Treść opublikowana przez Gez
-
b6 245/45/18
na tyle mi siedzą 245/45 a przód mam 225/45 i myślałem o podmiance na te same.
-
przyciemnione szyby - czy tak ma byc??
no czyli jadę do nich po weekendzie niech to naprawiają. dzięki
-
b6 245/45/18
cześć czy ma ktoś z was opony 245/45/18 w b6 u siebie i mógłby powiedzieć jak się jeździ i jak blisko wahacza siedzi opona z przodu czy już dystanse trzeba będzie wkładać?
-
przyciemnione szyby - czy tak ma byc??
Wiesz co jak najbardziej żaden problem. Tylko zrozumiałem to tak jakby chodziło tylko o te "smugi" dlatego zmartwiłem się tą "obramówką" i chciałem zapytać o poradę. Pozdrawiam Cię serdecznie
-
przyciemnione szyby - czy tak ma byc??
-
przyciemnione szyby - czy tak ma byc??
witam wczoraj przyciemnilem szyby w audi w firmie zajmujacej sie detailingiem zostalem poinformowany ze te "smugi" znikna jak odparuje wszystko 3-5dni ale co z tym "powietrzem" przy kropkowanym miejscu na szybie ? bo mi szczerze nie podoba sie ta obramowka i mam nadzieje ze to tez z czasem zniknie. mieliscie z czyms takim do czynienia? pozdrawiam
-
Dolna kratka zderzaka A4 B6
@grzeg77Nismo https://www.olx.pl/oferty/user/1Tkmp/
-
Dolna kratka zderzaka A4 B6
Tak mi się podoba i nic nie ruszam Dlatego wrzuciłem folie kameleon na halogeny i w słońcu jest mega
-
Dolna kratka zderzaka A4 B6
- Dolna kratka zderzaka A4 B6
No i doszła już jakiś czas temu ale zapomniałem o temacie. Chłopak z OLX wykonał mi dobrą robotę, kratka pasuje ideolo Temat do zmaknięcia .- Bagnet oleju 1.8t avj jaki?
Cześć, potrzebuje NR części bagnetu ponieważ w moim połamała się rączka za którą się go wyjmuje i poszukuje oryginalnego do zakupu, nie chce kupować zamiennika i potem się męczyć, że pokazuje inny poziom oleju. Pozdrawiam i dzięki za pomoc- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja wymieniam co 8kk ze względu na to, że mam gaz. Stosuje płukanki co wymianę, jakoś profilaktycznie Aktualnie mam zalany motul od 4kk i nie narzekam, auto mi odżyło po starym 10w... Aczkolwiek przy następnej wymianie będę próbował Ravenol- 1.8T AVJ Szarpanie przy przyspieszeniu
@przem8 jak odstawiałem auto do niego to byłem w delegacji dopiero po powrocie odebrałem niby "zrobione" Podeślesz mi linkacza do kabla?- 1.8T AVJ Szarpanie przy przyspieszeniu
@MichauKR Niby robil test i pokazalo mu ze 4 cewka niedomaga i tyle. Ponownie prowadze w przyszłym tyg to mu powiem o tych logach! Nie mam kabla niestety.. A ten sam gazownik zakladal w niejc LPG 3-4 lata temu... Niby iskre gubi od strony mechanicznej nie instalacji. @przem8no własnie bylem z tym u gazownika, od strony instalacji wszystko ok no i przy okazji wymienil oba filtry- 1.8T AVJ Szarpanie przy przyspieszeniu
Brak checku engine, paliwa w jakim sensie brak? Mam zawsze powyżej ½ baku zalane. Błędów mechanik nie sprawdzał ale jak będę prowadził to napomknę- 1.8T AVJ Szarpanie przy przyspieszeniu
Cześć od dłuższego czasu zmagam się z szarpaniem przy przyspieszeniu. Gdy gwałtownie wcisnę gaz w podłogę auto jakby się przydławia i szarpie raz lub dwa i dopiero się zbiera, ale czuć że traci iskrę. Pojechałem do mechanika, wyszlo niby, że 4 cylinder cewka do wymiany bo była jeszcze org. Teraz jest wsadzona z BOSCHA no i chwilę był spokój nawet obroty które falowaly się uspokoiły. Ale po 3 dniach szarpanie powróciło. Reszta cewek była wymieniana zanim zakupiłem auto i są na 1 cylindrze i 3 Boscha a na drugim Behr. Nie wiem czy to ma znaczenie ale może ma więc piszę. Na PB brak szarpania na LPG występuje. Byłem u gazownika, od strony instalacji wszystko ok. Co jeszcze warto sprawdzić? Czy może kolejna cewka padła ? Dodam, że mam swiece irydowe z NGK wymieniane ok. 10kk temu ale zamówiłem platynowe NGK PFR6Q - może to coś pomoże?- Dolna kratka zderzaka A4 B6
Jak mi przyjdzie to się tutaj pochwalę na forum i dam opinie od siebie również- Dolna kratka zderzaka A4 B6
@Lukasz_mk2 znalazłem, na olxie taki chłopak robi na zamówienie a kratki boczne z ali już do mnie lecą, na 15 stycznia mają być ?- Dolna kratka zderzaka A4 B6
- Dolna kratka zderzaka A4 B6
Cześć panowie, albo jestem ślepy albo nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu odnośnie dolnej kratki. Będę wymieniać grill w swoim B6 oraz kratki zderzaka ( te pod halogenów ) na plaster miodu. Aczkolwiek nie znalazłem nigdzie informacji jak wymienić tą dolną kratę - a zanim się za to zabiorę wolałbym się was spytać. Wystarczy pociągnąć i wyjdzie całość, czy trzeba wejść na kanał i zrobić to od spodu? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.- Granatowe wnętrze B6
Cześć, mam pytanie. W mojej B6 mam granatowe wnętrze (kokpit, boczki, kiera, podłokietnik, gałka itd.) No i mam pytanko czy ktoś z forumowiczów ma w takim wnętrzu czarne fotele ponieważ chcę zamontować czarne skóry do swojego samochodu, a nigdzie nie mam zdjątka jak mogłoby to wyglądać. Pozdrawiam.- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
W tym temacie czytałem dużo zanim zmieniałem olej bo poprzedni właściciel jeździł na 10w40. Tutaj przewijał się najczęściej ten motul, eurol oraz ravenol więc postawiłem na motula.- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
ważne, że się nic nie stanie ^^ sprawdzałem nawet butelki na GEN2 dodatkowo jest o normie dla BMW napisane a na GEN1 nie Pozdrawiam.- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
mineralki? co masz na myśli? czytałem tutaj posty odnośnie oleju i był w polecanych więc taki został mi zalany do furki .- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Dzięki. Powiem szczerze że nie dopatrzyłem na bańce że jest GEN2 i się przestraszyłem, że zalanie GEN1 może czymś poskutkować.. - Dolna kratka zderzaka A4 B6