Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wtryski 440cc z Chin


mashet

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli zbieram graty na Stage II. Zastanawiam się, czy ktoś miał styczność z wtryskami z Chin, niby Bosch, niby OEM. Numery się zgadzają - 0280155968. Wychodzi 220-230 za komplet

http://www.aliexpress.com/item/Brand-new-42lb-fuel-injector-0280-155-968-0280155968-high-performance-fuel-injector-for-1-8T/32367581493.html?spm=2114.01010208.3.223.1YV1W0&ws_ab_test=searchweb201556_8,searchweb201602_2_10057_10056_10055_10049_10059_10058_10017_10060_10061_10062_10063_412_10064,searchweb201603_2&btsid=9dcff0bb-3b58-420e-9de3-16232c4ea4de

Cena jest bardzo dobra i zastanawiam się czy nie warto zaryzykować. Nawet jak utopię kasę to przynajmniej będzie wiadomo, czy to się do czegoś nadaje.

Tylko bez gadania, ze żałuję na pewne wtryski, bądź używki. Po prostu robię rozeznanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to za 100 wyśle Ci komplet tych wtrysków, mały przebieg żekłbym symboliczny :) zawsze to mniejsza strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to za 100 wyśle Ci komplet tych wtrysków, mały przebieg żekłbym symboliczny :) zawsze to mniejsza strata.

To może powiedz coś więcej na ich temat :decayed:

EDIT:

Dobra zrobiłem mały research i znalazłem na youtube porównanie chińczyków i Boscha. Wtryski nie dają rady przy większym ciśnieniu, a dla Boscha nie jest to problem.

Edytowane przez mashet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj krótszych do bfb bo te są za długie

i szukaj sprawdzonych

takie zielone mam to zrobiłem sobie z nich ozdobę w garażu bo do tego tylko się nadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieć nie wtrysk jak wszystkie te tanie , jedni chwala bo zalozyli i dziala, ja montuje tego w dziesiatkach i to samo tyczy sie tych 012 430cc , nawet te z intercarsu 012 potrafia zaczać lać po 1tygodniu uzytkowania.

deki 630cc z niewiadomego pochodzenia utopily u kolegów 2 tłoki tak co kto lubi :D

inne znów powodowaly egt 1200cc

polecam kupowac nowe oryginalne wtryski tylko i wylacznie chyba ze ktos lubi ryzykowac za 300-500zl caly motor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieć nie wtrysk jak wszystkie te tanie , jedni chwala bo zalozyli i dziala, ja montuje tego w dziesiatkach i to samo tyczy sie tych 012 430cc , nawet te z intercarsu 012 potrafia zaczać lać po 1tygodniu uzytkowania.

deki 630cc z niewiadomego pochodzenia utopily u kolegów 2 tłoki tak co kto lubi :D

inne znów powodowaly egt 1200cc

polecam kupowac nowe oryginalne wtryski tylko i wylacznie chyba ze ktos lubi ryzykowac za 300-500zl caly motor

Moze troche offtop ale graty bosha z intercarsu to najwieksze śmieci jakie mogą być, czujniki ciśninia CR leci z nich paliwo z każdego z trzech co montowałem, regulatory na pompy po 3k do wymiany, czujniki różnicowe DPF po 6 miesiecy kaput, wtryski takze niby nowe bosh ale masakra leja sprawdzane na stole. Wszystko chodzi to tak jakby było kupione na aliexpers po prostu nie polecam, nie bede mowil takze o odklejejacych sie okladzin od klockow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor zgadza się, poczytałem troche, poszukałem info i tak jak mówisz. To śmieć. Nie mniej jednak temat moze sie przydać komuś zanim utopi kasę, bądź silnik :D

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu

Czy wtryski z 1.8t ARY z seata leona 180KM będą pasowały zamiast moich seryjnych BFB ? Czy są rozmiarowo większe od obecnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beda pasowac.

Rozumiem, że jednocześnie będą większe od obecnych ?

Edytowane przez impackt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta.

Super, dziękuję za informacje !

Panowie, ponownie w temacie wtrysków czy do BFB podejdą wtryski z AJQ ? tzw. długie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz na seryjnych wtryskach jest zestrojony na 191 KM i 291 Nm, zakładam drugi IC i chciałbym wrzucić większe wtryski żeby ugrać ok. 210 KM i 310-320 Nm, wszystko na seryjnym turbo i z zamontowanym DP.

Edytowane przez impackt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...