Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

travel2345

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. travel2345 obserwuje zawartość wrclaguna
  2. 2.0

    travel2345 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam
  3. travel2345 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam potrzebuje schemat klimy 3 strefowej a4b8
  4. Czy ma ktoś schemat klimatronika 3 strefy
  5. Witam podepne się, czy ma ktoś taki schemat ??? Klimatronik 3 strefowy bardzo bym był wdzięczny za takowy schemat
  6. Climatronik w b8 jest sterowany po can więc nie wiem w czym problem
  7. Witam, potrzebuje schemat modułu komfortu, chce się wpiąć z pakietem światło na nogi przy otwieraniu no
  8. U mnie kodowanie zmieniłem i wszystko działa pięknie
  9. Płynu nie ubywa, odma nowa, nie posiadam ezektora zdemontowany podczas modów
  10. Marcin4x4 a jakim gównem ty jeździsz ?? A4 1.6 ? Po co gowniano krytykujesz ? Cudze pomysły ??
  11. U mnie vcds rozwiązał problem ? kodowanie zmienione i hula jak talala była włączona "blokada bagażnika w korku" coś takiego
  12. travel2345 odpowiedział(a) na Mandal temat w 1.8T
    Witam podepne się do tematu, u mnie silnik cały na nowo poskładany wszystko co się dało nowe ale zaworek był stary , i robiło mi się masło założyłem nowy i odma i Odma wszystko już jest nowe co się tylko dało węże itp itd wszystko jest nowe, żona robi 30km dziennie i mam też masło w odmie i co dziwne to to masło nie wydobywa się z pod pokrywy zaworowej tylko z przewodu odpowietrzającego skrzynie korbową, olej wcześniej liqui moli 10w60 z racji iż motor zakuty i zrobione trochę koni, odmę mam podpiętą do tipa nie mam eżera czy jakoś tak to się nazywa. Ma ktoś jakiś pomysł ??
  13. 32km żona do pracy jeździ i z powrotem 32 także myślę że 32 Km to malo nie jest i cały czas 140 autostrada
  14. U mnie odma jest wpięta w tipa
  15. Jak założę lato to dodam fotkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.