Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karol Wójcik

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Karol Wójcik zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Jutro postaram się coś ogarnąć w dokumentach piszę tylko Tomasetto a jaki kolor hany to nwm sprawdzę jak coś
  3. Instalacja ma 2 lata jak kupiłem auto zrobiłem ok 1500km i było wszystko okej teraz zastawiłem chłodnicę i trochę ten parownik i szybciej się przełącza na gaz ale nadal po kilkunastu km przerzuca na benzynę.. Gaz założony w AGC parownik TOMASETTO urządzenie wtrysku : HANA ele, jed. sterująca : ZENIT PRO OBD
  4. Witam Mam problem z gazem pierwsza sprawa późno się przełącza na gaz jak byłem u gazownika to wpisane jest 30 stopni a przełącza się dopiero jak jest 60stopni co może być przyczyną ? druga sprawa jadąc na gazie sam się wyłącza, przeskakuje na benzynę i nie chce się spowrotem na gaz przełączyć dopiero po zgaszeniu i odpaleniu wskakuje na gaz, ale po 5-10km znowu wrzuca na benzynę.. byłem u gazownika to powiedział mi że parownik mam w złym miejscu i podmuch wiatru zmienia jego temperaturę. (parownik pod prawą lampą) i zalecił przemieszczenei go pod zbiornik od płynu chłodniczego drugi gazownik stwierdził że czujnik temperatury do wymiany.. dodam jeszcze że na postoju falują obroty i zaświecił się check i po podłączeniu pod komputer wyskoczyły takie błędy P1479 P0411 P0420 P0130 P1136 P1602 ktoś miał podobny problem lub wie co może być przyczyną ?
  5. dzięki, uszczelkę wymieniłem na reinz i na początku było jeszcze czuć ale teraz wszystko miodzio.
  6. Tylko jeden jest odcięty (zielony) reszta jest ;d czyli mogę go zaizolować jak sprawdzić czy się podgrzewa ?
  7. Witam. dziś zauważyłem że pod maską idzie wiązka kabli nie opeszlowana i jeden kabelek jest przerwany/uciety.. wiązka znajduje się w rogu maski u góry po prawej stronie i wchodzi w maskę. być może są to spryskiwacze ale wszystko poprawnie chodzi.. pytanie brzmi od czego to może być.. ;/
  8. reczny wgl nie trzyma jak zaciągne najwyzej jak się da i wrzuce D auto normalnie rusza więc raczej odpada ta diaagnoza ;/
  9. siemanko mam pytanie gdy zatrzymam auto np na światłach czuć dziwny zapach jakby jakaś guma przysmażona.. czuć tylko na postoju podczas jazdy wszystko okej. temperatura jest okej wzrasta stopniowo do 90C i nic nie skaczę więc raczej silnik się nie przegrzewa i termostat okej. pod maską nie czuć tak dobrze aby zlokalizować miejsce.. filtr kabinowy wyczyszczony i nic nie pomogło co może być przyczyną nieprzyjemnego zapachu ? ;/
  10. jutro sprawdzę na bbenzynie co się będzie działo i napisze dziś patrzyłem i po wcisnięciu gazu do końca lpg przełaczył się na benzynę (mało gazu już chyba xd) i wszystko prawidłowo.. zatankuje gazu na innej stacji i zobaczę co się będzie działo ;d
  11. Karol Wójcik odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Na taką odpowiedź liczyłem konkretnie poszukam valvo albo motula zajrzałem pod maskę i znalząłem kartkę że poprzedni olej był syntetyczny 5w30 zalać taki sam czy pół syntetyka ? ;o 260tyś gaz w automacie :3
  12. Karol Wójcik odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    byłem u mechanika rozrząd wymienić i rozmawialiśmy o tych filtrach i mówił że bardziej opłaca się dołożyć to 10 zł i kupić z manna albo boscha bo nie raz miał przypadek że tanie filtry z nie wiadomo jakiej filtry po prostu przegniły od zewnątrz. ;d więc zamówię jednak z manna te dwa z katalogu wychodzi że pasuje do 2.0 alt ;p http://allegro.pl/mann-wk-730-1-filtr-paliwa-i6276454480.html i http://allegro.pl/mann-filtr-oleju-w-719-30-tanie-oleje-op-526-1-i6461858737.html tylko olej jeszcze zostaje problemem ;/ myślę że powinen być okej ;p http://allegro.pl/mobil-2000-x1-10w40-rozlewany-z-beczki-4l-i6284222963.html
  13. Witam, dziś zauważyłem jak docisnąłem gaz do końca obroty wzrosły do 4k auto przyspieszyło i gdy wcisnąłem jeszcze kickdown obroty wzrosły do 5k a przy prędkości około 160km/h zaczeło szarpać autem dławić się jakby traciło moc.. co może być tego przyczyną ? jechałem na gazie na benzynie nie sprawdzałem
  14. Karol Wójcik odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    więc opłaca się kupić a ta firma "optimum" ktoś ma jakąś opinie ? ;d
  15. Karol Wójcik odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    czeka mnie wymiana oleju a przy okazji wymienił bym wszystkie filtry co sądzicie o tych filtrach ? opłaca się taki komplet czy lepiej osobno kupić ? http://allegro.pl/audi-a4-b6-00-04-2-0i-130km-filtry-zestaw-komplet-i5786421597.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.