Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regum a febi


michal1999

Rekomendowane odpowiedzi

Będę wymieniał wahacze z przodu i moje pytanie co sądzicie o wahaczach regenerowanych od regum? Czy bardziej febi? Cenowo spora różnica aczkolwiek nie wiem jak z jakością tych regenerowanych proszę o jakieś opinie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michal1999 napisał:

Będę wymieniał wahacze z przodu i moje pytanie co sądzicie o wahaczach regenerowanych od regum? Czy bardziej febi? Cenowo spora różnica aczkolwiek nie wiem jak z jakością tych regenerowanych proszę o jakieś opinie.

 

wkladac i sie nie bac. Jakosciowo smialo mozna powiedziec, ze na rowni z aftermarketowym lemforderem (bo fizycznie to regenerowane FABRYCZNE wahacze na czesciach lemfordera, ale nie sama tuleja jest wymieniona tylko rowniez sworzen, jego gumki i zabezpieczenia). Na ta chwile nie ma sensu w nic innego isc.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2021 o 15:12, DivaynEays napisał(a):

wkladac i sie nie bac. Jakosciowo smialo mozna powiedziec, ze na rowni z aftermarketowym lemforderem (bo fizycznie to regenerowane FABRYCZNE wahacze na czesciach lemfordera, ale nie sama tuleja jest wymieniona tylko rowniez sworzen, jego gumki i zabezpieczenia). Na ta chwile nie ma sensu w nic innego isc.

Sworznie w regum tak mocno sprasowane, że właśnie auto stoi u mechanika na ich wymianie. Minął rok od założenia całego zestawu wahaczy regum. Siadły oba drążki i banan z prawej strony. Po kontakcie telefonicznym z regum usłyszałem, że "to pierwszy taki przypadek". 

Dodam, że po montażu kierownica nie chciała wracać na swoje miejsce. Pomimo przejechania ok 30tyś km, kierownica nadal ciężko chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomaganie trup to i kiera ciężko chodzi. Wahacze padną każde jak ich montaż będzie nieodpowiedni.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2022 o 13:55, tass napisał(a):

Jak wspomaganie trup to i kiera ciężko chodzi. Wahacze padną każde jak ich montaż będzie nieodpowiedni.

Wspomaganie jest w porządku po wymianie drążków chodzi lżej ale jeszcze nie idealnie. Taki jest regum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zawieszenie z Regum tzn wszystkie wahacze na przodzie i jakieś 30-50km ciężej może chodziła kiera, a po tym dystansie wszystko jest ok, ale nie 30kkm. Wiec albo coś z zawiechą nie halo albo wspomaganie trup.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...