Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

romanzlasu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. romanzlasu opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Nietypowe pytanko. Chce zeswapować 1.9 tdi do b5 1.8t AEB 1998r. Wie ktoś może jak ma się sprawa takich rzeczy czy będę musiał przekładać ewentualnie co kupić. skrzynia półosie zamach ze sprzęgłem sanki mocowanie silnika pas przedni zbiornik przewody paliwowe licznik Potrzebuje ekonomicznego auta na długie dojazdy i nie mogę założyć lpg bo parkuje w parkingu podziemnym, więc prosiłbym o nie pisanie że to się nie opłaca itp.
  2. Witam stworzyłem serwis do udostępniania logów z vag/vcds, na wzór vag-logi ale nie trzeba się logować/ podawać adresu e-mail. Dajlogi DAJLOGI.HEROKUAPP.COM zapraszam do korzystania, uwagi, błędy, pytania, sugestie proszę pisać w tym wątku
  3. romanzlasu odpowiedział(a) na zigula11 temat w 1.8
    pierburg ok tam chyba kolbenshmit wychodził w org
  4. romanzlasu opublikował(a) temat w 1.8T
    witam zauważyłem pęknięcie na kolektorze wydechowym chciałem go wymienić na nowy, mam pytanie czy trzeba wyjmować turbo do wyciągnięcia go?
  5. ajl i tak bedzie jechał tak samo jak aeb jak zostawi sterownik od AEB, jak chcesz włożyć coś nowszego to pewnie AWT ale wtedy cąły osprzęt silnika nowy, wiązka, pedały, licznik, ic i dużo innych rzeczy jeśli chcesz to zrobić ok
  6. daj jakieś zdjęcie, szczeście że nikt tym czymś nie dostał bo pewnie źle to by się skończyło
  7. romanzlasu odpowiedział(a) na sebekWRX temat w Audi A4 B7
    nie oślepiaj na drodze tylko zrób to porządnie, a jak cię nie stać to oddaj auto na złom
  8. romanzlasu odpowiedział(a) na janekg16 temat w 1.8T
    raczej nie bo jak dobrze pamiętam to pompa wody podchodzi pod kółko napędu pompy oleju
  9. nie zauważyłem patrzyłem na inny post temperatura na parowniku ok więc sprężarka bedzie ok wiec coś ze sterowaniem raczej będzie
  10. nie wiem gdzie tam 2 stopnie widzisz ale 10 barów to za mało na wysokim cisnieniu, wiec albo malo czynnika albo kończy sie sprezarka
  11. tylko oryginał ja ten czujnik w mercedesie boscha zmieniałem co 3-6 miesięcy dopiero ori załatwił sprawe
  12. na zielono masz napisane jak nie chcesz to nie musisz oddawac
  13. przecież wszystko pisze ciężko przeczytać?
  14. zawsze mozna taniej pewnie coś koło 900 850 jakby sie dobrze zagadało a te wtryski w IC są regenerowane więc stare trzeba im oddać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.