-
-
Zaślepienie/usunięcie odmy w Seat Exeo 1.8T
Witam, posiadam Seata Exeo 1.8T CFMA. Ostatnio stroiłem auto i gostek stwierdził że mam rozwaloną odme, zasugerował mi zaślepienie odmy w bloku i zostawienie tylko grzybka między pokrywą zaworów a TIP. Czy ktoś z was wykonywał może takiego "moda" i poratował by info co i jak zrobić, bo na necie nigdzie nie znalazłem żadnej zaślepki etc.
-
Montaż sztywnego TIP-a oraz N75 Pierburg w Audi A4 B7 1.8T
-
Montaż sztywnego TIP-a oraz N75 Pierburg w Audi A4 B7 1.8T
Witam, zakupiłem kilka dni temu Audi A4 B7 z silnikiem 1.8T. Niestety ma kilka swoich bolączek takich jak popękana rura dolotu oraz problemy z zaworem N75. Od poprzedniego właściciela otrzymałem sztywny TIP oraz zawór N75 firmy Pierburg, potrzebuję pomocy przy montażu, żeby nie pomylić przewodów bardzo bym prosił i rozpisanie gdzie co mam podłączyć. Jeśli chodzi o N75, czytałem kilka postów i większość ludzi montuje po prostu oryginał po numerach, ale poprzedni właściciel mówił, że zamontował jakiś chiński zamiennik, z którym są problemy, dlatego zakupił Pierburga, ale nie zdążył zamontować.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, trafiłem na wasze forum po zakupie swojego pierwszego auta jakim jest A4 B7 z silnikiem 1.8T
Hvrd
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta