Treść opublikowana przez jargus2
-
Wkład kolektora ssącego
W twoim przypadku wypustki są i to bedzie jeszcze dzialać u mnie już na gładko było
-
Wkład kolektora ssącego
wypustki na pewno są już wytarte i gruszki nie obracają wałka identyczny miałem przypadek u siebie
-
PILNA POMOC NA JUZ jestem w trakcie wymiany uszczelki nagar po zdjeciu oslony myc czy plukac ??
Uważaj na węże odmy są kruche jak faworki w tłusty czwartek
-
Wkład kolektora ssącego
Wircik dobrze mówi ,po odkręceniu gruszek powinien wałek wyjść razem z gruszkami a dopiero potem można bawić się z jego rozdzieleniem na zdjęciu ewidentnie jest uszkodzony wałek,znaczy oderwany od gruszek
-
Opis silnika.
Bank1 po stronie pasażera ,Bank 2 po stronie kierowcy ,wałki wydechowe są po zewnętrznych stronach silnika tam gdzie przykręcone kolektory wydechowe
-
Wymiana pokrywy zaworów
Ja polecam elring lub victor reinz
-
Nie odpala, błąd 16750
U mnie jak miałem uszkodzony czujnik walka rozrządu samochód dał się odpalić . może to czujnik wału korbowego ,jak on padnie to wtedy nie odpali
-
ASN a przebieg 300 tyś
Ja mam z przebiegiem 470000 km, oprócz katalizatorów i sond nie ma większych problemów
-
Spot Białystok
Dzięki Mariusz za Spolszczenie ,Miło mieć polski w navi
-
Spot Białystok
To jak Krywlany(palc Giełdy) o 16 ?,Jeżeli tak to ja będę .
-
Spot Białystok
No to jak coś będzie z tym spotkaniem ,ja mam chęć przyjechać.
-
Spot Białystok
Wstępnie na tak
-
Spot Białystok
Potwierdzam ,Spot się udał ,z niecierpliwością czekam na kolejny ,następnym razem pewnie będzie nas jeszcze więcej.
-
Spot Białystok
Potwierdzam swoje przybycie ,do zobaczenia.
-
Spot Białystok
Panowie mało czasu zostało trzeba coś ustalić.
-
Spot Białystok
Witajcie, Dla mnie może być też wcześniej ,a co do miejsca -Ja jestem z Korycina więc równie dobrze mogę jechać w stronę Augustowa .Dostosuje się do każdego miejsca .
-
Spot Białystok
Tez potwierdzam swą obecność 3 lutego (na 99%).
-
Spot Białystok
Do spotkania nie doszło.(niestety słabe zgranie )Może ustalimy konkretne miejsce ,datę i godzinę .Niech wypowiedzą się zainteresowani. Ja cały czas czekam i jestem na tak.
-
Spot Białystok
Może być galeria ,co inni na to ,dawajcie chłopaki może wkońcu się uda spotkanie .
-
Spot Białystok
Witam Dla mnie pasuje 27,01, tylko gdzie ?
-
Spot Białystok
Widzę, że temat zamarł ,czyżby nie dojdzie do Spotu ? Panowie no dawać jakieś propozycje spotkania.
-
Spot Białystok
Może być ,Jestem za.
-
[ALL B6] Błąd Airbag i brak komunikacji z modułem poduszek.
Ok.jutro podjadę do kumpla, ma vcds jakiegoś najnowszego ,oby pomogło ---------- Post dopisany 21-11-2012 at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2012 at 19:59 ---------- A więc po podłączeniu u kumpla vcds nadal nie można przypisać vinu ,kumpel mówi że ta funkcja jest nie dostępna (disabled), ale udało mu się skasować błąd 01794,i air bag zgasł, Po okolo 15 min,jazdy znów kontrolka air bag,po ponownym rozruchu silnika spokój na ok.15 min.i błąd powraca.Ponownie podłączyliśmy vaga i dodatkowo doszedł błąd 00474 - Control Module for Immobilizer,Co dalej z tym począć ? ---------- Post dopisany 24-11-2012 at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2012 at 21:12 ---------- Problem poduszki rozwiązany:banan: Zastosowałem opis jednego forumowicza (nie pamiętam którego),a mianowicie przekodowałem sterownik na kodowanie 0010602 (standard) potem wykasowanie błędów ,następnie przyuczenie vin..znowu kasowanie błędów .potem kodowanie właściwe dla mego auta czyli 0011702 ,kasowanie błędów i wszystko ok:banan: Ps.przyuczanie vin trzeba wklepywać aż do skutku , u mnie może za 7 razem. operacja robiona kabelkiem viaken vag 311-2 Dzięki wszystkim za wskazówki pozdrowienia
-
[ALL B6] Błąd Airbag i brak komunikacji z modułem poduszek.
Witam Mam podobny przypadek ,a mianowicie dziś rano po odpaleniu auta zapaliła się kontrolka air bag.Podłączyłem vaga żeby zobaczyć co jest,i nie mogę połączyć się ze sterownikiem poduszki,dodatkowo wszedłem do sterownika silnika tam wywaliło błąd 17931 p1523-008,po skasowaniu błędu znów powraca.Czy możliwe że sterownik padł ?. Czy kupienie sterownika z allegro o takich samych numerach (u mnie siedzi 8E0959655B)załatwi sprawę? Czy trzeba będzie go przekodować ?Czy może coś poważniejszego . ---------- Post dopisany 20-11-2012 at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2012 at 17:09 ---------- Witam ponownie zakupiłem sterownik z allegro o tych samych numerach. po podłączeniu wywaliło kilka błędów 01044 01228 01219 01794 01220 zmieniłem kodowanie na na 0011702 wykasowałem błędy ,tylko jeden został 01794 - Control Module Incorrect Chassis (VIN) Number nie mogę przyuczyć tego vinu wchodzę w adaptacje (10) sterownika AIRBAG - kanał 81. Zapisuje tam wartość 02905 test i save i nic nie chce zapisać nowej wartości ,błąd powraca .Używam vaga 311-2 czy może innym vagiem pójdzie .proszę o podpowiedz
-
Spot Białystok
Witajcie Dla mnie pasuje każda sobota popołudniu lub niedziela cała.