-
travel2345 obserwuje zawartość wrclaguna
- 2.0
-
Schemat
Witam potrzebuje schemat klimy 3 strefowej a4b8
-
schemat elektryczny klimatyzacji
Czy ma ktoś schemat klimatronika 3 strefy
-
Schemat elektryczny klimatyzacji
Witam podepne się, czy ma ktoś taki schemat ??? Klimatronik 3 strefowy bardzo bym był wdzięczny za takowy schemat
-
Klimatronic 3strefy Lift Do Przedlifta.
Climatronik w b8 jest sterowany po can więc nie wiem w czym problem
-
Potrzebny schemat modułu komfortu
Witam, potrzebuje schemat modułu komfortu, chce się wpiąć z pakietem światło na nogi przy otwieraniu no
- Długie przełożenia
-
Klapa bagażnika nie otwiera sie z zewnatrz
U mnie kodowanie zmieniłem i wszystko działa pięknie
-
1.8T Masło w odmie i woda
Płynu nie ubywa, odma nowa, nie posiadam ezektora zdemontowany podczas modów
-
Swap S4 B7 na 2.7 bit
Marcin4x4 a jakim gównem ty jeździsz ?? A4 1.6 ? Po co gowniano krytykujesz ? Cudze pomysły ??
-
Klapa bagażnika nie otwiera sie z zewnatrz
U mnie vcds rozwiązał problem ? kodowanie zmienione i hula jak talala była włączona "blokada bagażnika w korku" coś takiego
-
Odma - co i jak?
Witam podepne się do tematu, u mnie silnik cały na nowo poskładany wszystko co się dało nowe ale zaworek był stary , i robiło mi się masło założyłem nowy i odma i Odma wszystko już jest nowe co się tylko dało węże itp itd wszystko jest nowe, żona robi 30km dziennie i mam też masło w odmie i co dziwne to to masło nie wydobywa się z pod pokrywy zaworowej tylko z przewodu odpowietrzającego skrzynie korbową, olej wcześniej liqui moli 10w60 z racji iż motor zakuty i zrobione trochę koni, odmę mam podpiętą do tipa nie mam eżera czy jakoś tak to się nazywa. Ma ktoś jakiś pomysł ??
-
1.8T Masło w odmie i woda
32km żona do pracy jeździ i z powrotem 32 także myślę że 32 Km to malo nie jest i cały czas 140 autostrada
-
1.8T Masło w odmie i woda
U mnie odma jest wpięta w tipa
-
Audi a4 b8
Jak założę lato to dodam fotkę
travel2345
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta