Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana wtrysków z wgs na barracuda


kt65c453

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem w trakcie zmiany na barracudy, może coś doradzicie albo podpowiecie , niby wiem jak to ogarnąć , jak zmienić ale co niektórzy już pewno to przerabiali, może coś jeszcze potrzebuje, to moja lista zakupów

1. 47 Opaska zaciskowa Norma 12-22 18 2. 496 Opaska druciana Wire Clip 10,4-11mm 6 3. 497 Opaska druciana Wire Clip 11,6-12,3mm 6 4. 50 Opaska zaciskowa 7-11 10 5. F135 Filtr odstojnikowy Alex Ultra 360° poliester 16/2x12mm 1 6. G51 Trójnik rozdzielacz Hana H2001, Barracuda 6 7. L16 Kolanko kolano gazowe LPG 12mm 12x12 2 8. N15 Wąż przewód gazowy LPG 6mm Parker fi 6 1 9. N2 Wąż przewód gazowy gaz LPG Parker 12mm 3 10. N4 Wąż gumowy gazowy LPG 16mm Fagumit 1 11. Y75 BARRACUDA Wtryskiwacz pojedynczy 6

O mam pytanie, czy filtr alex 360 wejdzie w miejsce gdzie teraz mam zwykły filtr?? , to jest miedzy silnikiem a belką pod pompą abs czy muszę go cisnąć koło reduktora który mam jakby w nadkolu pod lampą i koło zbiornika spryskiwacza

http://www.directupload.net/file/d/4205/zxeueg3k_jpg.htm

Edytowane przez kt65c453
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka musisz sam zerknąć i sprawdzić czy będzie odpowiednio miejsca. Czemu nzamiast baracudy nie wziąłeś herculesów są pojedyńcze szybsze i łatwiej je zamontować,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo od czasu jak przeglądam forum lpg, wszyscy piszą ze te niby najlepsze. A baraki tez pojedyncze

wysłane za pomocą c64

Edytowane przez kt65c453
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka musisz sam zerknąć i sprawdzić czy będzie odpowiednio miejsca. Czemu nzamiast baracudy nie wziąłeś herculesów są pojedyńcze szybsze i łatwiej je zamontować,

szybsze? testowałeś?

barracudy też są pojedyńcze.

łatwiej zamontować? pod jakim względem?

A że są droższe od barracud to juz nie wspominasz w kazdym swoim poście na ich temat.

Edytowane przez soul87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soul nie wiem czy zauważyłeś ale kolega brzoza jednego dnia zalogował się na audi a4 i na lpg forum i wszędzie wciska zestawy AGC-zbieg okoliczności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze wybrałem ze barracuda? W sumie wiele jest na lpg forum

wysłane za pomocą c64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soul nie wiem czy zauważyłeś ale kolega brzoza jednego dnia zalogował się na audi a4 i na lpg forum i wszędzie wciska zestawy AGC-zbieg okoliczności ?

a czy jest to zabronione?? widzę że kolega soul wiedzie tu prym i jest najmądrzejszy i nie wciska tylko poleca bo mam go w kilku samochodach i uważam że jest bardzo dobry a druga sprawa jeśli tak ma polegać pisanie na forum że tylko i wyłącznie mogą pisać wybrani to po co sobie dostępu tylko dla wybranych nie zrobicie??

siemka musisz sam zerknąć i sprawdzić czy będzie odpowiednio miejsca. Czemu nzamiast baracudy nie wziąłeś herculesów są pojedyńcze szybsze i łatwiej je zamontować,

szybsze? testowałeś?

barracudy też są pojedyńcze.

łatwiej zamontować? pod jakim względem?

A że są droższe od barracud to juz nie wspominasz w kazdym swoim poście na ich temat.

Czy droższe może i tak w rejonie moim z tego co wiem jest taka sama cena więc uważam że droższe to pojęcie ogólne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj. Po pierwsze nie mam zamiaru się tutaj przed nikim wymadrzac. Jeżeli tak jest to wskaż gdzie wg Ciebie.

Pytam się poprostu w ramach normalnej duskusji tsk jak sam mówisz jest to forum więc grzecznie zapytałem się dlaczego wg Ciebie łatwiej je zamontować i czy testowałes że są szybsze od barracud.

Skąd te nerwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie będzie problemu z połączeniem tego trójnika g51

http://www.phjacus.pl/G51-Trojnik-rozdzielacz-Hana-H2001-GZ-900-A-p2063.html

z tym wtryskiem?

http://www.phjacus.pl/Y75-BARRACUDA-Wtryskiwacz-pojedynczy-p2394.html

Też się zastanawiam nad tymi wtryskami ale ten model to chyba pod taki rozdzielacz jest?

http://www.phjacus.pl/385-Rozdzielacz-Hana-Barracuda-3-cylindry-p2531.html

Poprawcie mnie jak się mylę.

Edytowane przez gacek585
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pasuje i tam lecisz wężem więc bez grzebienia, 3 link to grzebień, używasz jak nie chcesz trójnikow z linku nr 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...