-
Snak123 obserwuje zawartość Brak Kierunkowskazów POMOCY
-
Brak Kierunkowskazów POMOCY
Witam mam problem z kierunkowskazami mianowicie padła mi cała prawa strona a na zagrach miga szybko sprawdzialem bezpieczniki kolo drzwi ale wszytskie cale . Miał ktos cos podobnego moze jakis moguł albo przerywacz gdzie szukac ewentulanie proszę o pomoc pozdrawiam (dodam ze lampki wsadzilem nowe ) przy zamykaniu auta tez sie nie zaswieca
-
Drgania Napinacza POMOCY (drgania w srodku)
a sprzęgło jest nowe Hella kupiłem 180 zł odsadzenie orginalne pasek jest dayco no nie wiem wrzuce jeszcze fotke , rozrzad robiony był w marcu wszystkie płyny tak samo wymienone no nie wiem ..
-
Drgania Napinacza POMOCY (drgania w srodku)
powiem tak auto dostałem w rozliczeniu i bylo tak ale juz nie wiem gdzie lezy przyczyna bo wsiadlem do kumpla 1.8t bfb 2002 rok i tam cisza moze leciutrko drga ale to naprawde . szukam kurcze juz moze ktos taki przyapdek miał bo jest to bardzo wnerwiajace moze ten pasek kurcze jakis inny dac czy co ? , przychodzi na myśl dwumasa ale to by tak ten napinacz drgał od dwumasy . pozatym z tego co slyszalem to dwumase ciezko zajechac a tu dziwnych odgłosów nie ma zadnych sprzegło działa dobrze ..
-
Drgania Napinacza POMOCY (drgania w srodku)
dodam ze takie walenie jest jak sie przekreci kierownica
-
Drgania Napinacza POMOCY (drgania w srodku)
Witam poszukuję pomocy w sprawie drgan na obrotach jałowych , Mianowicie drgania odczuwalne sa na luzie obroty są poprawne auto na vagu nie posiada błędów . podczas postoju drgania przenoszą się na kierownicę i odczuwalnie na fotelu na zimnym silniku sa większe na rozgrzanym troche mniej .Szukam usterki i juz nie mam pojęcia. Kupilem nowy napinacz gates, nowe sprzegło alternatora hella + regeneracjia do tego nowy pasek 6pk 1590 , nowe łorzysko , i nadal nic . podmienione zostało koło pasowe tez bez róznicy to samo . i dalej nie mam pomysłów ... moze ktos miał taki przypadek .. Zastanawiam sie nad wymiana jeszcze pompy wspomagania zamuwiłem uzywkę zobaczę bo przy lekkim skrenceniu kierownicy te drgania się nasilaja i napinacz mocniej sie odchyla Słyszałem jeszcze ze długosć paska sa tez jakies kwestie inne ale w aso po vin pasek jest idealny Bardzo proszę o pomoc Pozdrawiam drgania jak na filmiku moze i troche mocniejsze
-
Drgania Napinacza Wielorowkowego POMOCY (drgania w srodku)
mowa o takim zachowaniu napinacza jak nie troszke wiekszym
-
Drgania Napinacza Wielorowkowego POMOCY (drgania w srodku)
Witam poszukuję pomocy w sprawie drgan na obrotach jałowych , Mianowicie drgania odczuwalne sa na luzie obroty są poprawne auto na vagu nie posiada błędów . podczas postoju drgania przenoszą się na kierownicę i odczuwalnie na fotelu na zimnym silniku sa większe na rozgrzanym troche mniej .Szukam usterki i juz nie mam pojęcia. Kupilem nowy napinacz gates, nowe sprzegło alternatora hella + regeneracjia do tego nowy pasek 6pk 1590 , nowe łorzysko , i nadal nic . podmienione zostało koło pasowe tez bez róznicy to samo . i dalej nie mam pomysłów ... moze ktos miał taki przypadek .. Zastanawiam sie nad wymiana jeszcze pompy wspomagania zamuwiłem uzywkę zobaczę bo przy lekkim skrenceniu kierownicy te drgania się nasilaja i napinacz mocniej sie odchyla Słyszałem jeszcze ze długosć paska sa tez jakies kwestie inne ale w aso po vin pasek jest idealny Bardzo proszę o pomoc Pozdrawiam
-
Duży pobór oleju pomocy
Witam mam pytanie bo od jakiegoś czasu mam wysoki pobór oleju . Wczoraj zrobiłem trasę lodz - łeba przed wyjazdem był stan pełen dzisiaj sprawdzam A tu jest oleju na dolnej krzywce bagnetu. Może ktoś się z tym spotkał stawiam na turbo dodam że auto jest zadbane wycieków od spodu brak odma całą nową. Ciśnienie na cylindrach robione świece śiwe bez zapoceń książkowe. Dodam że przy stanie na lodzie śmierdzi olej z wydechu i na końcówkach wydechu jest też śladowe ilości oleju . Auto bez kata downpipe przebieg 229 tyś udokumentowany .proszę o pomoc
-
Montarz Blow Off Pomoc
Tak myślałem dlatego założyłem ori
-
Montarz Blow Off Pomoc
Witam mam takie pytanko bo dostalem od kumpla zawor blow off turbo works i mam problem z montarzem , Mianowicie jeśli podepne go do węza od intercoolera i zaślepie w nim 2 wyjście które idzie rura z dolotu turbiny to auto robi pss ale po ruszeniu auto gaśnie . jęsli podepne ten waz auto zachowuje się normalnie ale pss juz nie slychac . Mogłby ktoś pomuc jak to ewentualnie założyc bez falowania obrotów dodaje fotki
-
Bład oil sensor
witam pisze w sprawie pomocy z podpowiedzia odnosnie usterki mianowicie wczoraj wracajac do domu z pracy nagle zaświeciła sie na zegarach kontrolka oil sensor pomaranczowa dodam ze olej jest na maximum i do tego przestały się zamykac drzwi kierowcy i przestały się zamykac szyby nie dziala zadny przycisk w drzwiach nie diala sterowanie szyb prosze o pomoc gdzie mogę szukac ewentrualnie .Dodam ze podpinajac vaga nie mam zadnego błedu w engine
-
BŁĄD CAMSHAFT A INTAKE
Nowy z ASO dałem 2520 do tego 400 robota
-
BŁĄD CAMSHAFT A INTAKE
Aha rozumiem to dodam że nastawnik jest nowy miesiąc oryginalny kupiony smok robiony z pompa wyczyszczony wszystko było robione z 2 miechy temu do tego ciśnienie sprawdzane. Ok zrobię te logi i podam wartosci
-
BŁĄD CAMSHAFT A INTAKE
Aha czyli wrzucić logi to pomógł byś ewentualnie? Czyli wejść w grupę 93 i tam będą jakieś wartości? Na odpal onym aucie to zczutuje się?
-
BŁĄD CAMSHAFT A INTAKE
Witam proszę o pomoc w sprawie błędu 16396 camshaft a intake bank 1 not recharged. Co kasuje to powraca, może ktoś podpowie gdzie szukać przyczyny
Snak123
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta