Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seba23pl

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czy uda się zdjąć to ciegno co jest na kolektorze bez rozkręcania kolektora? Bo z tego co wiem jest zabezpieczone metalowa zawleczka
  2. Witam . Za miesiac zjezdzam angielska audi A4 B7 sedan i bede chcial przerobic na lewa strone (kierownica ) orientuje sie kto robi przekladki dobrze i w dobrej cenie ? .
  3. seba23pl odpowiedział(a) na seba23pl temat w 2.0T
    Tak awarii ulegla pompa wysokiego cisnienia . Teraz ba nowej pompie auto odczuwalnie mocniejsze . Popychacz w dobrym stanie bo zapomnailem ze byl wymieniany 10 tys km temu . Walek tez w dobrej kondycji
  4. seba23pl odpowiedział(a) na seba23pl temat w 2.0T
    W starej pompie poszla membrana . W tej co zalozyl wada fabryczna . Wiec mysle ze bedzie ok teraz . Walek jest wporzadku . Ale rzeczywisxcie auto przez chwile dzialalo lepiej jak na poprzedniej pompie . I stara pompa to hitachi . A tetaz pierbuga zalozyl. Mam nadzieje ze jutro juz wszystko bedzie ok
  5. seba23pl odpowiedział(a) na seba23pl temat w 2.0T
    Witam . Pompa wymieniona obajw ten sam . Zostawilem auto z powrotem . A ten popychacz gdzie sie znajduje i jak fachowo sie nazywa ?
  6. seba23pl odpowiedział(a) na seba23pl temat w 2.0T
    Pompa wysokiego cisnienia panowie ;(
  7. seba23pl odpowiedział(a) na seba23pl temat w 2.0T
    Na komputerze wyskakuje blad od cisnienia paliwa . P0087 . Jakies przeczucia co moze byc . ? Auto u mechanika jutro powie co dolega
  8. seba23pl opublikował(a) temat w 2.0T
    Witam . Auto straciło moc jedzie do 3 tys obrotów potem nie chce przekroczyć 3 tys mimo wciskania gazu . I na dodatek auto bardzo ciezko odpala i przerywa . Wczesniej mialem tez takie objawy ale po zgaszeniu auta bylo wszystko ok a teraz po zgaszeniu auta wystepuje problem z odpaleniem ;/ z gory dzieki jakby ktos cos wiedzial niech pisze . Jak sam nic nie wymysle auto pojdzie w rece mechanika
  9. A mozna juz gotowe turbo hybryde kupic ? Jak tak to gdzie i za ile ?;)
  10. Mechanik wspominal . Zreszta kopci delikatnie przy wysokich obrotach . No i troszke olej ubywa . Ile koni mozna wyciagnac z seryjnej aktualnie jest 220koni
  11. Witam . Moja turbinka juz powoli domaga sie regeneracji lub wymiany . Stad pytanie na jaka wymienic zeby uzyskac okolo 300km z downpipem , fmic, turbo i oczywiscie z programem . Z gory dzieki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.