Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kt65c453

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kt65c453

  1. rada jak w temacie tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/354046-stale-szarpniecia-skrzyni-w-obrotach-1500-1900/ moge jedynie przypuszczać że wypadła ci adaptacja , było na forum
  2. raczej wymiana oleju ci nic nie da , jedyna słuszna rada dzwonić do Bartka , on uleczy twojego multi. tu masz namiary na niego http://4rings.pl/ Wydasz na olej i nie wiadomo co zalejesz , a efekt zostanie,tak czuje ale to juz z guru od tych skrzyń rozmawiaj .
  3. a ten uszkodzony czujnik jakie podaje ciśnienie?? Bym szukał gdzieś przerwy albo zwarcia na kablu od tego czujnika
  4. No ja mam spokój już jakieś 6 miesięcy Wysłane za pomocą Commodore C64 A czemu ma się sama podnosić? Trzeba ręcznie podnieść chyba że zastosujesz specjalne sprężyny, jest o tym temat Wysłane za pomocą Commodore C64
  5. Właśnie o to chyba mu chodzi bo w 3 litry asn dwumasy nie ma, jak z resztą nie wiem Wysłane za pomocą Commodore C64
  6. kt65c453 odpowiedział(a) na Kruk_89 temat w 3.0
    kolego wymienia ci pod warunkiem że masz ori cewki z jakimi auto opuściło fabrykę, jak ktos juz zmienił to nici z tego, tez sie cieszyłem a tu lipa, upewnij sie , jeśli masz zmienione możesz kupić używki z odpowiednim numerem założyć i dopiero na zmiane ,
  7. Ty sobie żartujesz? Przecież właśnie koledzy o tym piszą wyżej, wysil się troszkę i przeczytaj parę postów wyżej Wysłane za pomocą Commodore C64
  8. Wg prawa na jednej osi musisz mieć takie same opony, jako ciekawostkę dodam że w UK można mieć jakie sobie chcesz i tak średnio co 5 te auto widzę z różnymi oponami na osi, ba nawet rozmiarami i profilami ale to już hardcore Wysłane za pomocą Commodore C64
  9. 225 celowo bo taniej czy niewiedza? Wysłane za pomocą Commodore C64
  10. Dokładnie, bo że wlepy różne ale rozmiary się nie zmieniają tylko cis, przypuszczam że w silniku 1,6 na wlepie będzie koło 15 cali a na 3 litrowy od 16 cali, choćby przez to że heble większe, ale wymiary nie zmieniają się, Troszkę mnie martwi że indeks nośności kupiłem o numer mniejszy niż XL, bo na mojej wlepie nie ma indeksu ale myślę że będzie dobrze Wysłane za pomocą Commodore C64
  11. Tak, ale rozmiary się pokrywają , Wysłane za pomocą Commodore C64
  12. Miliony pytań więc ori wlepa a4 b6 3.0 Wysłane za pomocą Commodore C64
  13. kt65c453 odpowiedział(a) na tomas4371 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja tam nic nie wiem o antenach na dachu bo myślałem że wszystkie ori są w szybach tylnych ale to wymaga potwierdzenia Wysłane za pomocą Commodore C64
  14. Było na ten temat w tym poście wcześniej, o ile dobrze pamiętam do 17 235/45 producent zaleca ale to tylko tak mi świta coś więc warto sprawdzić w wiarygodnym źródle Wysłane za pomocą Commodore C64
  15. Ja do tego bym dodał 245/45 17 140, GPS 129, GPS w komórce i radiu A4 b6 Wysłane za pomocą Commodore C64
  16. Ja tylko napisałem jak miałem, teraz mam zimowki w ori rozmiarze i się zgadza z GPS, owszem 16 cali ale teraz jest jak. Ma być, Wysłane za pomocą Commodore C64
  17. Ja piszę jak miałem, licznikowo 130 a GPS nie całe 120 Wysłane za pomocą Commodore C64
  18. Nie mam co liczyć, przeklamywal mi o 10 km i rozmiar jest zły bo producent podaje 235 Wysłane za pomocą Commodore C64
  19. Dla b6 234/45 17 Przy 225/45 17 przekłamanie. Na liczniku miałem 10 km/h Ale mowa była wyżej o b7 a tam nie wiem, i nie patrzcie co zaleca strona typu oponeo.pl itp bo tam często sugerują źle, tylko wlepa albo dane producenta Wysłane za pomocą Commodore C64
  20. Czytałem o nich dużo pozytywnych opinii ale nie ma ich w rozmiarze który mnie interesował czyli 235/45 17 albo ja nie znalazłem Wysłane za pomocą Commodore C64
  21. ja teraz kupiłem michelin primacy 3 235/45 17, mam nadzieje że są warte ceny
  22. kt65c453 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    Jak tak piszecie o tym oleju to zaczynam wierzyć w autentyczność mojego przebiegu, choć sądzę że to nie realne Wysłane za pomocą Commodore C64
  23. A to nie w tym kanale się sprawdza fazatory? Jak tak to to działa tylko z obciążeniem, 3 bieg i ogień to zadziala Tak myślałem na głos ale tu raczej nie o to chodzi, ale skoro koledze klapki działają a nie czuje mocy powyżej 4 tys radzę sprawdzić tez fazatory Wysłane za pomocą Commodore C64
  24. A to może będzie poduszka pod skrzynia, tak tylko strzelam Wysłane za pomocą Commodore C64
  25. Bart nie denerwuj się Olej to hehe Wysłane za pomocą Commodore C64

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.