Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kt65c453

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kt65c453

  1. Ale napisałem że u mnie sprężarka cały czas się kręci bo ja nie mam sprzęgła, od 2004 roku tak jest, Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  2. U mnie jest taki problem ze z rana nie chce działać, błędów nie ma, ciśnienie jest 7 bar na jałowym, ekon nie świeci, pojeżdżę chwilę zgadze auto i po jakimś czasie zadziała i już działa do wieczora, dodam że u mnie nie ma sprzęgła bo to koniec 2004 roku, jakieś pomysły ? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  3. kt65c453 opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Autko mam już jakieś 2 lata, był multitronik, ale już jest manual z b7 a konkretnie z silnika 3,2 fsi, opis będe powoli rozszerzał puki co pare fotek. Instalacja podtlenku gazu -kme wtryski barracuda, Silnik asn 3.0 Skrzynia manual 6 biegów z b7 Zawieszenie 1BE Sline, czarna skóra, pakiet światełka,
  4. Silver ma lepszą termike, i nie pisze o zamarzaniu reduktora a temp gazu w strudze na wyjściu, to są 2 różne pojęcia Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  5. Golda odradzam, niby wyrabia ale termika lipna Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  6. kt65c453 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Ma ktoś propozycje na jakiś domek nad jeziorem żeby połowic i zabrać rodzinkę czyli 2+1? Najlepiej Śląsk na 30stego lub okolice Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. Kolektor i nie Musisz cały ściągać wystarczy odkręcić i lekko podgiac, wiadomo cześć zdemontować trzeba Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  8. Sprzęgła może nie mieć, jaki rocznik auta? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. Może być krzywa felga, krzywa piasta koła, jak q to wal nie wyważony czy problem z podpora a nawet pół os krzywa ale to rzadko Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. problem z klapa dławienia powietrza, miałem to samo i ostatnio znowu powróciło , za każdym razem naprawiłem to nastawami podstawowymi ale sądzę że silniczek zawodzi ale tu tkwi problem
  11. Jak dasz im świeczki powinni zmienić nieodplatnie Ale to tylko ich wola Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. https://pl.scribd.com/doc/51072764/28E9
  13. Gdzieś na forum było, poszukaj, na 70 %masz już zmienione bo one tak średnio 100 150 tys i koniec cewki, warto parę zł za używane dać i mieć za free nowe ori niż obejść się ze smakiem, nawet możesz zawieść auto na ławce z zjebanymi cewkami byle numery były odpowiednie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. Najpierw sprawdź czy masz ori cewki z fabryki jak nie kupuj używane z odpowiednim numerem i ci je zmienia, ja byłem umuwiony pojechałem i wrzuciłem bez cewkę bo ktoś zmienił je wcześniej, nie ważne gdzie ja byłem w Anglii ale jak pojedziesz raz to masz po ptokach Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. Krzywa felga może być Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. Mam to samo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. kt65c453 odpowiedział(a) na rogigor temat w 3.0
    Cena raczej spoko ale rozrząd ustawić dobrze q tym aucie to tylko garstka ludzi w pl, ja mam tyle szczęścia że jeden fachowiec robi niedaleko mnie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. kt65c453 odpowiedział(a) na kuba8484 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie spodoba Ci się najprostszy sposób Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. kt65c453 odpowiedział(a) na spectrum89 temat w 3.0
    ja miałem tez ciągle problem z biciem, raz biło raz mniej i tak w koło, zauważyłem że zawsze była zmiana jak koła odkręcałem, popatrzyłem i okazało sie że tarcza nie dolega do piasty idealnie, ktoś kiedyś coś przywalił i zrobiło się zgrubienie na piaście , pilniczek , zeszlifowałem zadzior , przylega i teraz mam kompletna cisze i 0 bicia, tarcza zwykle się krzywi raz, jak dostanie w palnik odpręża się żeliwo i juz tak zostaje
  20. To już temat rzeka i to trzeba uslyszec/pomagać, błędy vag pokazuje? Warto zrobić nastawy podstawowe Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  21. Tam nie ma oleju Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. dziura wypala się w tłoku od lejących wtrysków ale w dizlu, w benzyniaku co najwyżej kat dostaje po d*pie
  23. ale tam przecież lambda jest na 1 bank a że to silnik rzędowy , skąd wiadomo który cylinder?? Raczej chodzi o korekty ,
  24. Po co ci nowe sanki, pakuj nowe gumy ale nie jedna ale wszystkie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  25. Ja sie podepnę pod temat, całe zawieszenie przód nowe, tj 4 wahacze x2 łączniki drążki i jego końcówki. gumy stabilizatora są sztywne, ale nadal mi coś stuka, co tam może jeszcze stukać??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.