Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gez

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. na tyle mi siedzą 245/45 a przód mam 225/45 i myślałem o podmiance na te same.
  2. no czyli jadę do nich po weekendzie niech to naprawiają. dzięki
  3. cześć czy ma ktoś z was opony 245/45/18 w b6 u siebie i mógłby powiedzieć jak się jeździ i jak blisko wahacza siedzi opona z przodu czy już dystanse trzeba będzie wkładać?
  4. Wiesz co jak najbardziej żaden problem. Tylko zrozumiałem to tak jakby chodziło tylko o te "smugi" dlatego zmartwiłem się tą "obramówką" i chciałem zapytać o poradę. Pozdrawiam Cię serdecznie
  5. nie konczy się tu nawet widać że przylega ale dalej nie
  6. witam wczoraj przyciemnilem szyby w audi w firmie zajmujacej sie detailingiem zostalem poinformowany ze te "smugi" znikna jak odparuje wszystko 3-5dni ale co z tym "powietrzem" przy kropkowanym miejscu na szybie ? bo mi szczerze nie podoba sie ta obramowka i mam nadzieje ze to tez z czasem zniknie. mieliscie z czyms takim do czynienia? pozdrawiam
  7. Gez odpowiedział(a) na Gez temat w Audi A4 B6
    @grzeg77Nismo https://www.olx.pl/oferty/user/1Tkmp/
  8. Gez odpowiedział(a) na Gez temat w Audi A4 B6
    Tak mi się podoba i nic nie ruszam Dlatego wrzuciłem folie kameleon na halogeny i w słońcu jest mega
  9. Gez odpowiedział(a) na Gez temat w Audi A4 B6
  10. Gez odpowiedział(a) na Gez temat w Audi A4 B6
    No i doszła już jakiś czas temu ale zapomniałem o temacie. Chłopak z OLX wykonał mi dobrą robotę, kratka pasuje ideolo Temat do zmaknięcia .
  11. Gez opublikował(a) temat w 1.8T
    Cześć, potrzebuje NR części bagnetu ponieważ w moim połamała się rączka za którą się go wyjmuje i poszukuje oryginalnego do zakupu, nie chce kupować zamiennika i potem się męczyć, że pokazuje inny poziom oleju. Pozdrawiam i dzięki za pomoc
  12. Gez odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Ja wymieniam co 8kk ze względu na to, że mam gaz. Stosuje płukanki co wymianę, jakoś profilaktycznie Aktualnie mam zalany motul od 4kk i nie narzekam, auto mi odżyło po starym 10w... Aczkolwiek przy następnej wymianie będę próbował Ravenol
  13. Gez odpowiedział(a) na Gez temat w 1.8T
    @przem8 jak odstawiałem auto do niego to byłem w delegacji dopiero po powrocie odebrałem niby "zrobione" Podeślesz mi linkacza do kabla?
  14. Gez odpowiedział(a) na Gez temat w 1.8T
    @MichauKR Niby robil test i pokazalo mu ze 4 cewka niedomaga i tyle. Ponownie prowadze w przyszłym tyg to mu powiem o tych logach! Nie mam kabla niestety.. A ten sam gazownik zakladal w niejc LPG 3-4 lata temu... Niby iskre gubi od strony mechanicznej nie instalacji. @przem8no własnie bylem z tym u gazownika, od strony instalacji wszystko ok no i przy okazji wymienil oba filtry
  15. Gez odpowiedział(a) na Gez temat w 1.8T
    Brak checku engine, paliwa w jakim sensie brak? Mam zawsze powyżej ½ baku zalane. Błędów mechanik nie sprawdzał ale jak będę prowadził to napomknę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.