-
Wydech Przelot Kwasówka Pomorskie
Witam Serdecznie Szukam zakładu który podejmie sie zrobienia dp i przelotu z kwasówki 2.75'' w rozsądnych pieniądzach do a4 b7 2.0 tfsi Z Góry dziękuje za podpowiedzi Pozdrawiam Przemek
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Przyjacielu powiedz jak to sie będzie miało do 2.0 t A4 b7 (BGB) 2005r , podobne wytyczne jak do 1.8 t ? Pozdrawiam ,dzięki za wyczerpującą lekcje : )
- Przepustnica
-
Przepustnica
Tez to widziałem , łudziłam się ze na forum może ktoś ma jakieś foty jak rozbieral silnik przy okazji dokładnie bym się dowiedział co i jak , ale i tak dzięki
-
Przepustnica
Szukałem w necie nie mogę znaleźć , w tym aucie akurat nie wiem gdzie jest , , nie chce zgrywać znawcy ,jestem samoukiem chce ja wyjąc i wyczyścić jeżeli uważasz ze może mnie to przerosnąć lub jeżeli za dużo z tym roboty albo za dużo podzespołów po kolei do wyjęcia to prosiłbym mnie oświecić , nie zgadzam się z twoja wypowiedzią lekko ofensywną w moim mniemaniu , chyba od tego są fora żeby pytać pytać i jeszcze raz pytać . Pozdrawiam
-
Przepustnica
Potrzebuje info gdzie jest chce zobaczyć czy wszystko z nią ok jak będzie zła to chce kupić nowa wtedy , przydałby się najlepiej screen albo opis gdzie jest
-
Przepustnica
Panowie pomożecie zlokalizować przepustnice A4 b7 2.0 tfsi quattro (BGB) ?
-
Pływak
jest problem w tym białym nowym pływaku nie ma dojścia tak jak do tego na dole na obrazu do przewodów prawdopodobnie paliwowych , kupiłem pływak z takiego samego modelu o co tu chodzi bo się pogubiłem Takze nie wiem o co chodzi I jeszcze jedno tam są dwa pływaki ? Z dołu miejsca na pływak od strony pasażera z gory za kierowca prosze o pomoc i opinie co tam się odwalą pozdrawiam
-
Zderzak przód
Witam kupię zderzak przód sline Ly7g do A4 b7 2.0 tfsi q 2005 , bez halogenów czysty
-
Pływak
Dzięki wezmę poprawkę na to
-
Klekot ?
Dobra dzięki zobaczę co da się zrobić , a da się nowy dokupić ?
-
Klekot ?
Mi kumpel doradził zasylikonowac , vakum uszczelniony tylko ten króciec muszę docisnąć jakoś może opaska Zaciskowa
-
Klekot ?
Pany doszedłem co powoduje klekot na zimnym . Po rozgrzaniu nie ma klekotu ten wężyk jest lekko poluzowany przez co klekocze gdy jest zimny . Czy da się to jakoś uszczelnić docisnąć . opaska ? ChodZi o ciśnie płynu hamulcowego ?
-
Pływak
Pewnie w 2.0 to samo , dzięki wielkie za pomoc
-
Pływak
Witam szukałem tematu ale nie mogę znaleźć , mianowicie kupiłem pływak na wymianę , wiem ze jest umiejscowiony gdzieś w bagażniku ( avant) , lecz nie wiem gdzie dokładnie ,jeżeli ktoś byłby skłonny mnie oświecić będę wdzięczny za wsZelkie porady i info z gory dziękuje