Treść opublikowana przez maksio200
-
[BEX] A4B6 Avant 1.8T BEX by Krzysieqq
Z 210KM powinieneś ugrać bez problemu.
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Przedzwoń do Czarka z Janowszczyzny tel. 509-676-680. Powiedz że masz numer od Michała z Sokółki co przyciemnia szyby (będzie wiedział o co kaman) i wytłumacz mu sprawę, ewentualnie podjedź do niego i opowiedz o swoim problemie i Ci dobrze doradzi. On ten silnik zna na pamięć bo ma taką samą B7 z tym motorem pomodzoną i ma RS6 C5 pomodzoną.
-
chip na 200km,tuner,śląskie,gdzie szukać,kto ma na sprzedaż wtryski bex lub dp,porady,prośba o pomoc
Proszę wtryski takie jak potrzebujesz http://allegro.pl/listwa-wtryski-regulator-paliwa-320-1-8t-auq-i6697017725.html AUM i AUQ BEX to te same wtryskiwacze
-
Wtryski do avj 0 280 156 012
Jeśli planujesz zrobić ok 200KM i 300nm na DP i wtryskach samych to nie lepiej Tobie kupić np tego? http://allegro.pl/listwa-wtryski-regulator-paliwa-320-1-8t-auq-i6697017725.html to są Bexowe wtryski. Da się taniej znaleźć ale w tym momencie nie widze na allegro.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mam możliwość kupienia tylnych zacisków od 3.0TDI Q, zastanawia mnie czy można tak samo ze swapować tak jak przednie do mojej a4 b7 1.8T ośka? Z góry dziękuję za odpowiedź
-
A4 B7 1.8T BFB 267HP 365Nm
Z tego co mi wiadomo to spawany na zamówienie, nie gotowiec. Nie pamiętam tylko jak mówią na tą osobę :-P Geremi musi się wypowiedzieć bo jego znajomy. Wysłane z mojego MI 5
-
A4 B7 1.8T BFB 267HP 365Nm
Kolektor seria, ale nie bawem będzie inny z większą przeplywką. Geremi zbiera mi graty ;-) Wysłane z mojego MI 5
-
A4 B7 1.8T BFB 267HP 365Nm
Na PB98 z lotosu. A co do wytrzymałości to myślę że parę modów z Geremim zrobimy i będzie mniejsze ciśnienie przy większej mocy ;-) za nie długi czas. Wysłane z mojego MI 5
-
A4 B7 1.8T BFB 267HP 365Nm
Dorzucam logi dla zainteresowanych http://vaglog.pl/log-003_118_P9KHj.html http://vaglog.pl/log-001_115_002_9LNWOvj.html
-
A4 B7 1.8T BFB 267HP 365Nm
To prawda kusi 3xx poza tym u Ciebie tfsi i moment o wiele konkretniejszy :-) Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 1.8T BFB 267HP 365Nm
Jak jest śnieg to nie sprawdza się od 0-100 tak jak kolega prosił ;-) Poza tym nie twierdzę że quattro jest złe. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Ale te auto służy mi do jazdy na codzień, a przyspieszenie i moc wykorzystuje się zazwyczaj w ruchu pozamiejskim ;-) Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 1.8T BFB 267HP 365Nm
Tylko pisząc "w takich warunkach jak są teraz u mnie to też nic nie zdziałasz" Mcgiver najlepiej zrozumiał(też jest z moich rejonów) o co mi chodzi bo leżał/leży śnieg Ps.Info o fmicu dodane arek_cccp U mnie sytuacja z ruszaniem wygląda na suchym tak że 1 bieg powolna rolka i wciśnięcie gazu do końca powoduje utratę trakcji od ok 3500 tys obr, 2 bieg to już ładnie klei do końca, chociaż to już jest na pograniczu możliwości opon które nie są jakieś rewelacyjne bo Imperiale Eco sporty Kupując je rok wcześniej jako nowe nie wiedziałem że wyjdą jakieś mody mechaniczne do auta
-
A4 B7 1.8T BFB 267HP 365Nm
