Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Quattro200HP

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Quattro200HP odpowiedział(a) na daglas temat w 2.0T
    A teraz zobaczcie ile macie oleju w intercoolerze, Mam teraz to zrobione w A3 8P 2.0T i jest dramat. Tylko z oil catch tankiem
  2. Witam, pytanie do osób posiadających S4 w automacie. Jeżeli jedziecie się na trybie sport w automacie i zatrzymujecie się na światłach, to pojawia się małe szarpnięcie po zatrzymaniu? Wiem, że ta skrzynia nie działa idealnie, tak urok dl510, stąd pytanie. Pozdrawiam!
  3. To auto faktycznie ma ponad 300tys przebiegu? Rozrząd był już robione czy pierwszy?
  4. Prz jakim przebiegu robiliście rozrząd?
  5. szargol22 obserwuje zawartość Quattro200HP
  6. Quattro200HP odpowiedział(a) na Deviledy temat w 2.0T
    Jeżeli ktoś ma z tym problem, to polecam wymienić aku. Śmieszne, ale działa
  7. Quattro200HP odpowiedział(a) na sebastian8181 temat w 2.0T
    Mam identycznie.
  8. Zacząłeś mody od D strony. Kiedy robiłeś szklanke pompy paliwa? daje sobie ręke uciąć, że masz zjechana i nie podaje ciśnienia i masz szarpanie. Ponadto cewki i pompy paliwa do sprawdzenia już nie wspominając o N75 i DV.
  9. Quattro200HP odpowiedział(a) na Konradsk temat w 3.0
    kupiłeś od os prywatnej czy handlarz? jeżeli nie masz wycieków to ktoś sprzedał Ci totalny gnój. Rękojmia
  10. Quattro200HP odpowiedział(a) na seba23pl temat w 2.0T
    Ten czujnik był chyba tylko z całą pompą
  11. Quattro200HP odpowiedział(a) na Deviledy temat w 2.0T
    Rozwiązałeś sprawę tego błędu?
  12. Też z tym walczę od roku. P0089, regulator ciśnienia i te sprawy. Uporałeś się z tym? Parametry na jałowym wyglądają ok, chociaż słyszałem, że jeżeli z butem w podłodze pójdzie w bloku 106 na ponad 60% to pompa do wymiany.
  13. Zazwyczaj robi się na start program+dp. Reszta to już walka o większe moce. Najpierw sprawdź ile Nm zniesie to multi
  14. Tak jak kolega wyżej przedział 44-115 jest w serii. 150 to miało chyba B8 w TFSI
  15. Quattro200HP odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Normalny dźwięk dla 2.0T w B7 Zalej na przyszłość jakiegoś Motula, LM, Millersa Chociaż mobil to i taak przepaść w porównaniu do zalecanego przez ASO Castrola ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.