Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot Białystok


powaguspisz

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Panowie, kto wybiera się na otwarcie VAG Podlasie 2013 , które odbędzie się 12.05 ?

Byłaby okazja spotkać się w większej grupie Podlaskiej :naughty: bo od nas chyba kilka osób się wybierze :wink:

BTW: Mam nadzieję, że nie będziecie mieli nic przeciwko jak podwieszę Wasz wątek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się wybieram 12.05 na VagPodlasie, miałem akurat się pytać czy jakaś większa reprezentacja jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie/Panie

Dzisiaj jest jakiś większy spot odnośnie otwarcia sezonu, majówki itp. Kto chętny to ZAPRASZAMY.

A teraz jadę rundkę na lotnisko zrobię :witch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety dzis sie nie wyrobie... Ale ostatnio za to bylem jak mozna bylo dostac naklejke to widzialem pare autek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jeszcze przed Majówka będzie okazja na spot, tak więc można coś zorganizować, może są jeszcze chętni na naklejki bo ja o tym nie słyszałem by ktoś na forum tym podawał takowe informacje. A więc zorganizować coś większego skrzyknąć z Vagpodlasie, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: mam do was prosbe mogł by ktos jak mial by chwile rzucic okiem na ten samochodzik czy jest sens po niego jechac z Łodzi bo kawałek drogi jest nie ukrywam :wink:

Oferta - Audi 80 - RATY ZAMIANA LEASING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cichy8610 a może by tak jakiś spocik zrobić ?? I tak może okazało by się że już 2,7bit został zamontowany :P:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, witam panie Mariuszu, 2,7 już zainstalowany. :) a co do spotu to jak najbardziej. kiedy by pasowało?? bo mi to nawet w tygodniu, po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja. 2.7 w b6 to jest to, jak bedziecie mieli jakis spocik dajcie znac. Kto Ci ogarnial swapa? Jaki koszt? Moze byc na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, witam panie Mariuszu, 2,7 już zainstalowany. :) a co do spotu to jak najbardziej. kiedy by pasowało?? bo mi to nawet w tygodniu, po południu.

:slina: woow już masz, muszę to zobaczyć koniecznie,. w sumie to i jak może bym dał rade wyskoczyć na kilka chwil w tygodniu, kiedy masz wolniejsza chwilę ?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mi własciwie pasuje nawet jutro ok 18, tylko gdzie jeżeli pasuje tobie

---------- Post dopisany 26-06-2013 at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2013 at 21:48 ----------

O ja. 2.7 w b6 to jest to, jak bedziecie mieli jakis spocik dajcie znac. Kto Ci ogarnial swapa? Jaki koszt? Moze byc na pw.

Jeżeli chodzi o to kto robił to jeżeli mogę pochwalić to VAG DOCTOR + TURBODIESEL.PL czyli po krótce Mucha(mechanika) oraz Zaprzal (elektronika) :)

Jeżeli chodzi o koszty to są satysfakcjonujące :)) ewentualnie na spocie powiem co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale częsci w sensie silnik i reszta to Oni Ci pomagali znaleźć czy wszystko na własną ręke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy tak po cichu buduje sobie cichociemnego mutherfucker killera na ulice :) Jestem ciekaw jak to wszystko teraz lata w budzie B6 skoro ZAPRZAL do silnika zaglądał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale częsci w sensie silnik i reszta to Oni Ci pomagali znaleźć czy wszystko na własną ręke?

Silnik- Zaprzal dał mi link do gościa który sprzedawał kompletny silnik z wiązką i ECU zadzwoniłem- kupiłem -przywiozłem, wszystkie części niezbędne do swapa kupiłem sam, w zasadzie dużo tego nie było t.j. rozrząd, uszczelnienia do silnika, przewody hydrauliczne, cała reszta czyli mocowanie silnika pasowało od 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, bedziesz gazował??

Niestety sporo jeżdżę i musiałem, profilu jeszcze nie uzupełniłem, ale już mam LPG, właściwie nie widzę większej różnicy na LPG czy PB(no chyba że koszta przejazdów na PB przy dynamiczej jeżdzie ok 18-19ltr= ok. 105 pln na LPG ok 46 pln na 100 km), może dlatego żę graty które założyłem do LPG były z najwyższej półki. Gaz stroiłem sam, nie ma szarpania ,przerywania, przełączania na Pb, itp.

A wracając to głównego tematu. to kiedy spot?? pasuje wam może jutro t.j. niedziela około 16 na krywlanach???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...