-
b6 245/45/18
na tyle mi siedzą 245/45 a przód mam 225/45 i myślałem o podmiance na te same.
-
przyciemnione szyby - czy tak ma byc??
no czyli jadę do nich po weekendzie niech to naprawiają. dzięki
-
Gez obserwuje zawartość Bagnet oleju 1.8t avj jaki? , b6 245/45/18 i przyciemnione szyby - czy tak ma byc??
-
b6 245/45/18
cześć czy ma ktoś z was opony 245/45/18 w b6 u siebie i mógłby powiedzieć jak się jeździ i jak blisko wahacza siedzi opona z przodu czy już dystanse trzeba będzie wkładać?
-
przyciemnione szyby - czy tak ma byc??
Wiesz co jak najbardziej żaden problem. Tylko zrozumiałem to tak jakby chodziło tylko o te "smugi" dlatego zmartwiłem się tą "obramówką" i chciałem zapytać o poradę. Pozdrawiam Cię serdecznie
-
przyciemnione szyby - czy tak ma byc??
-
przyciemnione szyby - czy tak ma byc??
witam wczoraj przyciemnilem szyby w audi w firmie zajmujacej sie detailingiem zostalem poinformowany ze te "smugi" znikna jak odparuje wszystko 3-5dni ale co z tym "powietrzem" przy kropkowanym miejscu na szybie ? bo mi szczerze nie podoba sie ta obramowka i mam nadzieje ze to tez z czasem zniknie. mieliscie z czyms takim do czynienia? pozdrawiam
-
Dolna kratka zderzaka A4 B6
@grzeg77Nismo https://www.olx.pl/oferty/user/1Tkmp/
-
Dolna kratka zderzaka A4 B6
Tak mi się podoba i nic nie ruszam Dlatego wrzuciłem folie kameleon na halogeny i w słońcu jest mega
-
Dolna kratka zderzaka A4 B6
- Dolna kratka zderzaka A4 B6
No i doszła już jakiś czas temu ale zapomniałem o temacie. Chłopak z OLX wykonał mi dobrą robotę, kratka pasuje ideolo Temat do zmaknięcia .- Bagnet oleju 1.8t avj jaki?
Cześć, potrzebuje NR części bagnetu ponieważ w moim połamała się rączka za którą się go wyjmuje i poszukuje oryginalnego do zakupu, nie chce kupować zamiennika i potem się męczyć, że pokazuje inny poziom oleju. Pozdrawiam i dzięki za pomoc- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja wymieniam co 8kk ze względu na to, że mam gaz. Stosuje płukanki co wymianę, jakoś profilaktycznie Aktualnie mam zalany motul od 4kk i nie narzekam, auto mi odżyło po starym 10w... Aczkolwiek przy następnej wymianie będę próbował Ravenol- 1.8T AVJ Szarpanie przy przyspieszeniu
@przem8 jak odstawiałem auto do niego to byłem w delegacji dopiero po powrocie odebrałem niby "zrobione" Podeślesz mi linkacza do kabla?- 1.8T AVJ Szarpanie przy przyspieszeniu
@MichauKR Niby robil test i pokazalo mu ze 4 cewka niedomaga i tyle. Ponownie prowadze w przyszłym tyg to mu powiem o tych logach! Nie mam kabla niestety.. A ten sam gazownik zakladal w niejc LPG 3-4 lata temu... Niby iskre gubi od strony mechanicznej nie instalacji. @przem8no własnie bylem z tym u gazownika, od strony instalacji wszystko ok no i przy okazji wymienil oba filtry- 1.8T AVJ Szarpanie przy przyspieszeniu
Brak checku engine, paliwa w jakim sensie brak? Mam zawsze powyżej ½ baku zalane. Błędów mechanik nie sprawdzał ale jak będę prowadził to napomknę - Dolna kratka zderzaka A4 B6
Gez
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta