Treść opublikowana przez kt65c453
-
Nowy zamek drzwi z Allegro
Mam prawy przód, nie wiem czy są takie same, dowiem się i dam znać Jednak nie, więc nie pomogę, ale spróbuj jak kolega wyżej radzi
-
Nowy zamek drzwi z Allegro
Mam ori ale który cie interesuje?
-
Czujnik temperatury zewnętrznej - podłaczenie do klimatronika.
mnie sie wydaje że temp na fisie pokazuje ten koło chłodnicy, miałem źle zamontowany (na trytytke do chłodnicy) i mi mocno zawyżał, po poprawieniu czujnika jest w normie b6 2004 rok
-
Wypadanie zapłonu audi a4 b6 3.0 Q
Było nie raz, żadnej strumienicy, najczęściej polecają tłumik przelotowy
-
Bixenon Xenon od A do Z
ok poszło na pw
-
Bixenon Xenon od A do Z
Chyba takie same, masz może fotkę? Ile byś za te mocowania żarówki chciał?
-
Wymiana pompy na mocniejsza
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/346867-czy-sa-rozne-rodzaje-pompy-wspomagania/
-
Bixenon Xenon od A do Z
Papiery ścierne i pasta sonax do renowacji plastików, robiłem to pierwszy raz ale się udało. Widziałem że tam było troszkę podszlifowane Ale nie na obwodzie tylko na dole tam gdzie elektromagnes od klapki soczewki, rozbiore druga dam foty, Znalazłem wymiary w internecie Głębokość: 135mm Szerokość: 102 mm Wysokość: 85 mm Średnica szkła soczewki: 3″ niestety aparat ostrość pogubił i lipnie, dopiero w domu zauważyłem, Czy ktoś wie jakie są zaślepki, dekielki czy jak to się zwie do migaczy, czyli ta oprawka bo u mnie nie jest oryginał i dośc że sie nie trzyma to jeszcze raz działa raz nie, a patrzyłem to jest kilka rodzajów niestety, jeden był cały zaparowany , przez nieszczęsną oprawkę migacza, która kompletnie nie pasuje i nie uszczelnia . Lampy mam do rozebrania a przynajmniej tą jedną bo brudna w środku, były już rozklejane i wydaje mi się że uszczelniony na czarny sylikon, nikt nie poda numeru oprawki migacza z etki ?? Lampy 8E0 941 004 S lub (bo są 2 numery widać na foto wyżej\) 8E0 990 008 S
-
Wypadanie zapłonu audi a4 b6 3.0 Q
Z błędami zapisanymi jak dobrze pamiętam testu nie zrobi
-
Kickdown problem - szarpie
Brakło mu gazu/ parownik zamarzl / zła mieszanka i wypadły zaplony/ winny raczej gaz Diagnoza banalna, spróbuj na pb,
-
Wypadanie zapłonu audi a4 b6 3.0 Q
My możemy zgadywac ale to ty musisz zdiagnozować, pierwsze co to test kata
-
Piloty centralnego zamka
Moduły są różne na różnych częstotliwościach, wzmacniacz jest w bagażniku po lewej stronie, przynajmniej w b6 ale w b7 chyba to samo
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
jak by nie było to do rozebrania, wątpię że to blaszka
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
Efekt blaszki jest taki że za każdym razem jak wciskamy otwieranie, silniczek pracuje coraz słabiej, cały czas czyli raz za razem, przynajmniej tak było u mnie
-
Grzanie lusterek
Ja kupiłem zamiennik, a 30 zł albo 35 sferyczny oczywiście grzane, różnicy w zasadzie nie ma, aczkolwiek jak bym miał możliwość ori brał bym ori ale spieszylo mi się
-
Grzanie lusterek
Szkło jest bez grzania,
-
Szarpie w prawym kole przy ruszaniu na skręconych kołach
Jedź na szarpaki na przegląd zapłacisz około 20 zł niech ci porządnie sprawdzi, tak to jedyna odpowiedź jaka usłyszysz to "jakąś usterka" Ewentualnie może to być jeszcze przegub
-
Strzelanie podczas skrętu
Jest szansa jedna na w chu..... J że był wadliwy, ale jeśli tak to czemu nie reklamujesz?
-
3.0 a 1.8T Pomoc Duży Dylemat
są ale może nie ni kropli ale bez dolewki to by było na bagnecie w połowie lub ciut niżej przed wymianą
-
Gorąco wewnątrz auta pomimo lecącego z kratek chłodnego powietrza
ja ale w b6 miałem tak że po nogach kierowcy waliło mi gorącym powietrzem, i to nie była wina silniczków ani klapek,. Wina była źle zamontowana nagrzewnica a dokładnie jej zaślepka, była szczelina i po prostu nią dmuchało gorącym, mała poprawka i już nic nie dmucha, nagrzewnica cały czas jest w obiegu, tylko klapki kierują powietrze z niej do kabiny lub nie .
-
Grzanie lusterek
mnie lusterka grzeją zawsze po włączeniu tylnej szyby , niezależnie od temp, zmieniałem kiedyś lusterko i okablowanie było ale wpięte nie w mate w lustrze a plastikowe wypustki więc to że kable są wpięte w lustro nie świadczy czy jest mata grzewcza , lustro z grzaniem około 30 zł na alledrogo, zamiennik ale ja nie widzę różnicy
-
Bixenon Xenon od A do Z
tu pewności nie mam , jest to oznaczone na wlepie?? Mam 9jg wiec chyba to był xenon , dodatkowo wyczytałem że xenon ma przetwornice pod lampą a bi za lampą, ja mam pod , wiec chyba nie było bi xenona ale już jest i działa super
-
Bixenon Xenon od A do Z
Tak, Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Bixenon Xenon od A do Z
tak , to ten zestaw, będę robił druga lampę (polerka kloszy i czyszczenie soczewki choć na soczewce był leciuteńki kurz ale polerka kloszy ogień taka różnica ), zrobię szczegółowe foty może komuś się przyda taki mod . Jedna lampa po polerce druga przed, paproszki to coś po myciu w rzeczywistości nie ma ani kropki na tym zregenerowanym
-
Bixenon Xenon od A do Z
Tak, teraz zobaczyłem na Google i dokładnie takie, To że mam hella 3 to dobrze? Z czego to? Co do przetwornic one są zalane pod lampą w środku widać je, obudowa blacha, ale nie wiem konkretnie jakie, będę rozbieral druga wkleję więcej zdjęć Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka