Opublikowano 22 godziny temu22 godz Witam,Koledzy podpowiedzcie mi proszę czy luz klapki wastegate w turbo K03s od Audi A4 1.8t bex jest normalną rzeczą?Pytam bo podczas jazdy słyszę taki brzękot, delikatny metaliczny rezonans...auto normalnie jeździ , nie ma niedoładowania, na zegarze boost nie widać żadnych wachań wskazówki.Luz tej klapki jest taki, że przy nawet najdelikatniejszym dotyku ta klapka się rusza, i cięgno też...
Opublikowano 19 godzin temu19 godz nie powinno miec takiego luzu, ale raczej problem lezy gdzie indziej, gorsze widzialem i doladowanie generowaly.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto