-
1.8T BEX spore korekty lambda
A uszkodzony przepływomierz może skutkować takimi korektami? Czy szukać dziury w dolocie? Ale dziura byłaby chyba widoczna w 115?
-
1.8T BEX spore korekty lambda
Bry Przeczyściłem przepływkę, wartości względem poprzednich skoczyły o ok. 10g, ale mam teraz ogromne korekty sondy na PB i na LPG. Przed każdym logiem kasowałem błędy. Wcześniej wyrzuciło mi: 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 16517 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Response too Slow P0133 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent 32 zlogowałem statycznie przed i po logach, po logach dużo większa korekta. przed: http://vaglogi.pl/log-032_339IQR.html po: http://vaglogi.pl/log-032_rUQiMO0.html 002+033: http://vaglogi.pl/log-002_033_2J24fwx.html 003+020: http://vaglogi.pl/log-003_020_g3gR1yh.html 115+118: http://vaglogi.pl/log-115_118_9vVDSB.html 002+033 na LPG: http://vaglogi.pl/log-002_033_68ray.html Co tu się może dziać? Czy przepływka nie pokazuje za mało jak na BEXa?
-
1.8T BEX błąd sondy + prośba o analizę - czy można robić program?
Czy to świadczy o jej końcu, czy coś innego?
-
1.8T BEX błąd sondy + prośba o analizę - czy można robić program?
skasowałem
-
1.8T BEX błąd sondy + prośba o analizę - czy można robić program?
Cześć wywala mi regularnie błąd: 16517 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Response too Slow P0133 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent Czy to oznacza zdychającą sondę? 003+020 PB98 http://vaglogi.pl/log-032_020_003_2u4625.html 002+033 PB98 http://vaglogi.pl/log-032_002_033_L24buy.html 115+118 PB98 http://vaglogi.pl/log-115_118_POh2p0r.html 002+033 LPG http://vaglogi.pl/log-002_033_e6T5e.html Czy przy takich logach można bezpiecznie robić program?
-
Regulacja drzwi A4 B6
Jak się dostaliście do tych śrub? Dużo trzeba demontować?
-
Avant we Wrocławiu
Panowie potrzebna pomoc. Mam do DW kawał drogi - czy ktoś z Wrocławia lub okolic mógłby obejrzeć to auto? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8t-190km-quattro-bex-lpg-oryginalny-przebieg-ID6ysJMj.html?utm_source=notification&utm_medium=PLfavouriteQueriesV2&utm_campaign=Audi A4 1.8t 190km quattro BEX LPG oryginalny przebieg
-
Łomża ?
Panowie, czy ktoś zna to auto? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-pilnie-sprzedam-audi-a4b6-1-8t-2001-abt-sportsline-ID6yPfqH.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=24963077 Ewentualnie czy ktoś mógłby je obejrzeć? (oczywiście forma wdzięczności do ustalenia )
-
A4 w Zachodniopomorskim
Czołem Panowie czy ktoś byłby w stanie obejrzeć to autko: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-ID6yP4xr.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=24883607 forma okazania wdzięczności do ustalenia
-
Handlarze / komisy w Lublinie i okolicach
w innym temacie zauważono, że klapa tylna była malowana (emblematy źle umiejscowione). czyli można się spodziewać niezłego gruza..
-
Handlarze / komisy w Lublinie i okolicach
Czy w naszym pięknym mieście bądź okolicach urzędują jacyś uczciwi handlarze? https://eximauto.otomoto.pl/ tutaj mają dwa ciekawe B6 z Q, ktoś ich zna?
-
Spocik w Wieluniu
Czołem Panowie czy ktoś jest w stanie obejrzeć to auto: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b6-1-8t-163km-ID6yO8Pp.html Ja mam niestety kawał drogi do niego :/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czołem Panowie i Panie Na imię mi Mateusz, jestem z Lublina, mieszkam w Świdniku Rozglądam się za A4 B6 Avant 1.8T. Mam nadzieję, że z pomocą forumowiczów uda mi się znaleźć odpowiedni egzemplarz. Pozdrawiam
mateusz_lbn
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta