-
1.8t swap na 1.9 tdi
Nietypowe pytanko. Chce zeswapować 1.9 tdi do b5 1.8t AEB 1998r. Wie ktoś może jak ma się sprawa takich rzeczy czy będę musiał przekładać ewentualnie co kupić. skrzynia półosie zamach ze sprzęgłem sanki mocowanie silnika pas przedni zbiornik przewody paliwowe licznik Potrzebuje ekonomicznego auta na długie dojazdy i nie mogę założyć lpg bo parkuje w parkingu podziemnym, więc prosiłbym o nie pisanie że to się nie opłaca itp.
-
Strona lub program do odczytu plików .csv - prezentacja logów
Witam stworzyłem serwis do udostępniania logów z vag/vcds, na wzór vag-logi ale nie trzeba się logować/ podawać adresu e-mail. Dajlogi DAJLOGI.HEROKUAPP.COM zapraszam do korzystania, uwagi, błędy, pytania, sugestie proszę pisać w tym wątku
-
Pompa oleju Audi A4 B5 ADR
pierburg ok tam chyba kolbenshmit wychodził w org
-
kolektor wydechowy demontaż
witam zauważyłem pęknięcie na kolektorze wydechowym chciałem go wymienić na nowy, mam pytanie czy trzeba wyjmować turbo do wyciągnięcia go?
-
Wymiana Silnika AEB na coś "nowszego"
ajl i tak bedzie jechał tak samo jak aeb jak zostawi sterownik od AEB, jak chcesz włożyć coś nowszego to pewnie AWT ale wtedy cąły osprzęt silnika nowy, wiązka, pedały, licznik, ic i dużo innych rzeczy jeśli chcesz to zrobić ok
-
Zdarzenie na A4 - brak sprawcy.
daj jakieś zdjęcie, szczeście że nikt tym czymś nie dostał bo pewnie źle to by się skończyło
-
Samopoziom bixa
nie oślepiaj na drodze tylko zrób to porządnie, a jak cię nie stać to oddaj auto na złom
-
Tylko silnik nie chce połączyć się z vagiem
auto normalnie odpala?
-
Wymiana pompy wody AEB
raczej nie bo jak dobrze pamiętam to pompa wody podchodzi pod kółko napędu pompy oleju
-
Adaptacja Klimy - Słabo Chłodzi
nie zauważyłem patrzyłem na inny post temperatura na parowniku ok więc sprężarka bedzie ok wiec coś ze sterowaniem raczej będzie
-
Adaptacja Klimy - Słabo Chłodzi
nie wiem gdzie tam 2 stopnie widzisz ale 10 barów to za mało na wysokim cisnieniu, wiec albo malo czynnika albo kończy sie sprezarka
-
Czujnik dpf g450/kontrolka silnika
tylko oryginał ja ten czujnik w mercedesie boscha zmieniałem co 3-6 miesięcy dopiero ori załatwił sprawe
-
Wtryski 059130277ah na jakie wymienic?
na zielono masz napisane jak nie chcesz to nie musisz oddawac
-
Wtryski 059130277ah na jakie wymienic?
przecież wszystko pisze ciężko przeczytać?
-
Wtryski 059130277ah na jakie wymienic?
zawsze mozna taniej pewnie coś koło 900 850 jakby sie dobrze zagadało a te wtryski w IC są regenerowane więc stare trzeba im oddać
romanzlasu
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta