Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Barszczyku

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Barszczyku

  1. Witam Serdecznie Szukam zakładu który podejmie sie zrobienia dp i przelotu z kwasówki 2.75'' w rozsądnych pieniądzach do a4 b7 2.0 tfsi Z Góry dziękuje za podpowiedzi Pozdrawiam Przemek
  2. Przyjacielu powiedz jak to sie będzie miało do 2.0 t A4 b7 (BGB) 2005r , podobne wytyczne jak do 1.8 t ? Pozdrawiam ,dzięki za wyczerpującą lekcje : )
  3. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Dzięki mistrzu
  4. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Tez to widziałem , łudziłam się ze na forum może ktoś ma jakieś foty jak rozbieral silnik przy okazji dokładnie bym się dowiedział co i jak , ale i tak dzięki
  5. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Szukałem w necie nie mogę znaleźć , w tym aucie akurat nie wiem gdzie jest , , nie chce zgrywać znawcy ,jestem samoukiem chce ja wyjąc i wyczyścić jeżeli uważasz ze może mnie to przerosnąć lub jeżeli za dużo z tym roboty albo za dużo podzespołów po kolei do wyjęcia to prosiłbym mnie oświecić , nie zgadzam się z twoja wypowiedzią lekko ofensywną w moim mniemaniu , chyba od tego są fora żeby pytać pytać i jeszcze raz pytać . Pozdrawiam
  6. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Potrzebuje info gdzie jest chce zobaczyć czy wszystko z nią ok jak będzie zła to chce kupić nowa wtedy , przydałby się najlepiej screen albo opis gdzie jest
  7. Barszczyku opublikował(a) temat w 2.0T
    Panowie pomożecie zlokalizować przepustnice A4 b7 2.0 tfsi quattro (BGB) ?
  8. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    jest problem w tym białym nowym pływaku nie ma dojścia tak jak do tego na dole na obrazu do przewodów prawdopodobnie paliwowych , kupiłem pływak z takiego samego modelu o co tu chodzi bo się pogubiłem Takze nie wiem o co chodzi I jeszcze jedno tam są dwa pływaki ? Z dołu miejsca na pływak od strony pasażera z gory za kierowca prosze o pomoc i opinie co tam się odwalą pozdrawiam
  9. Barszczyku opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam kupię zderzak przód sline Ly7g do A4 b7 2.0 tfsi q 2005 , bez halogenów czysty
  10. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Dzięki wezmę poprawkę na to
  11. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Dobra dzięki zobaczę co da się zrobić , a da się nowy dokupić ?
  12. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Mi kumpel doradził zasylikonowac , vakum uszczelniony tylko ten króciec muszę docisnąć jakoś może opaska Zaciskowa
  13. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Pany doszedłem co powoduje klekot na zimnym . Po rozgrzaniu nie ma klekotu ten wężyk jest lekko poluzowany przez co klekocze gdy jest zimny . Czy da się to jakoś uszczelnić docisnąć . opaska ? ChodZi o ciśnie płynu hamulcowego ?
  14. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Pewnie w 2.0 to samo , dzięki wielkie za pomoc
  15. Barszczyku opublikował(a) temat w 2.0T
    Witam szukałem tematu ale nie mogę znaleźć , mianowicie kupiłem pływak na wymianę , wiem ze jest umiejscowiony gdzieś w bagażniku ( avant) , lecz nie wiem gdzie dokładnie ,jeżeli ktoś byłby skłonny mnie oświecić będę wdzięczny za wsZelkie porady i info z gory dziękuje
  16. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Spoko dzięki za info , w przyszłym miesiącu się tym zajmę , dam info co zrobiłem jak i jakie efekty Pozdrawkam
  17. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Dzięki wielkie
  18. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Mógłbyś mi podklepac link do takiej szklanki pompy ? Bo nie wiem czy o tym samym myślimy . Z gory dzięki
  19. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Dzięki za info postaram się jak najszybciej
  20. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Nie sprawdzalem w przyszłym miesiącu się tym zajmę , silnik sam w sobie cichy , lecz teraz ten dodatkowy świerszcz się pojawił a tak to nie narzekam . Dzięki za info
  21. Dzięki Wielkie z fartem Pozdrawiam
  22. Barszczyku odpowiedział(a) na Barszczyku temat w 2.0T
    Dziś zostawiłem auto u kolegi ma mi vacum pompę usZczelnic , przy okazji przy uszczelniania na co zwrócić uwagę?
  23. Witam Z tego co mi wiadomo chyba nie lecz muszę w książce serwisowej poszukać , tylko ze auto ze Szwecji jest może być problem ze zrozumieniem treści , ale od czego jet wujek gogle . Tarcze i klocki przód zimmerman tyl ate
  24. Zrobione sprzęgło , sprężyny tył , vacum pompa tarcze klocki przód tył filtry paliwa oleju powietrza , w planach zamontować radio z ekranem i navi kamerkę cofania ( lusterko ) , w przyszłym tyg jadę na hamownie zobaczyć co tam siedzi Po wymianie rozrządu ktoś słabo spasował zderzak tym tez muszę się zająć Do zrobienia jeSzcze pływak i tylna wycieraczka Z wizualnych aspektów musze wyglinkowac i wypolerować auto , + jakieś lepsze Fele

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.