Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gazownik woj. warmińsko-mazurskie


lopez00073

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zamierzam zamontować intalację gazową. Planuje po montażu lpg podnieść minimalnie moc(+/-190-200 km). Silnik 1.8t bfb 163 km z usunietym katem. Czy jest ktoś kogo moglibyście polecić do montażu lpg? Niekoniecznie w Warmińsko-mazurskim. Piszę gdyż byłem się dowiedzieć i cena mnie zaskoczyła...3500 zl...

Pozdrawiam

Wysłano z Lg G4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż Zenita pro na herculesach i z dobrym reduktorem KME z wlew przy wlewie koszty nie powinny przekroczyć 2500zł

w Mrągowie masz dobrego gazownika GAZ-HAL Montaż Instalacji Gazowych

ul. Wojska Polskiego 83, 11-700 Mrągowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2500 na dobrych czesciach, pytam bo ja kompletnie sie na tym nie znam :) 3500 chcial za STAGA.

Wysłano z Lg G4 przy użyciu Tapatalka

A co powiecie na temat Staga?

Wysłano z Lg G4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA wczoraj byłem u dość znanego człowieka od gazu w Olsztynie niedaleko Artyleryjskiej i z butlą 70L cena 3050zł - zestaw oparty na Stag-u. Druga sprawa że nie wiem do końca co tam dokładnie ma być jakie podzespoły lecz wspominałem że będzie robiony mod do 200KM w przyszłym roku. Odpowiedz brzmiała "nie ma sprawy"

Druga sprawa bo teraz mam mętlik w głowie :( BFB posiadają map sensor? Gdyż gazownik wspomniał że będzie trzeba go zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Map sensor jest czescia instalacji gazowej i jest montowany pomiedzy filtrem fazy lotnej a wtryskiwaczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, bo pamiętam że któreś modele 1.8T posiadały map sensor dlatego też nie byłem pewien czy mój go ma :-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chłopaki z Olsztyna też planuje założyć instalację gazową w moim 1.8T i tak zaczęłem się rozglądać... co do firm jeszcze nie byłem dopiero piątek będę miał luźniejszy dzień to przejadę się na sprzętową tam podobno staga montują, i słyszałem też dobre opinie o ede auto gaz z olsztyna.. ale jeszcze u nikogo nie byłem, widzę jest nas tu z 3 więc może coś się uda znaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto seba tutaj już sprawdzałem - 2900+150 jeśli chcesz butlę 70/72L

Może dziś lub jutro podjadę na sprzętową :)

u tego pierwszego nie pytałem dokładnie o podzespoły ale wspomniałem że auto będzie kręcone pod 200KM to zaproponował Stag-a.

Edytowane przez Klawisz-84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sebie czytałem opinie w necie, i było wiele negatywów.... Więc nie wziąłem go pod uwagę ale, na sprzętowej za brc 2800,stag 2600. A ede auto gaz za brc 2900. O podzespoły zapytałem to pani mówiła że wszystko z tych firm ? pytałem przez tel. Sądzę że o lepsze szczegóły trzeba by było podjechać i pogadać z mechanikiem albo gościem który to wszystko zamawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sebie czytałem opinie w necie, i było wiele negatywów.... Więc nie wziąłem go pod uwagę ale, na sprzętowej za brc 2800,stag 2600. A ede auto gaz za brc 2900. O podzespoły zapytałem to pani mówiła że wszystko z tych firm pytałem przez tel. Sądzę że o lepsze szczegóły trzeba by było podjechać i pogadać z mechanikiem albo gościem który to wszystko zamawia.

jutro po pracy podjadę na sprzętową i się zapytam co tam dają do środka :)

osobiście się zastanawiam jak będą wiercić wtryski :P na założonej czy zdjętej górze :)

Ok odwiedziłem kolejny zakład EDE gaz :) i tu rozmowa z "szefem" była konkretna :) wiedział co mówi i po co oraz pytał się co i jak będę robił z autem :)

U niego masz brc seq 32 + butla 70l ja brałem mocniejszy zestaw pod 200+ gdyż już zakupiłem FMIC-ka, szukam wtrysków plus DP i lekki programik.

Za taki zestaw na żółtych wtryskach (najmocniejsze) plus większa butla 3150zł.

ps. i jakiś sterownik/odbiornik OBD dodatkowo montowany będzie i Map sensor.

Edytowane przez Klawisz-84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dobre opinie słyszałem o ede auto gaz... Hmm i co zdecydowałeś się na konkretny zakład ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdę w ten BRC :P chodź się boję bo na forum o gazownikach ludzie piszą że trzeba być kumatym by to zakładać a z drugiej strony opinie na necie o EDE są o stagu. Ale patrząc na to jak przebiegała rozmowa to tu wiem najwięcej, pozostaje jedynie zapytać się czy będą zdejmowali kolektor czy nie :kox: bo wole kupić uszczelkę i niech ją wymienią niż mają robić to bez rozbierania :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ulicy Szarych szeregów warsztat o nazwie Auto Complex . Nie wiem czy zakładają instalacje ale wiem napewno że serwisują i znają się na rzeczy . Ogólnie wszelkie naprawy wykonuje u nich i Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak założysz tą instalację daj znać jak Ci chodzi to wszystko :))))

Założę ale dopiero we wrześniu :) teraz reanimuję auto żony :P sprzęgło+dwumas :D no i sierpniowy urlop więc lpg czeka na swoją kolej aż do września. Termin już mam umówiony w Ede :) teraz tylko czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytałeś kolego w CARGAZ ?
Ja dziś do nich dzwoniłem to za zestaw :
- Stag QBOX Basic
- AC R01 250km
- barracudy
- faro / miedź f8
- wlew pod klapką
Chcą 2500zł (bez demontażu kolektora, chyba że ktoś koniecznie chce to 100zł dopłaty).

Tylko Pan z którym rozmawiałem usilnie próbował mnie namówić na Qbox Plusa, bo "wtedy łatwiej wyregulować, i będzie lepiej itp itd ".

Ktoś jakieś opienie na temat tego zakładu posiada ?
Pozdrawiam

P.S Za te same podzespoły u Nowotczynskiego w Mławie chcą 2950zł (też bez demontażu kolektora, a dopłata za to 150zł).

Edytowane przez sous1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowal:

KME Nevo pro 9

Reduktor zenit gold

Wtryski hana(czarne) ale uwazam, ze powinny byc czerwone lub zielone(wyzszy zakres mocy na cylinder)

Zasilnie faro 8mm(chyba 6mm wystarczy?)

No i jakies turbo drive(nie wiem co to i do czego)

Butla 70l, wlew przy wlewie i za to 3500.

Nie robi mnie w balona?

Wysłano z Lg G4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...