-
Mechanik Lubelskie ASN
Szukam dobrego mechanika dla mojego ASN który ogarnie rozrząd (pod obciążeniem słychać dźwięk "grzechotki" jakby ja ktoś obracal) znacie kogoś dobrego? Najlepiej Zamość lub okolice
-
Ubytki oleju
1.8t jak i 1.9 jeździ tego mnóstwo, niekiedy ktoś woli wyremontować asn'a A inny wstawić drugi silnik..
-
Ubytki oleju
U mnie korbowody jakimś cudem te rurki uszkodziły...
-
Ubytki oleju
Takie coś znalazłem w misce olejowej, ponoć to są wtryski olejowe, blok jest porysowany (rysy wyczuwalne pod palcem) głowice niewiadomo w jakim stanie..
-
Ubytki oleju
Prawdopodobnie wpada nowy silnik
-
Ubytki oleju
Auto czeka u mechanika więc na dniach będzie prawdopodobnie wiadomo
-
Ubytki oleju
Osoba prywatna, powyżej 14 dni od kupna to jest już dobrowolna kwestia sprzedającego czy odda pieniądze czy nie... więc lipa.. Kupując nowy silnik niewiadomo czy będzie okej.. Może tutaj jakaś głupota jest do naprawy..
-
Ubytki oleju
Auto mam od 3 tygodni.. Osłony pod silnikiem nie mam więc było by widac plamy czy cos, krecilem się w pobliżu domu i wszystko było okej dopiero w trasie po 600km zaczęły się dziać dziwne rzeczy.. Co 15km komputer pokazywał niski stan oleju I tak przez 90km.. potem się uspokoilo, i jakoś wróciłem do domu aaa I jeszcze wyskoczyła kontrolka EPC jeżeli miało by to coś do tego. Dymic nie dymila na trasie bo wracaliśmy na dwa auta I ciągle jechał za mna
- Ubytki oleju
- Ubytki oleju
-
Ubytki oleju
Witam, jestem tutaj Nowy.. Od niedawna jestem posiadaczem audi a4b6 3.0 asn quattro.. problem polega na tym ze gdy byłem ostatnio w trasie 1200km zauważyłem zbyt duże ubytki oleju (7l na 1200km) wycieków brak, troszke kopci na niebiesko.. ktoś przerabial podobny problem? Proszę o pomoc
Konradsk
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta