Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot Białystok


powaguspisz

Rekomendowane odpowiedzi

Cichy ja bede po 18 bedziecie

---------- Post dopisany 04-07-2013 at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 16:31 ----------

Cichy a może jak pogoda dopiszę to spot Augustów na placu przy plaży ?? Co Ty na to może więcej jest osób chętnych

---------- Post dopisany 22-07-2013 at 07:55 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 14:36 ----------

Dzień Dobry PANOWIE / PANIE

Tak po rozmowach i sygnałach jakie doszły do mnie postanawiam po raz kolejny rzucić hasło o spocie w Augustowie.

Proszę ewentualnych zainteresowanych o podanie terminu jak by pasowało komu i gdy pogoda dopiszę to w większym gronie się spotkamy.

Paweł wiem że na Ciebie można liczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, no teraz dla naszych pań jak najbardziej jest wskazane przebywanie na świezym powietrzu ;) Także my jak najbardziej jesteśmy za. Tylko trzeba byloby zgrać się z chętnymi z Augustowa, Ełku, Olecka i okolic.Chłopaki dajcie znać jak wam pasuje i jakiś dogodny termin dla wszystkich moze ustalimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł Panowie z tym spotem w okolicach Augustowa. Jest kilka fajnych miejscówek, gdzie można byłoby się zgadać, nawet z jakimś grillem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tylko proszę panowie o jakieś terminy kto by się pisał, i ewentualnie jaka data, który weekend - jak by pogoda dopisała może i w najbliższy??

Niedzielne przed południe na obiadek zamiast do Teściowej to do Augustowa :banan:

---------- Post dopisany 28-07-2013 at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2013 at 08:01 ----------

Panowie chlodniej to na spocik o 20/21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziecie jakiś spocik ogarniać to wcześniej napiszcie gdzie i kiedy chętnie bym wpadł i popytał się parę rzeczy no i oczywiście poznał was :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie jak macie chęci to zapraszam do Augustowa w najbliższą niedzielę, pogoda ma być bardzo fajna :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat brak czasu na dłuższy wypad bo do pracy wracam w następnym tygodniu i muszę trochę przygotować się wcześniej w domu na miejscu to co innego zawsze na godzinkę dwie można wyskoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat niestety na weekend niedostępny :/ Inwentaryzacja w pracy całą sobote i niedziele. wrrrrrrr

Ale później jak najbardziej dostępny ;) Panowie, to jak z wyjazdem do Augustowa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja na działeczkę jadę rodzinka przyjeżdża z Austrii a więc nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat niestety na weekend niedostępny :/ Inwentaryzacja w pracy całą sobote i niedziele. wrrrrrrr

Ale później jak najbardziej dostępny ;) Panowie, to jak z wyjazdem do Augustowa ??

Ja 2 najbliższe weekendy mam zajęte, więc chyba, że późniejszy termin :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Moze narazie bez spiny umowmy sie na wiekszy apot w augustowie jakos w polowie sierpnia...powiedzmy 18 sierpien? Bo narazie i ja najblizsze likendy mam zajete. A na 18 jakbg bylo chetnych to ja z Filipem deklarujemy sie zalatwic jakas fajna miejscowke plus grill. Kwestia dogadania. Tylko pytanie ile osob byloby w stanie przyjechac? Oczywiscie termin mozemy jeszcze dogadac ale niech kazdy zainteresowanysie wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 sierpnia byłby fajnym terminem, ogarnęlibyśmy grylla itd., do Waszych zadań należałoby tylko przyjechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja bym wpadł z partnerką. Przy okazji wysępiłbym od kogoś zmianę języka na fisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś umiałby nauczyć polskiego języka moje autko :P chodzi mi głównie o radyjko pytałem się w jednym warsztacie z audio to 80 zł i godzinkę roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka koledzy ;) Ja z żoną planujemy dłuższy pobyt w BAU. Szwagier z siostra tez sie zadeklarował, jak usłyszał ze planuje z wami spotkanie to ostro poszedł po bandzie i zaczął poszukiwania domków. Więc jak ktoś by sie pisał to można cos ogarnąc 15,16,17 lub 18 Sierpnia w Augustowie :hi: Mariusz, Rafal porazmawiajcie ze swoimi kobietami to może byśmy razem sie spotkali ;) Tutaj wydaje mi, że jest fajnie LEŚNA POLANA - OBIEKT Z ATRAKCYJNĄ OFERTĄ Augustów - opinie (10) na Spanie.pl - pensjonat w Augustowie Obczajcie i sie zastanowcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka koledzy ;) Ja z żoną planujemy dłuższy pobyt w BAU. Szwagier z siostra tez sie zadeklarował, jak usłyszał ze planuje z wami spotkanie to ostro poszedł po bandzie i zaczął poszukiwania domków. Więc jak ktoś by sie pisał to można cos ogarnąc 15,16,17 lub 18 Sierpnia w Augustowie :hi: Mariusz, Rafal porazmawiajcie ze swoimi kobietami to może byśmy razem sie spotkali ;) Tutaj wydaje mi, że jest fajnie LEŚNA POLANA - OBIEKT Z ATRAKCYJNĄ OFERTĄ Augustów - opinie (10) na Spanie.pl - pensjonat w Augustowie Obczajcie i sie zastanowcie ;)

Panowie, myślcie i wpadajcie do Augustowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...