Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Deviledy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Używane Audi A4 - 38 500 PLN, 301 250 km - Otomoto WWW.OTOMOTO.PL OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle w Polska
  2. Witam Jak w tytule, czy ktoś orientuje się jakie wentylki potrzeba (model rodzaj) wiem że pod czujnik ciśnienia.... Zawór TPMS do czujnika OEM - Beru/Huf L=48mm. Najlepsze ceny i opinie | Sklep TIP-TOPOL SKLEP.TIPTOPOL.PL Czy takie będą pasować ? Felgi 19"audi
  3. Deviledy odpowiedział(a) na Deviledy temat w Audi A4 B8
    Uszkodzony okazał się docisk sprzęgła.
  4. Deviledy opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam moim problemem jest sprzęgło... a dokładnie jego brak !! problem zaczął się ok 4 mc temu podczas odpalenia nie widzi sprzęgła więc postanowiłem wymienić pompkę wraz z czujnikiem (zintegrowany z pompą) niestety zupełnie nic to nie dało miał odbicia raz na jakiś czas ze nie widział sprzęgła... (do tego podczas ruszania jak już odpalił co 4,5 ruszenie sprzęgło (czujnik?) załapywał i podbijał obroty żeby muc ładnie ruszyć z miejsca bez dodawania gazu. druga sprawa kiedy już rozgrzeje samochód.... popracuje sprzęgłem (trzeba przejechać ok 30-40 km ) to w momęcie kiedy chce ruszyć (w końcowej fazie) trzęsie całym silnikiem jak by miał z ramy wypaść...... ktoś coś pomoże ?
  5. Deviledy opublikował(a) temat w 2.7TDI
    Witam ! problem dotyczy P0401 .... jakieś 1500km temu wymieniłem na nowy (nie jakiś najtańszy) zamiennik lepszej jakości, zawór EGR bo stary faktycznie się zacinał... przejechałem jak już pisałem 1500km i błąd powrócił... niski przepływ bla bla bla.. demontując Stary EGR użyłem dobrej latarki żeby popatrzeć czy nie jest obrośniety syfem jego kanał i owszem był nalot (dosłownie tylko nalot) Ręce opadają bo nie wiem za co się wziąć... czy zawór o numerze : 1k0 906 283 A może być odpowiedzialny za powtarzający się błąd ?? czy może być to spowodowane NP zużytymi klapkami w kolektorach ??? Może chłodniczka?? choć myślę ze były by gazy w zbiorniczku lub byłby wyciek ,albo czuć spaliny a nie ma nic takiego.... proszę o pomoc na co jeszcze zwrócić uwagę
  6. Hmmm...sowa mówisz... Jak mi się uda i znajdę osobę drugą która da mi trochę gazu to wrzucę lepsze nagranie.
  7. Hmmm a czasem wałek nie puka cały czas??? Tutaj efekt jest tylko na biegu jałowym po dodaniu i następnie puszczeniu gazu , dodam iż zauważyłem że to jest tylko na rozgrzanym motorku....
  8. Słychać kiedy odpuszczam gaz nie jak dodaje. Trzeba się wsłuchać.
  9. Co to może być?? Ktoś tak już miał??
  10. Witam załączniku przesyłam dziwny dzwiek ,,bulgotania,, po dodaniu gazu na biegu jałowym. 20220628_213442.mp4
  11. Jeżeli nadal ktoś szuka informacji to w moim rok 2010 190k wchodzi książkowo 6.9litra nie wiem gdzie taka informacja....8.2L?
  12. Deviledy odpowiedział(a) na Deviledy temat w 2.7TDI
    Z filmików i opisu łancuch cały czas szelescil by a napinacz/napinacze grzechotały na zimnym . A to jest tylko na ciepłym i to nie zawsze to jest ciekawe...
  13. Deviledy opublikował(a) temat w 2.7TDI
    Witam ! Mam pytanie , wiem że ciężko będzie odpowiedzieć ale może komuś mój opis skojarzy się z czymś. Samochód na ogół chodzi ładnie na zimnym odpala dobrze nie słychać rozrządu itp cyka jak na 2.7tdi przystało. Ale.... Jak samochód rozgrzeje i zostawię go np na 20-40-50 min , i po ponownym odpaleniu (jest jeszcze ciepły) Słychać przez hmm max 1.5seknudy takie głośniejsze klikanie (nie ma grzechotki jak to często jest na nagraniach) i zastanawiam się czy to napinacz słychać czy to wtrysk , czy poprostu ten typ tak ma.
  14. Deviledy odpowiedział(a) na Deviledy temat w 2.0T
    chyba się dowiem jak się rozsypie.... szkoda mi dawać samochód do kolejnego znachora bo kasę skasują za nic
  15. Deviledy odpowiedział(a) na Deviledy temat w 2.0T
    Ja wystarczy że rozgrzeję do 90C i będę ruszał i ten dzwięk szurania jest tylko na 1 biegu , a dźwięk jakby osłony jakiejś jest na wyższych biegach ale tylko wtedy kiedy go ( zamulę ) i chcę go zebrać.. Wiem tak się nie robi.. ale i nie powinien pojawiać się taki dźwięk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.