Treść opublikowana przez kt65c453
-
Gazownik Holandia
To pewno reduktor ci puszcza gaz zabezpieczeniem
-
Brakuje mu mieszanki ? 1.8T AVJ
mam nadzieje że to u ciebie ten reduktor, wymienisz i po problemie, ale coś czuje że tu chodzi o zapętlenia i zlewanie się czasów, możesz odczytać błędy sterownika gazu?? Puki co zmień reduktor a jak coś będzie dalej to będziemy kombinować
-
Pomiar kompresji ASN
Kolego , podczas kręcenia jak masz podpięty prostownik to prostownik ma tak mocne obciążenie że w wielu przypadkach pali bezpieczniki albo i nawet prostownik, chyba że mowa o rozruchowym. Mocny prostownik ma 10 A (tak uśredniam ) a do rozruchu trzeba ponad 600 wiec ten prostownik to niewiele daje
-
Błąd P0141 po zamontowaniu emulatora
kolego , mnie błędów nie wywalało, chodził ładnie , "nic nie szarpało nic nie skakało" a jednak gaz był źle ustawiony i waliło mi błędami katalizatora, po dokładnym ustawieniu nie ma kompletnie nic, Radze pojeździć na samej benzynie i się okaże czy masz kata sprawnego, druga sprawa jakie masz korekty w 32 kanale?? Ps błąd ci wywali jak korekty pójdą +- 25 % a to już tragedia ale jak będziesz miał na poziomie 20 % błędu nie będzie a skład masakra i niebawem głowica powie papa ps2 , korekty w kanale 32 też możesz mieć np bardzo ładne a gaz źle ustawiony, czemu? Bo to tylko dla średniego obciążenia, a mogą być jaja jak dasz w palnik i wtedy wywala błąd kata, dla pewności podajesz wartość 32 i logi dynamiczne 2+33 jak dobrze pamiętam
-
Nie przeżuca na gaz
kabelek albo gdybanie
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Kup 72ah i tyle, np varta, co do amper wysil się i zobacz parę postów wyżej, nawet wkleiłem link do tabeli
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Jak będziesz miał problemy to wtedy sobie kup taki jak we wlepie,
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Ale jak nie będzie multi nie będzie w czym czytać błędów
-
Zmiana wtrysków z wgs na barracuda
Pierwsze pasuje i tam lecisz wężem więc bez grzebienia, 3 link to grzebień, używasz jak nie chcesz trójnikow z linku nr 2
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
czy działa cicho i gładko, warto sprawdzić czy wsteczny świeci , czasami jest problem z czujnikiem ale to grosze
-
Brak nawiewu przy niskich temperaturach
na początku jak czytałem, post myślałem że wiatrak ci nie kręci a tu mówisz że kręci ale nie dmucha, jedno rozwiązanie, silniczki klap, najpierw próba zrobić nastawy podstawowe w basic settings jak to nie pomoże to do wyczyszczenia lub wymiany silniczek jasnoniebieski [V71]
- Dziwna sprawa
-
Przednie szyby nie zbierają wody
a to to jest problem ?? Zaciekawił mnie temat
-
Brakuje mu mieszanki ? 1.8T AVJ
logi na gazie?? Wydaje się że mu nie brakuje gazu aczkolwiek przy pełnym bucie powinno być ciut więcej a tu mu troszkę brakuje ale tragedii nie ma
-
Reperaturka zacisku hamulcowego i jej wymiana. ?
Kolego mnie też to czeka , ale u mnie tłoczek też fi 57 ?? Tarcze 312 jak dobrze pamiętam
-
Czujniki cofania ciągłe piszczenie
malować delikatnie (cieniutko) , bo jak się zaleje farbą to będzie lipa, Nie można zlać tej szpary miedzy obudową a płytką czujnika
-
Brakuje mu mieszanki ? 1.8T AVJ
może być mnóstwo przyczyn, ale 2 główne , układ niewydolny czyli albo za słaby reduktor albo wtryski (małe dysze) albo druga co najbardziej prawdopodobna, przy 200 km na ori wtryskach benzynowych przy wysokich obrotach może zapętlać wtryski albo być bardzo blisko i wtedy sterownik gazowy głupieje i wywala na pb albo szarpie
-
Jakie bloki do logów S4 4.2 V8, robię i wrzucam do sprawdzenia
otwierasz zakładkę silnik basic setting podgląd kanału 2 i 31 klikasz zapisywanie danych start 3 bieg i od 1500 tyś dajesz w palnik z gazem w podłodze aż do odcinki i zapisujesz to logi dynamiczne , google pomaga
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Dobra rada, ludzie się czasem mylą, zawsze podchodzić z dystansem.
-
Falowanie obrotów na zimnym 3.0 ASN tiptronic
A d*pa tam, a ropa do traktorów
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
http://www.locustcarservice.pl/tabela_przeliczeniowa_prad_rozruchowy_ampery_din_en_sae_cca_norma_europejska.html Google i wszystko jasne
-
Prawa strona nie samopoziomuje się BIXENON A4 B6
skoro nie ma błędu usterka mechaniczna w lampie ale to nic pewnego , Sprawdzałeś błędy czy jakieś są??
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Zapodaj 80 i minimum 380, więc sugeruj się ah, PS masz podane DIN 380 a szukasz według normy En więc około 630
-
Płukanie nagrzewnicy domowym sposobem w Audi A4 B6
Kolega w pierwszym poście zmieszał wszystkie preparaty, błąd, mogą różnie reagować jeden może być zasadowy inny kwaśny co je razem neutralizuje, na kamień tylko i wyłącznie kamix, nic nie jest więcej potrzebne, Ja nie mam problemów z ogrzewaniem ale kamixem przepłucze bo teraz zmieniam płyn w chłodnicy O i zrobiłem, gorąca woda kamix pompka akwariowa i z 20 min i nagrzewnica bez kamienia, Ale jeśli jest zawalona innym syfem np środkiem do uszczelniania chłodnic to już nic nie pomoże tylko wymiana. Dodam że pompeczkę miałem malutką więc był mały problem żeby ruszyło ale jakoś się udało , Wody proponuje z pół wiadra , mnie się porozlewało dlatego tak na dnie https://goo.gl/photos/xYKBcmYqmXydkUFQ6 Jak ktoś chętny na zabieg i z okolic zapraszam
-
Falowanie obrotów na zimnym 3.0 ASN tiptronic
Ten typ tak nie ma, Gaz źle ustawiony na 99%, korekty i będzie jasne