Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brzoza1234

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. moim zdaniem trzeba regulować tak jak producent podaje według książki gwarancyjnej - czyli przy każdym przeglądzie.
  2. a za ile zatankowałąś??może wielozawór się coś zwiesił. dziwna sprawa najlepiej podjedź do magika niech zerknie
  3. jak Piotr426 napisał sprawdz czy nie puszcza gazu podcisnieniem, w drugiej kolejności do sprawdzenia wtryskiwacze.
  4. podjedz też na rowerową w lublinie tam jest dobry warsztat też ewentualnie zapytaj co on ci poleci.
  5. zerknij sobie na oferty innych producentów w dobrej cenie też możesz dostać rozwijany sterownik na podzespołach z górnej półki. Samochód który posiadasz do OBD raczej się nie nadaje więc bez sensu przepłacać. co do wtrysków HANA/ Hercules. Co do warsztatu polecam tu zajrzeć: Auto Gaz Alfa Kraków, ul. Zbożowa 2
  6. bardzo drogo ci wyliczyli taki zestaw na bardzo dobrych podzespołach możesz mieć o prawie tyś złotych taniej. W radomiu masz producenta zadzwoń do nich niech Ci dobiorą biorąc pod uwagę twoją lokalizację.
  7. Pamiętaj że nie wazne jaka centrale wybierzesz ważne by elementy były dobrane prawidłowe czyt. z górnej półki i nie warto oszczędzać na tego typu podzespołach. czy to będzie Stag, KME czy Zenit Pro ważnym elementem jest przede wszystkim profesionalny montaż. samochód idealnie się nadaje do gazu.
  8. a czy jest to zabronione?? widzę że kolega soul wiedzie tu prym i jest najmądrzejszy i nie wciska tylko poleca bo mam go w kilku samochodach i uważam że jest bardzo dobry a druga sprawa jeśli tak ma polegać pisanie na forum że tylko i wyłącznie mogą pisać wybrani to po co sobie dostępu tylko dla wybranych nie zrobicie?? szybsze? testowałeś? barracudy też są pojedyńcze. łatwiej zamontować? pod jakim względem? A że są droższe od barracud to juz nie wspominasz w kazdym swoim poście na ich temat. Czy droższe może i tak w rejonie moim z tego co wiem jest taka sama cena więc uważam że droższe to pojęcie ogólne
  9. na dzień dzisiejszy nie ma możliwości zagazowania tego silnika chyba że prins lub vialle w fazie ciekłej coś mają ale to już duże koszty montażu
  10. mam serie ale w czwartek umówiony jestem na chip i dodatkowe strojenie więc dam znać co i jak
  11. załóż Zenita pro na herculesach i z dobrym reduktorem KME z wlew przy wlewie koszty nie powinny przekroczyć 2500zł w Mrągowie masz dobrego gazownika GAZ-HAL Montaż Instalacji Gazowych ul. Wojska Polskiego 83, 11-700 Mrągowo
  12. wymiana reduktora to nie jest trudny wyczyn. tak jak kolega pisze przewód faro fi 8 do takiej mocy no i bardziej wydajniejsze wtryskiwacze typu hana lub hercules.
  13. wyobraż sobie że ma znaczenie. zadzwoń do producenta w Radomiu to ci pokażą druga sprawa widziałeś hany po 1,5 roku lub po 2 latach?? wielozawór zdecydowanie do wymiany
  14. a ja ci mówie weż herki bo są z nierdzewki i po roku nie będą wyglądały jak ze złomu. co do twego reduktora to bym go wymienił na KME

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.