Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

userblmdo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, z racji że moja stara pompa wyła to w środę wymieniłem wkład pompy paliwa na Pierburg 7.02550.63.0, wcześniej była zamontowana pompa marki M&D W środę nowa pompa jeszcze chodziła normalnie, czasem przy odpaleniu przez bardzo krótki okres zawyła, od czwartku z okolic zbiornika (tak jakby ten dźwięk wydawała pompa) dochodzi taki dźwięk jak na załączonych dwóch filmikach. Filtr wymieniony na ori w lutym/marcu. Ten dźwięk brzmi jakby ktoś tam walił jakimś patykiem i wszystko drżało, gdzie szukać przyczyny? IMG_5325.MOV IMG_5345.MOV
  2. Przy zmianie pompy udało ci się wyjąć ten stary krócieć od oryginalne pompy czy musiałeś go obciąć? Czeka mnie wymiana właśnie tej pompy
  3. Obydwa błędy zniknęły?
  4. Witam, kupiłem ostatnio zmieniarkę wefa, podłączyłem i chciałem zakodować przez vcds radio pod zmieniarkę ale radio nie łączy się z komputerem, jest komunikat "no response from controller" Po zobaczeniu z tyłu radia okazało się że nie ma podłączonego kabla do złącza gdzie znajduję się linia K, gniazdo (7C) Jaki kolor ma ten kabel od linii diagnostycznej K? Próbowałem podłączyć zielony i brązowy ale nic to nie dało Radio to bns 5.0
  5. A co robić z nowym n75? Zakładać? Mechanikiem nie jestem, zrobię proste rzeczy związane z autem dlatego pytam bardziej doświadczonych kolegów z forum🙂
  6. Auto mam od roku, jeśli chodzi o błąd związany z turbo to dopiero od około miesiąca się pokazuje. Przeczytałem masę wątków na temat tego błędu i ludzie pisali żeby w pierwszej kolejności sprawdzić n75 i dv, nawet kupiłem nowy n75 pierburga ale jeszcze nie montowałem i zrobiłem logi na starym n75 Kręcąc tylko 4,5 tyś. obrotów nie da się nic wywnioskować z tych logów?
  7. Witam, zrobiłem logi, mógłby ktoś mi pomóc w ich analizie? Dynamiczny 003+020 /preview-min.jpg VCDS Logs Viewer - VAGLOGS WWW.VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. Dynamiczny 090+093 /preview-min.jpg VCDS Logs Viewer - VAGLOGS WWW.VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. Dynamiczny 115+118 /preview-min.jpg VCDS Logs Viewer - VAGLOGS WWW.VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. Dynamiczny 002+033 /preview-min.jpg VCDS Logs Viewer - VAGLOGS WWW.VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. Statyczny 001+003 /preview-min.jpg VCDS Logs Viewer - VAGLOGS WWW.VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. Statyczny 002+033 /preview-min.jpg VCDS Logs Viewer - VAGLOGS WWW.VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. Statyczny 090+093 /preview-min.jpg VCDS Logs Viewer - VAGLOGS WWW.VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. Auto podobno jest po jakimś programie. Wszystkie logi zrobiłem na benzynie, pompa paliwa czasem zawyje przy odpaleniu auta. Wcześniej pojawiły mi się następujące 3 błędy: 3 Faults Found: 16683 - Boost Pressure Regulation P0299 - 002 - Control Range Not Reached 17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265) P1292 - 004 - Open Circuit - Intermittent 17511 - Oxygen (Lamba) Sensor Heating; B1 S1 P1103 - 008 - Performance too Low - Intermittent Tylko błąd 16683 pojawia się ciągle, pozostałe 2 na razie się nie pojawiają
  8. Rozwiązałeś problem?
  9. Udało ci się już wszystko podłączyć?
  10. Czyli kompresor jest sprawny i uciekł czynnik?
  11. Na tygodniu umówię się z gościem od klimy. Bardziej chodziło mi czy aktualnie można cokolwiek zdiagnozować co jest nie tak z klimą poprzez VCDS?
  12. Nie mam pojęcia. Auto mam od lipca tamtego roku, po zakupie do września działała dobrze, potem raz chłodziła raz nie, aż naszła zima i nie używałem jej. W to lato zauważyłem że już wcale nie chłodzi. Od roku nie było żadnego serwisu klimy a kiedy był po raz ostatni nie mam pojęcia
  13. Witam, mam problem z klimą w swoim a4 b7, rok temu w lato chłodziła dobrze, potem raz chłodziła raz nie a w to lato wcale nie chłodzi Zmierzyłem bloki pomiarowe w VCDS, pierwsze zdjęcie jest z wyłączoną klimą a drugie z włączoną. Gdzie szukać przyczyny?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.