Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akcja serwisowa wymiany cewek3.0 ASN Olsztyn


tyfus83

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do ludzi co wymieniali cewki w swoich ASNach. Czy ktos wymienial w ramach akcji cewki w Olsztynskim ASO? Bądz Brodnica? Jak jest ze swiecami, czy wymienia za jak dam swoje? Łapie sie na wymiane wiec mam zamiar sie umowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź czy masz ori cewki z fabryki jak nie kupuj używane z odpowiednim numerem i ci je zmienia, ja byłem umuwiony pojechałem i wrzuciłem bez cewkę bo ktoś zmienił je wcześniej, nie ważne gdzie ja byłem w Anglii ale jak pojedziesz raz to masz po ptokach

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, kt65c453 napisał:

Najpierw sprawdź czy masz ori cewki 
 

A znajde gdzies numery cewek podlegające wymianie? Wczoraj dzwoniłem do ASO w Olsztynie i autko nie bylo na akcji, a wiec zapraszają. Jutro sprawdze numery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum było, poszukaj, na 70 %masz już zmienione bo one tak średnio 100 150 tys i koniec cewki, warto parę zł za używane dać i mieć za free nowe ori niż obejść się ze smakiem, nawet możesz zawieść auto na ławce z zjebanymi cewkami byle numery były odpowiednie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kt65c453 napisał:

Gdzieś na forum było, poszukaj, na 70 %masz już zmienione bo one tak średnio 100 150 tys
 

Poszukam tych numerow moze znajde. Jak nie to jutro napisze w poscie jakie mam numery bo od rana sprawdze co tam siedzi. Moze masz racje kolego ze juz wymienione byly wczesniej na własną ręke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego. A nie wiesz jak z wymianą swiec przy wymianie cewek w serwisie? Oczywiscie swieczki swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz im świeczki powinni zmienić nieodplatnie

Ale to tylko ich wola

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiesz mi kolego jakie świeczki do ASN z lpg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz jeszcze ori z takimi znakami to ci nie wymienią :

 06C 905 115 M

06C 905 115 L

06B 905115 R

06A 905 115 D 

byłem na tej akcji właśnie w Olsztynie ale mam dla ciebie świetną wiadomość jest w olsztynie człowiek który ma w ciul tych cewek podlegających wymianie więc jeśli masz ori nie podlegające wymianie  lub zamienniki można odkupić od niego wstawić rzekomo wadliwe i wymienią na nowe za free (nie wiem jak z ceną jutro będe u niego to zagadam) jak coś to dam ci znać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kruk_89 napisał:

(nie wiem jak z ceną jutro będe u niego to zagadam) jak coś to dam ci znać 

Ok to daj znać jak coś, czekam.

Czyli wszystkie z innymi numerami orginalne cewki, niz te co wymieniłeś podlegaja tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano sprawdzałem cewki. 5 cewek ma literke M natomiast jedna literke H. Czyli M nie podlega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty na śmierć zapomniałem się zapytać o te cewki jak ci zależy mogę ci podać numer tel i sam zadzwoń zapytaj 

tak te cewki które wymieniłem nie podlegają wymianie tylko ta z H 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z góry sorry za odkop tematu ale chciałem prosić o namiary do kogoś kto ma na zbycie używane cewki o numerach seryjnych które były wadliwe i je wymieniali w ASO.

Moja A4 jest objeta akcją a ktos wymienil sobie na wlasna reke na jakies zamienniki. Chciałem te wsadzic i jechac do aso.

 

Czy cewki o tych numerach podlegały wymianie czy to już te poprawione ? 06C905113M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w ogóle jeszcze możliwość wymiany cewek w ASO jeśli się łapią i nie były zmieniane? Akcją trwa już dość długo chyba i zastanawiam się czy da radę jeszcze..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2017 o 10:30, tsluszniak napisał:

Jest w ogóle jeszcze możliwość wymiany cewek w ASO jeśli się łapią i nie były zmieniane? Akcją trwa już dość długo chyba i zastanawiam się czy da radę jeszcze..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest. Jezeli auto nie bylo na takiej akcji, a takze numery cewek sie zgadzaja z tymi co podlegaja wymiany. Najlepiej zadzwon do serwisu i podaj vin to udziela Ci informacji czy auto bylo czy nie. A sam sprawdz sobie nr cewek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...