Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wypadanie zapłonów na LPG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

Od jakiegoś czasu mam problemy z LPG. Na biegu jałowym falują obroty a VCDS pokazuje wypadanie zapłonów na 4 cylindrze. Lambda wskazuje na to, że na LPG jest za bogato, zalewa auto. Po jeździe na LPG samochód też gorzej pali. Zamieniłem cewki, potem nawet świece miejscami i cały czas odzywa się ten sam cyl.

LPG mam już dobre 3 lata wtryski Hana niebieska reduktor KME Gold, sterownik STAG 300.

Na Pb nie ma żadnego problemu.

Ewidentnie jest jakiś problem z LPG. Do głowy przyszło mi, żeby wyczyścić wtryski tylko jak wyczyścić Hanny skoro one są nierozbieralne :/

Macie jakieś pomysły ??

Najchętniej bym je wymienił, ale po pierwsze nie mam od ręki dostępnych nowych, a po drugie po zmianie wtrysków musiałbym od nowa kalibrować. Tego raczej sam nie zrobię, zakładu porządnego też tutaj w DE nie znam. Muszę jakoś podreperować sytuację do czasu powrotu do PL we wrześniu.

Grupa 033, 016, 015: http://vaglog.pl/log_270534.html
Ustawienia LPG.

4r5l2xxp.png
6zy6eb3g.png
qiyu7t5g.png
6xj39wpd.png
5pc2hbic.png
krtunyuw.png
36hhe4ij.png
pfayhhqh.png
Świece
ecqclnfx.jpg
5c9rg4ac.jpg
53r7yn4g.jpg
7fsdhueg.jpg

Edytowane przez kupczak90

Opublikowano

po mojemu to wtrysk lpg się zawiesił i puszcza gaz,bynajmniej u mnie tak było

sprawdz czy wtryski lpg nie puszczają gazu bo pewnie tu jest problem

Opublikowano
  • Autor

Wymontowałem wtryski z auta, zdjąłem z szyny i jak próbuje dmuchnąć w dyszę to okazuje się że 2 wtryski są otwarte, a 2 zamknięte :/. Przepuściłem trochę benzyny ekstrakcyjnej przez nie, ale nic to nie dało. Wciąż są otwarte, a błąd wypadających zapłonów przeniósł się na 3 gar teraz :/

Ma ktoś używane pojedyńcze sztuki na sprzedaż ??? Mógłbym wtedy wymienić tylko ten jeden który wali błędy i wtedy jakoś bym objechał do września.

Edytowane przez kupczak90

Opublikowano

Przecież możesz kupić pojedyncze nowe hany kosztują po 75 zł..

Opublikowano
  • Autor

Nowe mają cewki 1.3 Ohm i nie jestem pewien czy to zadziała z obecnymi które mają 2 Ohm.

Opublikowano

zajedziesz silnik takim druciarstwem, najtaniej będzie jak do tego września pojeździsz na bp bo może sie okazać że będziesz miał do zmiany nie tylko wtryski ale i głowice do roboty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.