Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kt65c453

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kt65c453

  1. Nie ma bata żeby to się zsunęło czy zabezpieczenie puściło , podkleilem 4 nóżki i kopyto, bez tego by też było ok ale z gumą nic się nie przesunie bo metal po metalu dość że się ślizga to jeszcze troszkę niszczy próg auta
  2. Takie same mam, ja je podkleilem guma na superglue i są bezpieczne, ja czuję się pewnym pod autem
  3. kt65c453 odpowiedział(a) na spectrum89 temat w 3.0
    Może być pęknięta odma, są bardzo kruche , nowe majątek a używane też ciężko dostępne bo pękają, choć mnie się udało dorwać , bo swoja połamałem,
  4. kt65c453 odpowiedział(a) na spectrum89 temat w 3.0
    Wina może być źle ustawiony gaz, czy to jego wina sprawdzisz jeżdżąc tylko na pb przez około 100 km
  5. A4 b7 ciemny albo i czarny, naklejka abt ciemne lampy tył, dziś Będzin w stronę dg, była scigajka, kto to, bo jestem ciekaw czy ma też asn pod maską Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  6. A4 b7 ciemny albo i czarny, naklejka abt ciemne lampy tył, dziś Będzin w stronę dg, była scigajka, kto to, bo jestem ciekaw czy ma też asn pod maską Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  7. kt65c453 odpowiedział(a) na rogigor temat w Audi A4 B6/B7
    Jak masz pierdzenie to sprawdź czy te pierwsze nie masz puste bo jak jest rura nie powinien pierdzieć, masz wyłączone sądy więc nie pakuj katów chyba że jesteś z tych zielonych Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  8. Ten, sprawdzisz go vagiem, jest przedział w którym klima działa, poniżej i powyżej nie wywali błędu a nie zalaczy, wartości i która grupa ci nie podam bo nie pamiętam, gdzieś było chyba a jak nie czekaj aż ktoś napisze Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  9. Sprawdź czujnik ciśnienia co jest na chlodnicy, u mnie szeankowal, klima nie działała błędów nie było, Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  10. A na tym forum wruzbici nie zaglądają, troszeczke przydał by się odczyt błędów Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  11. Jak nie wiesz co to znaczy jedz do gazownika i mu powiedz objawy, Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  12. Nikt nie wie czy nie ma zestawów naprawczych? Może ktoś zobaczyć w edce czy taka tuleja jest wyszczególniona a jak tak dać numer? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  13. Cut-off trzeba włączyć, rośnie ciśnienie na reduktor że albo i on sam do wymiany Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  14. kt65c453 odpowiedział(a) na kevox1 temat w 3.0
    Masz lpg? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  15. kt65c453 odpowiedział(a) na kevox1 temat w 3.0
    Ale jakie błędy? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  16. Jest lpg? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  17. kt65c453 odpowiedział(a) na Promo temat w Audi A4 B6/B7
    To już różnica, zbieżność 100 zł a nie 2 tys zł bo tak strzelam że tyle w ASO za magiel, jak nie lepiej, zresztą to nie podlega dyskusji, Robisz coś z zawiasem robi się zbieżność, tyle, chcesz ustawiać na miarke proszę bardzo, ja mam inne podejście i twojego nie neguje. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  18. kt65c453 odpowiedział(a) na Promo temat w Audi A4 B6/B7
    To miałeś szczęście ale ja wolę ustawić dokładnie bo auto leci ponad 200 a opony koszt ponad 2 tys zł więc o 100 zł nie będę dziadowal Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  19. kt65c453 odpowiedział(a) na Promo temat w Audi A4 B6/B7
    Ja to będę robił sam ale zbieżność to już nie sam, regenerowana to koszt około 800 zł Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  20. kt65c453 odpowiedział(a) na Promo temat w Audi A4 B6/B7
    Tez mi się wydaje ze od dołu to wszystko można ogarnąć ale jeszcze tego nie robiłem u siebie, Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  21. kt65c453 odpowiedział(a) na Promo temat w Audi A4 B6/B7
    Magiel 300 PLN? Używka? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  22. Pokaż grupę 93 albo 92 już nie pamiętam Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  23. kt65c453 odpowiedział(a) na Promo temat w Audi A4 B6/B7
    No ja będę obserwował, jak sam dojdziesz, daj znać bo mnie też to czeka, z tego co widziałem to dokręcana od dołu więc może nie będzie aż tak źle, daj znać, powodzenia Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  24. kt65c453 odpowiedział(a) na rogigor temat w 3.0
    Ja mam końcówki wydechu czyste. Jedyne co na nich jest kuż nic czarnego zero. Więc ja się nie podpisuje że luźno spasowany . Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  25. Mam luzu na maglownicy ale nie na ślimaku tylko na wyjściu gdzie idą drążki, luz góra i dół i tam mi stuka. Czy są jakieś zestawy naprawcze ? Jakieś tuleje? Kiedyś w innym aucie też tak miałem i kupiłem nawet ori tuleje w Asi szybka wymiana i po kłopocie. Więc są jakieś zestawy? Czy zostaje regeneracja albo uzyska? Pozdrawiam Dodam że to nie servotronik Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.