Treść opublikowana przez kt65c453
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Ale napisałem że u mnie sprężarka cały czas się kręci bo ja nie mam sprzęgła, od 2004 roku tak jest, Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
U mnie jest taki problem ze z rana nie chce działać, błędów nie ma, ciśnienie jest 7 bar na jałowym, ekon nie świeci, pojeżdżę chwilę zgadze auto i po jakimś czasie zadziała i już działa do wieczora, dodam że u mnie nie ma sprzęgła bo to koniec 2004 roku, jakieś pomysły ? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
A4B6 ASN Avant
Autko mam już jakieś 2 lata, był multitronik, ale już jest manual z b7 a konkretnie z silnika 3,2 fsi, opis będe powoli rozszerzał puki co pare fotek. Instalacja podtlenku gazu -kme wtryski barracuda, Silnik asn 3.0 Skrzynia manual 6 biegów z b7 Zawieszenie 1BE Sline, czarna skóra, pakiet światełka,
-
Lpg 1.8 T Bex(sprawdzone podzespoły)
Silver ma lepszą termike, i nie pisze o zamarzaniu reduktora a temp gazu w strudze na wyjściu, to są 2 różne pojęcia Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Lpg 1.8 T Bex(sprawdzone podzespoły)
Golda odradzam, niby wyrabia ale termika lipna Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Wędkarstwo
Ma ktoś propozycje na jakiś domek nad jeziorem żeby połowic i zabrać rodzinkę czyli 2+1? Najlepiej Śląsk na 30stego lub okolice Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Klapki kolektora ssącego w Audi A4 B6 3.0 ASN
Kolektor i nie Musisz cały ściągać wystarczy odkręcić i lekko podgiac, wiadomo cześć zdemontować trzeba Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Klimatyzacja nie załącza się po nabiciu czynnika.
Sprzęgła może nie mieć, jaki rocznik auta? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wibracje przy 110km/h i 150km/h
Może być krzywa felga, krzywa piasta koła, jak q to wal nie wyważony czy problem z podpora a nawet pół os krzywa ale to rzadko Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z nawiewem a prędkość
problem z klapa dławienia powietrza, miałem to samo i ostatnio znowu powróciło , za każdym razem naprawiłem to nastawami podstawowymi ale sądzę że silniczek zawodzi ale tu tkwi problem
-
Akcja serwisowa wymiany cewek3.0 ASN Olsztyn
Jak dasz im świeczki powinni zmienić nieodplatnie Ale to tylko ich wola Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Akcja serwisowa wymiany cewek3.0 ASN Olsztyn
https://pl.scribd.com/doc/51072764/28E9
-
Akcja serwisowa wymiany cewek3.0 ASN Olsztyn
Gdzieś na forum było, poszukaj, na 70 %masz już zmienione bo one tak średnio 100 150 tys i koniec cewki, warto parę zł za używane dać i mieć za free nowe ori niż obejść się ze smakiem, nawet możesz zawieść auto na ławce z zjebanymi cewkami byle numery były odpowiednie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Akcja serwisowa wymiany cewek3.0 ASN Olsztyn
Najpierw sprawdź czy masz ori cewki z fabryki jak nie kupuj używane z odpowiednim numerem i ci je zmienia, ja byłem umuwiony pojechałem i wrzuciłem bez cewkę bo ktoś zmienił je wcześniej, nie ważne gdzie ja byłem w Anglii ale jak pojedziesz raz to masz po ptokach Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Trzesie autem 120/140km
Krzywa felga może być Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Parująca szyba od zewnątrz
Mam to samo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Kpl. rozrządu Continental
Cena raczej spoko ale rozrząd ustawić dobrze q tym aucie to tylko garstka ludzi w pl, ja mam tyle szczęścia że jeden fachowiec robi niedaleko mnie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Jak obniżyć tył ?
Nie spodoba Ci się najprostszy sposób Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Bicie podczas hamowania.
ja miałem tez ciągle problem z biciem, raz biło raz mniej i tak w koło, zauważyłem że zawsze była zmiana jak koła odkręcałem, popatrzyłem i okazało sie że tarcza nie dolega do piasty idealnie, ktoś kiedyś coś przywalił i zrobiło się zgrubienie na piaście , pilniczek , zeszlifowałem zadzior , przylega i teraz mam kompletna cisze i 0 bicia, tarcza zwykle się krzywi raz, jak dostanie w palnik odpręża się żeliwo i juz tak zostaje
-
Środkowe nawiewy a wyższa prędkość
To już temat rzeka i to trzeba uslyszec/pomagać, błędy vag pokazuje? Warto zrobić nastawy podstawowe Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wyciekający olej z poduchy
Tam nie ma oleju Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
zbyt bogata wartość korekcji dawki paliwa
dziura wypala się w tłoku od lejących wtrysków ale w dizlu, w benzyniaku co najwyżej kat dostaje po d*pie
-
zbyt bogata wartość korekcji dawki paliwa
ale tam przecież lambda jest na 1 bank a że to silnik rzędowy , skąd wiadomo który cylinder?? Raczej chodzi o korekty ,
-
Chrupanie w zawieszeniu
Po co ci nowe sanki, pakuj nowe gumy ale nie jedna ale wszystkie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Stuki w zawieszeniuPOMOCY
Ja sie podepnę pod temat, całe zawieszenie przód nowe, tj 4 wahacze x2 łączniki drążki i jego końcówki. gumy stabilizatora są sztywne, ale nadal mi coś stuka, co tam może jeszcze stukać??