Jesteś w ogromnym błędzie bo ta moc w quattro w takich warunkach jak są teraz u mnie to też nic nie zdziałasz. [emoji12]Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka Nie żartuj u mnie od 2giego biegu pełen ogień przy takich warunkach jak mamy teraz bez żadnych problemów a mocy sporo więcej . 1 z lekkim toczeniem się tak samo ze świateł bez problemu się da ścigać . Moc ma sens w ośce ale od 3-4 biegu w takich warunkach przy tej mocy. Niestety pół roku trzeba będzie się turlać po mieście bo byle jaki klekot z 4x4 odjedzie spod świateł. Za to od 120+ lepiej się zbira niż Q, aczkolwiek sa fajne patenty na ściganie się z ośka z rolki . Co kto lubi. Powiedz mi kolego ile Twoje auto waży bo to ma bardzo duże znaczenie
-
A4 B7 1.8T BFB 267HP 365Nm
Jesteś w ogromnym błędzie bo ta moc w quattro w takich warunkach jak są teraz u mnie to też nic nie zdziałasz. [emoji12] Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 1.8T BFB 267HP 365Nm
To prawda, potem dodam tą informację. Co do czasu do setki to nie mam okazji sprawdzić teraz bo mam ośke. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 1.8T BFB 267HP 365Nm
Auto miało być seryjnym stensowozem, a wyszło jak zawsze Nad autem trzyma piecze McGiver(Geremi) i Zaprzal z Turbodiesel.pl Aktualny setup: - Wtryski Bosch 440cc - Downpipe 2,75" - Od DP wydech 2,75" na środku rozchodzi się na 2,5" - Turbo hybryda na bazie K03 by Geremi Vag Garage - Duży TIP - Wałek ssący od ADR'a - Fmic 550x230x65 porobiony na rurkach 63mm Boost zadany na turbinie 1,2 bara. Niestety prawdopodobnie blokuję mnie seryjny kolektor wydechowy. Również przepływka chodzi na 4.9V, a i dla pompy paliwa zostało już nie wiele do końca swojej wydajności. Nie bawem z Geremim zniwelujemy te niedogodności i zobaczymy co z tego ulepa wyjdzie Dla zainteresowanych wrzucę jeszcze stary wykres na wtryskach 380cc, TIPie od Dem Car Customs, bez wałeczka i mniej przymodzonej turbinie:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Najlepiej
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zastanawiam się czemu wszyscy piszą o BEXowych wtryskach a nikt nie wspomni od AUMa lub AUQ a mają przecież tą samą przepustowość są tych samych wymiarów a da się kupić za 100zł z przesyłką za komplet na alledrogo.
-
Adaptacja ABS/ESP po zmianie hamulców na 320mm
Wiem że nie trzeba, ale jest coś takiego w vcdsie że zmienia się ustawienia abs'u/esp pod większe hamulce i inaczej działa wtedy ten abs z tego co mi wiadomo. Dobrze mówię? Na swoim vcds lite nie mam możliwości wejścia do tego sterownika i nie mogę się osobiście przekonać na swoim sprzęcie.
-
Intercooler a4 b6 1.8t 163
Jeśli chcesz bawić się w granice 200KM to dorzuć drugi bexowy. Z tego co wiem od 2.5 TDI 180KM też pasuje.
-
Moje poczynania z B7 1.8Tq BFB - w drodze po 300KM
U mnie piszczało sprzęgło tylko przez 73Km
-
Czy po zmianie na większą turbinę trzeba zmienić mapę?
Musowo, nawet jak jest ta sama a gruszka inaczej ustawiona to też trzeba rzucić okiem czy nie trzeba nic skorygować.
-
chiptuning za 500 zł
Jak wyjdzie 21x KM samym softem to będzie fajnie, pod warunkiem że sprawny motor i osprzęt.
-
Wtryski 440cc z Chin
W jaką moc w ogóle celujesz?
-
Wymiana wahaczy
Przy tym przebiegu ja bym już zmieniał cały kompletny przód. Napisz do chłopaków z Pro Choice niech Ci powiedzą jaki masz kupić zestaw, bo dolne proste wachacze różniły się wielkością sworznia.