Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot Białystok


powaguspisz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Kto był Panowie/Panie ?? Niestety ja nie byłem mam urlopik i tak się złożyło że wyjechałem i własnie dzisiaj wróciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem widziałem i miło było hehe.Postaliśmy do 15;30 na parkingu przy kosciele a pozniej przeprowadzka na krywlany:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, bedzie tylek bity :P Powiadomiłeś wszystkich a sam nie byłes :/ Było fajnie i miło bylo poznać nowych kolegów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat w lapach musialembyc ;/ lipa bo chetnie bym wpadl. Next time ;)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, bedzie tylek bity :P Powiadomiłeś wszystkich a sam nie byłes :/ Było fajnie i miło bylo poznać nowych kolegów :hi:

Aha no tak powiadamiałem, że by większe grono ludzi wiedziało i przybyło na spota.

Ja zacząłem urlop w zeszłym tygodniu i żona mnie porwała na mały wyjazd dlatego nie miałem jak przybyć, wieczorkiem wczoraj dopiero zjechałem. Nie obiecuję, ale na następny raz postaram się być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda nie dopisała, nie za bardzo zachęcała do wyjścia. Ale są czasem spoty liczne...

Może teraz jeśli był spot Wrześniowy to i Październikowy (studencki) :wink:

---------- Post dopisany 11-09-2013 at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2013 at 23:10 ----------

(Zamieszczam informacje jakie się pojawiły, bo nie każdy będzie wiedział)

Drodzy Vagowicze i Vagowiczki

Jak już niektórzy wiedzą jest organizowane "ZAKOŃCZENIE SEZONU 2013 dnia 26-27 Października.

W Sobotę impreza w Moto Pubie, a w Niedzielę wszyscy jedziemy na Węglówkę.

Stąd prośba do osób które są chętne na Sobotnią imprezę, o przelanie dla kolegi Kamila 15 Polskich Złotówek na dane :

Kamil Rogowski

ul.Włościańska 13

15-199Białystok...

BZ WBK : 24 1090 2590 0000 0001 2178 8691

W tytule przelewu: Imię i nazwisko

W cenie będziewliczone DJ oraz PRZEKĄSKI.

Więcej info na Facebook Grupa VAG Podlasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przypominam o spociku 6-go Pazdziernika o godz 11 na parkingu pod białym kosciołem ma być sporo furek bo podobno warmia i mazury sie przyłączają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ja tym razem piszę się na 100 % będę :wink:

Ps. "lolot" wodzę, że jesteś uzdolniony i wyposażony w aparacik, a więc weź i pocykasz troszkę fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał czekamy na foto ze spota, trzeba przyznać że było sympatycznie do tego świetna pogoda :)

---------- Post dopisany 15-10-2013 at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany 06-10-2013 at 19:41 ----------

Gdy by był ktoś zainteresowany Rafał wysłał mi już foty ze spota 6.10, kto chętny to niech poda na PW adres e-mail to prześlę linki,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się wybiera w sobotę na Węglową ??

W Sobotę ?? a nie w Niedziele :kwasny: bo wydawało mi się, że na Węglówkę to w Niedziele, a Sobota to w Moto Pubie imprezka. Post wyżej, tylko nie wiem o której godzinie Niedziela Węglowa ?? Ktoś podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...