Treść opublikowana przez kt65c453
-
kobyłki a bezpieczeństwo
Nie ma bata żeby to się zsunęło czy zabezpieczenie puściło , podkleilem 4 nóżki i kopyto, bez tego by też było ok ale z gumą nic się nie przesunie bo metal po metalu dość że się ślizga to jeszcze troszkę niszczy próg auta
-
kobyłki a bezpieczeństwo
Takie same mam, ja je podkleilem guma na superglue i są bezpieczne, ja czuję się pewnym pod autem
-
Falowanie obrotów
Może być pęknięta odma, są bardzo kruche , nowe majątek a używane też ciężko dostępne bo pękają, choć mnie się udało dorwać , bo swoja połamałem,
-
Falowanie obrotów
Wina może być źle ustawiony gaz, czy to jego wina sprawdzisz jeżdżąc tylko na pb przez około 100 km
-
Spotkania na drodze
A4 b7 ciemny albo i czarny, naklejka abt ciemne lampy tył, dziś Będzin w stronę dg, była scigajka, kto to, bo jestem ciekaw czy ma też asn pod maską Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
A4 b7 ciemny albo i czarny, naklejka abt ciemne lampy tył, dziś Będzin w stronę dg, była scigajka, kto to, bo jestem ciekaw czy ma też asn pod maską Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Tu powinny być katy?
Jak masz pierdzenie to sprawdź czy te pierwsze nie masz puste bo jak jest rura nie powinien pierdzieć, masz wyłączone sądy więc nie pakuj katów chyba że jesteś z tych zielonych Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Sprężarka przestała działać
Ten, sprawdzisz go vagiem, jest przedział w którym klima działa, poniżej i powyżej nie wywali błędu a nie zalaczy, wartości i która grupa ci nie podam bo nie pamiętam, gdzieś było chyba a jak nie czekaj aż ktoś napisze Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Sprężarka przestała działać
Sprawdź czujnik ciśnienia co jest na chlodnicy, u mnie szeankowal, klima nie działała błędów nie było, Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
ASN Sam gaśnie dziwne trzaskanie
A na tym forum wruzbici nie zaglądają, troszeczke przydał by się odczyt błędów Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Szarpniecie po hamowaniu silnikem
Jak nie wiesz co to znaczy jedz do gazownika i mu powiedz objawy, Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Zestaw naprawczy maglownicy
Nikt nie wie czy nie ma zestawów naprawczych? Może ktoś zobaczyć w edce czy taka tuleja jest wyszczególniona a jak tak dać numer? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Szarpniecie po hamowaniu silnikem
Cut-off trzeba włączyć, rośnie ciśnienie na reduktor że albo i on sam do wymiany Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Co może być do wymiany ? Check
Masz lpg? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Co może być do wymiany ? Check
Ale jakie błędy? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
mieszanka za uboga strona 1,2 losowe wypadanie zaplonu 1,2,3,4,5,6 cylindrze
Jest lpg? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana magla w 3.0 v6
To już różnica, zbieżność 100 zł a nie 2 tys zł bo tak strzelam że tyle w ASO za magiel, jak nie lepiej, zresztą to nie podlega dyskusji, Robisz coś z zawiasem robi się zbieżność, tyle, chcesz ustawiać na miarke proszę bardzo, ja mam inne podejście i twojego nie neguje. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana magla w 3.0 v6
To miałeś szczęście ale ja wolę ustawić dokładnie bo auto leci ponad 200 a opony koszt ponad 2 tys zł więc o 100 zł nie będę dziadowal Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana magla w 3.0 v6
Ja to będę robił sam ale zbieżność to już nie sam, regenerowana to koszt około 800 zł Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana magla w 3.0 v6
Tez mi się wydaje ze od dołu to wszystko można ogarnąć ale jeszcze tego nie robiłem u siebie, Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana magla w 3.0 v6
Magiel 300 PLN? Używka? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
mieszanka za uboga strona 1,2 losowe wypadanie zaplonu 1,2,3,4,5,6 cylindrze
Pokaż grupę 93 albo 92 już nie pamiętam Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana magla w 3.0 v6
No ja będę obserwował, jak sam dojdziesz, daj znać bo mnie też to czeka, z tego co widziałem to dokręcana od dołu więc może nie będzie aż tak źle, daj znać, powodzenia Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Bierze olej - robić czy nie?
Ja mam końcówki wydechu czyste. Jedyne co na nich jest kuż nic czarnego zero. Więc ja się nie podpisuje że luźno spasowany . Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Zestaw naprawczy maglownicy
Mam luzu na maglownicy ale nie na ślimaku tylko na wyjściu gdzie idą drążki, luz góra i dół i tam mi stuka. Czy są jakieś zestawy naprawcze ? Jakieś tuleje? Kiedyś w innym aucie też tak miałem i kupiłem nawet ori tuleje w Asi szybka wymiana i po kłopocie. Więc są jakieś zestawy? Czy zostaje regeneracja albo uzyska? Pozdrawiam Dodam że to nie servotronik Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka