Treść opublikowana przez kt65c453
-
A4 B6 3.0 ASN lokalizacja czujnika temperatury na zegary
Raczej tak Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z interfejsem podczas LOGÓW :(
kolega ma b7 wiec kkl nie zadziała, to juz pełne can
-
Brak klimatyzacji na postoju
co do nawiewu masz tu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/321241-niska-sila-nawiewu-przy-wyzszych-predkosciach-a-po-uruchomieniu-spryskiwacza-mocno-wieje/ Wiatraki na chłodnicy działają wraz z włączeniem klimy ??
-
klima nabita ale nie działa wtf ?
Ja nie miałem błędów, nastawy teraz też mi nie pomagają, wymienię niebawem bo mam zapas tych silniczkow Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B6 rok produkcji silnika oraz przebieg
Jak b7 skoro ma rocznik 2001, chyba że komp z b7, Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Znam specjalistę który Ci to zrobi porządnie i zapomnisz o skrzyni, ja u niego robiłem i warto czasem zrobić parę km a mieć porządnie, jak coś wal na pw Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wypadanie zapłonów na LPG
zajedziesz silnik takim druciarstwem, najtaniej będzie jak do tego września pojeździsz na bp bo może sie okazać że będziesz miał do zmiany nie tylko wtryski ale i głowice do roboty
-
Wypadanie zapłonu audi a4 b6 3.0 Q
I bogatego Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wypadanie zapłonu audi a4 b6 3.0 Q
No to jak już ma grzebać kompem to niech podejrzy grupę 32 ile jest rozjechane Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wypadanie zapłonu audi a4 b6 3.0 Q
najlepiej to jeździj na benzynie trochę dłużej, a zrób ok 100 km tylko na pb i wtedy zobacz jak autko chodzi, najprostszy test sprawdzenie czy to nie lpg, czemu aż tyle? żeby korekty które były na lpg zrobiły się na pb i lej pb 98 bo taka jest zalecana do asn . Ps, tworzy sie kolejny wątek o wypadaniu zapłonów, mogłeś się podpiąć pod obecny
-
klima nabita ale nie działa wtf ?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/119271-bledy-silnikow-klap-nagrzewnicy-rozmieszczenie-opis-nastawy-podstawowe/page-1 U mnie to znowu powróciło ale to już rozbiorę te silniczki i je przeczyszczę bo jeden mi sadzi błędem
-
klima nabita ale nie działa wtf ?
Niestety kolego ale jednak ma i przerabiałem temat, Tu jest opisany problem, Nie twierdze że to jest problem kolegi ale objawy jak dla mnie pasują, i warto sprawdzić. Żeby nie było że się wymądrzam to tylko sugestia . http://a4-klub.pl/index.php?/topic/321241-niska-sila-nawiewu-przy-wyzszych-predkosciach-a-po-uruchomieniu-spryskiwacza-mocno-wieje/
-
klima nabita ale nie działa wtf ?
To jest problem z silniczkami od kapek, zrób nastawy podstawowe i będzie po problemie, zauważ że powyżej 140 km/h poprostu słabiej wieje, chyba że u ciebie coś innego, ale radzę sprawdzić, dla testu możesz też włączyć obieg zamknięty i ci porządnie dmuchanie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Klapki kolektora ssącego w Audi A4 B6 3.0 ASN
Najlepszy ten stylowy miedziany drucik co trzyma mały filterek Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
klima hałasuje
Witam, teraz troszkę się skupiłem na klime bo wydaje mi się ze wolno mi schladza auto, przy temp na dworze wg fiz 23 stopnie klima na max na LO max nawiew i z kratek leci temp 9 do 10 stopni, czy aby nie za dużo? Druga sprawa słyszę jak lekko wyje sprężarka Prz ok 2 tys obrotach, na wolnych i wysokich obrotach cisza, czy to normalne?
-
Akcja serwisowa cewki
ta beru nie ori, ta druga od drugiej strony ma numery
-
Spotkania na drodze
czyje to po lewej?Naklejka klubowa, po prawej moje ,pozdrawiam
-
Zmiana wtrysków z wgs na barracuda
Czyli dobrze wybrałem ze barracuda? W sumie wiele jest na lpg forum wysłane za pomocą c64
-
Problem zbyt uboga mieszanka
Poszukaj test katalizatora vag . Jest masa . Ja z pamięci nie podam regułke ale Google pomoże. wysłane za pomocą c64
-
Problem zbyt uboga mieszanka
Test w vcds wysłane za pomocą c64
-
Problem zbyt uboga mieszanka
Zrób test. Jak miałem ubogo kat tez mi walił błędami. Od czasu jak mam lpg dobrze spokój z kątami i Testy przechodzi za każdym razem wysłane za pomocą c64
-
Zmiana wtrysków z wgs na barracuda
Bo od czasu jak przeglądam forum lpg, wszyscy piszą ze te niby najlepsze. A baraki tez pojedyncze wysłane za pomocą c64
-
Cewki zapłonowe , padają
mam inny silnik, ale mnie padła jedna cewka a za 3 dni kolejna , po czym zmieniłem na nowe wszystkie i od 20 tyś spokój
-
Problem zbyt uboga mieszanka
co wy piszecie za bzdury że nic złego się nie dzieje jak się ma ubogą mieszankę, wypalicie głowice albo uszczelki i wtedy powiecie że gaz niszczy silnik, bzdura, silnik niszczą zaniedbane / źle wyregulowane instalacje, a w szczególności jak jest ubogo
-
Zmiana wtrysków z wgs na barracuda
Witam, jestem w trakcie zmiany na barracudy, może coś doradzicie albo podpowiecie , niby wiem jak to ogarnąć , jak zmienić ale co niektórzy już pewno to przerabiali, może coś jeszcze potrzebuje, to moja lista zakupów 1. 47 Opaska zaciskowa Norma 12-22 18 2. 496 Opaska druciana Wire Clip 10,4-11mm 6 3. 497 Opaska druciana Wire Clip 11,6-12,3mm 6 4. 50 Opaska zaciskowa 7-11 10 5. F135 Filtr odstojnikowy Alex Ultra 360° poliester 16/2x12mm 1 6. G51 Trójnik rozdzielacz Hana H2001, Barracuda 6 7. L16 Kolanko kolano gazowe LPG 12mm 12x12 2 8. N15 Wąż przewód gazowy LPG 6mm Parker fi 6 1 9. N2 Wąż przewód gazowy gaz LPG Parker 12mm 3 10. N4 Wąż gumowy gazowy LPG 16mm Fagumit 1 11. Y75 BARRACUDA Wtryskiwacz pojedynczy 6 O mam pytanie, czy filtr alex 360 wejdzie w miejsce gdzie teraz mam zwykły filtr?? , to jest miedzy silnikiem a belką pod pompą abs czy muszę go cisnąć koło reduktora który mam jakby w nadkolu pod lampą i koło zbiornika spryskiwacza http://www.directupload.net/file/d/4205/zxeueg3k_jpg.htm