Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kt65c453

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kt65c453

  1. To pewno reduktor ci puszcza gaz zabezpieczeniem
  2. mam nadzieje że to u ciebie ten reduktor, wymienisz i po problemie, ale coś czuje że tu chodzi o zapętlenia i zlewanie się czasów, możesz odczytać błędy sterownika gazu?? Puki co zmień reduktor a jak coś będzie dalej to będziemy kombinować
  3. Kolego , podczas kręcenia jak masz podpięty prostownik to prostownik ma tak mocne obciążenie że w wielu przypadkach pali bezpieczniki albo i nawet prostownik, chyba że mowa o rozruchowym. Mocny prostownik ma 10 A (tak uśredniam ) a do rozruchu trzeba ponad 600 wiec ten prostownik to niewiele daje
  4. kolego , mnie błędów nie wywalało, chodził ładnie , "nic nie szarpało nic nie skakało" a jednak gaz był źle ustawiony i waliło mi błędami katalizatora, po dokładnym ustawieniu nie ma kompletnie nic, Radze pojeździć na samej benzynie i się okaże czy masz kata sprawnego, druga sprawa jakie masz korekty w 32 kanale?? Ps błąd ci wywali jak korekty pójdą +- 25 % a to już tragedia ale jak będziesz miał na poziomie 20 % błędu nie będzie a skład masakra i niebawem głowica powie papa ps2 , korekty w kanale 32 też możesz mieć np bardzo ładne a gaz źle ustawiony, czemu? Bo to tylko dla średniego obciążenia, a mogą być jaja jak dasz w palnik i wtedy wywala błąd kata, dla pewności podajesz wartość 32 i logi dynamiczne 2+33 jak dobrze pamiętam
  5. Kup 72ah i tyle, np varta, co do amper wysil się i zobacz parę postów wyżej, nawet wkleiłem link do tabeli
  6. Jak będziesz miał problemy to wtedy sobie kup taki jak we wlepie,
  7. Ale jak nie będzie multi nie będzie w czym czytać błędów
  8. Pierwsze pasuje i tam lecisz wężem więc bez grzebienia, 3 link to grzebień, używasz jak nie chcesz trójnikow z linku nr 2
  9. czy działa cicho i gładko, warto sprawdzić czy wsteczny świeci , czasami jest problem z czujnikiem ale to grosze
  10. na początku jak czytałem, post myślałem że wiatrak ci nie kręci a tu mówisz że kręci ale nie dmucha, jedno rozwiązanie, silniczki klap, najpierw próba zrobić nastawy podstawowe w basic settings jak to nie pomoże to do wyczyszczenia lub wymiany silniczek jasnoniebieski [V71]
  11. kt65c453 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    a kabelek co na to??
  12. a to to jest problem ?? Zaciekawił mnie temat
  13. logi na gazie?? Wydaje się że mu nie brakuje gazu aczkolwiek przy pełnym bucie powinno być ciut więcej a tu mu troszkę brakuje ale tragedii nie ma
  14. Kolego mnie też to czeka , ale u mnie tłoczek też fi 57 ?? Tarcze 312 jak dobrze pamiętam
  15. malować delikatnie (cieniutko) , bo jak się zaleje farbą to będzie lipa, Nie można zlać tej szpary miedzy obudową a płytką czujnika
  16. może być mnóstwo przyczyn, ale 2 główne , układ niewydolny czyli albo za słaby reduktor albo wtryski (małe dysze) albo druga co najbardziej prawdopodobna, przy 200 km na ori wtryskach benzynowych przy wysokich obrotach może zapętlać wtryski albo być bardzo blisko i wtedy sterownik gazowy głupieje i wywala na pb albo szarpie
  17. otwierasz zakładkę silnik basic setting podgląd kanału 2 i 31 klikasz zapisywanie danych start 3 bieg i od 1500 tyś dajesz w palnik z gazem w podłodze aż do odcinki i zapisujesz to logi dynamiczne , google pomaga
  18. Dobra rada, ludzie się czasem mylą, zawsze podchodzić z dystansem.
  19. A d*pa tam, a ropa do traktorów
  20. http://www.locustcarservice.pl/tabela_przeliczeniowa_prad_rozruchowy_ampery_din_en_sae_cca_norma_europejska.html Google i wszystko jasne
  21. skoro nie ma błędu usterka mechaniczna w lampie ale to nic pewnego , Sprawdzałeś błędy czy jakieś są??
  22. Zapodaj 80 i minimum 380, więc sugeruj się ah, PS masz podane DIN 380 a szukasz według normy En więc około 630
  23. Kolega w pierwszym poście zmieszał wszystkie preparaty, błąd, mogą różnie reagować jeden może być zasadowy inny kwaśny co je razem neutralizuje, na kamień tylko i wyłącznie kamix, nic nie jest więcej potrzebne, Ja nie mam problemów z ogrzewaniem ale kamixem przepłucze bo teraz zmieniam płyn w chłodnicy O i zrobiłem, gorąca woda kamix pompka akwariowa i z 20 min i nagrzewnica bez kamienia, Ale jeśli jest zawalona innym syfem np środkiem do uszczelniania chłodnic to już nic nie pomoże tylko wymiana. Dodam że pompeczkę miałem malutką więc był mały problem żeby ruszyło ale jakoś się udało , Wody proponuje z pół wiadra , mnie się porozlewało dlatego tak na dnie https://goo.gl/photos/xYKBcmYqmXydkUFQ6 Jak ktoś chętny na zabieg i z okolic zapraszam
  24. Ten typ tak nie ma, Gaz źle ustawiony na 99%, korekty i będzie jasne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.