-
Check engine i blad kolektora ssacego P201500
Czy uda się zdjąć to ciegno co jest na kolektorze bez rozkręcania kolektora? Bo z tego co wiem jest zabezpieczone metalowa zawleczka
-
Audi A4 2.0tfsi przekladka
Witam . Za miesiac zjezdzam angielska audi A4 B7 sedan i bede chcial przerobic na lewa strone (kierownica ) orientuje sie kto robi przekladki dobrze i w dobrej cenie ? .
-
Audi 2.0tfsi brak mocy
Tak awarii ulegla pompa wysokiego cisnienia . Teraz ba nowej pompie auto odczuwalnie mocniejsze . Popychacz w dobrym stanie bo zapomnailem ze byl wymieniany 10 tys km temu . Walek tez w dobrej kondycji
-
Audi 2.0tfsi brak mocy
W starej pompie poszla membrana . W tej co zalozyl wada fabryczna . Wiec mysle ze bedzie ok teraz . Walek jest wporzadku . Ale rzeczywisxcie auto przez chwile dzialalo lepiej jak na poprzedniej pompie . I stara pompa to hitachi . A tetaz pierbuga zalozyl. Mam nadzieje ze jutro juz wszystko bedzie ok
-
Audi 2.0tfsi brak mocy
Witam . Pompa wymieniona obajw ten sam . Zostawilem auto z powrotem . A ten popychacz gdzie sie znajduje i jak fachowo sie nazywa ?
-
Audi 2.0tfsi brak mocy
Pompa wysokiego cisnienia panowie ;(
-
Audi 2.0tfsi brak mocy
Na komputerze wyskakuje blad od cisnienia paliwa . P0087 . Jakies przeczucia co moze byc . ? Auto u mechanika jutro powie co dolega
-
Audi 2.0tfsi brak mocy
Witam . Auto straciło moc jedzie do 3 tys obrotów potem nie chce przekroczyć 3 tys mimo wciskania gazu . I na dodatek auto bardzo ciezko odpala i przerywa . Wczesniej mialem tez takie objawy ale po zgaszeniu auta bylo wszystko ok a teraz po zgaszeniu auta wystepuje problem z odpaleniem ;/ z gory dzieki jakby ktos cos wiedzial niech pisze . Jak sam nic nie wymysle auto pojdzie w rece mechanika
-
Audi A4 2.0tfsi BUL q jakie turbo?
A mozna juz gotowe turbo hybryde kupic ? Jak tak to gdzie i za ile ?;)
-
Audi A4 2.0tfsi BUL q jakie turbo?
Mechanik wspominal . Zreszta kopci delikatnie przy wysokich obrotach . No i troszke olej ubywa . Ile koni mozna wyciagnac z seryjnej aktualnie jest 220koni
-
Audi A4 2.0tfsi BUL q jakie turbo?
Witam . Moja turbinka juz powoli domaga sie regeneracji lub wymiany . Stad pytanie na jaka wymienic zeby uzyskac okolo 300km z downpipem , fmic, turbo i oczywiscie z programem . Z gory dzieki
seba23pl
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta