-
Logi do oceny 1.8t bfb
Obcietr wysterowanie w sofcie co to znaczy? Boost leci strasznie na gorze Pozostale parametry sa dobre ?
-
Logi do oceny 1.8t bfb
Tak na benzynie. No wlasnie po to robilem logi. Turbo od poczatku ma mega slaby dol. Tuner nie mogl jej ustawic. Zrobilem logi zeby wykluczyc inne przyczyny. Ogolnie do 3 tys auto jest mulem, powyzej rakieta.
-
Logi do oceny 1.8t bfb
Logi do odcinki zrobione. Linki w 1 poscie
-
Logi do oceny 1.8t bfb
Prosze o analize logow A4 b6 1.8t cabrio 2004 quattro bfb 240 km 333nm HYbryda k03 z wirnikiem k04, wtryki 525, tip, fmic z dolotem z kwasu, swierce rs4 http://vaglogi.pl/log-002_033_apqI9Jr.html http://vaglogi.pl/log-003_020_H21By.html http://vaglogi.pl/log-115_118_6QRVs.html
-
A4 B7 1.8t na HYBRYDZIE (290KM i 380nm) by Gregor10
Ile zaplaciles za turbo ?
-
a4 b6 1.8t > 270 km
Chcialem sie przejechac takim autem. Jestem ciekaw jak to chodzi i jaki ma dół. Mam w tej chwili " turbo - hybryde " , ktore wg mnie nie jest najlepsze i chcialem porownac.
-
Tepeeno zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
a4 b6 1.8t > 270 km
Witam Czy jest ktos z lodzkiego kto posiada a4 b6 1.8t z moca powyzej 270 km ? Najlepiej jakby mial jeszcze turbo od Geremiego
-
A4 B6 2.0T BEX strocer 415KM 518NM by gregor10.pl
Mam juz ogarniete auto na 240 km. Mysle co dalej. Czy jest sens . Zastanawiam sie jak chodza 1.8t powyzej 280km a jak 2.0tfsi
-
A4 B6 2.0T BEX strocer 415KM 518NM by gregor10.pl
Chłopaki jestescie z tego Ujazdu kolo Lodzi ? Tez cos powoli ogarniam i mialbym pare pytan
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ja u siebie robilem przekladke z multi oska na manual quattro w lipcu i robilem to z moim mechanikiem Wszystko wyszlo bezproblemowo :P Pod Lodzia :) Jedyna rzecz to bledne wskazanie paliwa, ale kupie plywaki i bedzie git.... tak mysle przynajmniej
-
Kodowanie licznika po swapie quattro
Czy ktos wie jakie te plywaki trzeba wlozyc :)? Moj plywak ma numer z koncowka L ... wiem sa jeszcze z koncowka M i N...
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Witam Po przekladce mam problem z pokazywaniem paliwa. Wskazuja mniej wiecej na odwrot Czytalem ze plywaki musza byc z tego samego roku. Moj nr obecnego plywaka to 8E0 201 317L VIn W.....8H45K000426 Jaki musze miec nr plywaka zeby to działało?
-
a4 b6 cabrio 1.8t stage 2 Słaby dół / Mała moc
Furka po programie auto ma slaby dol. Mam wrazenie ze do 3 tys idzie gorzej jak seria. Powyzej 3 tys rakieta. W aucie zmienione: Turbo K03 hybryda z wirnikiem od k4 z rurka smarujaca ( powinna osiagnac do 280 km ) https://www.olx.pl/oferta/turbosprezarka-hybryda-k03-k04-064-audi-vw1-8-t-280km-CID5-IDlnnZG.html Wtryski 525 Bosch Tip Fmic z dolotem z kwasu Swiece od RS4 DP Sprzeglo AWX Wszystko nowe Myslalem, ze jest problem z turbem, poniewaz tuner miał problemy z jej ustawieniem dlatego wymienilem ja na kolejna nowa.... niestety problem nie zniknal. Auto ustawione tylko na 238 KM i 331 NM 0 błędów na VAGu Jakis pomysl ? Czy po wymianie turba na takie samo jest konieczne zrobienie korekty programu ? Jakie logi dynamiczne powiniem wykonac ? Dodam ze robilem swap quattro i manual, ale raczej to nie ma znaczenia w tym problemie.
-
A4b6 uszkodzona przetwornica
Zamien przetwornice
-
Co ile na przegląd gazu
Wedlug zalecenen producenta, ja jesli nic by sie nie dzialo robilbym co 15k