żeby się nie okazało że czegoś brakuje bo szkoda czasu i roboty.
  11. Szukałem szukałem i w końcu się doszukałem. Gość za pracy intercooler plus zestaw do jego zamontowania krzyknął mi 800zl. Uważacie ze to dobra cena? Ew ktoś by miał taki zestaw taniej? Wrzucenie czołowego intercoolera to dużo więcej przeróbek? Jak to wychodzi z kosztami. Czołowy łatwiej wrzucić czy prawy od bexa.
  12. Witam. Chciałbym założyć intercooler do mojego Audi A4 b6 1.8t 150km w podstawie. Słyszałem że najlepszym i najtańszym rozwiązaniem będzie włożenia intercoolera prawego z bex-a. I tu moje pytanie co na ten temat uważacie. Samochód będzie podkręcany mapa do ok 200km. Narazie siedzi turbo od bexa K03s, dowpipe 2.75, niedługo chce wsadzić intercooler i wtryski również od bex. Później mapa. Jeśli włożenie intercoolera od bex to dobry pomosl to pytanie czy ktoś ma jakieś zestawy montażowe których używał i nie są za drogie. Ew opis części które będą potrzebne do zamontowania od zera ew inne rozwiązania. Jestem otwarty na propozycje.