Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot Białystok


powaguspisz

Rekomendowane odpowiedzi

To dla Kolegi yendreck również odpowiada Sztabin ?

---------- Post dopisany at 07:44 ---------- Poprzedni post napisany at 07:39 ----------

W Białymstoku może i trudno spotkać się A4 to nie znaczy, że 3.0V6 nie spotkamy się. Jak ustalimy miejsce i czas to możesz wpaść z Augustowa będziesz miał najbliżej oczywiście do Sztabina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mi odpowiada i Augustów fakt lepsze miasto na spota a Ełk i Sztabin także pasi. Co pozostali się nie odzywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, aha dawno nie zagladałem i widzę że temat ruszył bardziej :) fajnie

Ja jeste za czy to Ełk czy Augustów, różnica nie wielka w odległości, i mi to kłopotu nie sprawia, ale mówię tu za siebie, a co do tego czy same A4 z V6 3.0 to oczywiście że nie, zapraszamy wszystkie A4 B6 nie tylko z 3.0V6, ale głównie bo bym chcial się co nie co dowiedzieć posluchać. To co Panowie/Panie

zakładamy listę chetnych ustaklamy kiedy i gdzie ?? Bo tak bedziemy drążyć w kółko :P może jakies konkrety. Wiecej wpisów widzę na Augóstów a więc niech tak zostanie teraz kiedy ?? Przyszła niedziela ?? 18.11 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"maksio200" ja tylko rzuciłem propozycję na ten weekend, ale to nie musi być koniecznie ten, kwestia teraz dopasowania się każdemu by jakoś to zgrać do kupy., piszcie propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno nie zaglądałem widzę, że coś się dzieje. Mi pasuje każda niedziela, soboty nie bardzo mam zajęte w dzień, wieczorem dopiero jestem wolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalerzy od tego jaki to wieczór. Późny czy wczesny, bo jesli 22 wieczór to faktycznie może późno, ale 16/18 przyzwoicie, a więc można by było się organizować coś w tych godzinach. Niedzielę preferuję bardziej Sobote to zalerzy czy pracuje, jesli nie to jak najbardziej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienią jeżeli o soboty to wczesny 17-18 jestem już wolny, jeżeli chodzi o niedzielę każda pora odpowiada. trzeba by było przymierzyć do najbliższych sobót i niedziel 1lub 2 albo 8 i 9 oczywiście grudzień. Jak ta propozycja odpowiada.

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie/Panie

Ja się podpisuje pod listą i propozycją marek990, mi odpowiada i Sobota 17-18:00 1 Grudnia oraz Niedziela każda godzina. Jak reszta panów i pań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jorgus2 ... jesteś za ale nie powiedziałeś za czy Sobota czy Niedziela

---------- Post dopisany 26-11-2012 at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 18:10 ----------

Za pewne jeśli dojdzie do spotu to Niedziela, z tego względu że nadchodzący weekend to ostatki, a więc wiekszośc gdzies zabaluje i z wyjazdu nici :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat zamarł ,czyżby nie dojdzie do Spotu ? Panowie no dawać jakieś propozycje spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas jestem za, nie wykruszam sie :) Czekam tylko kiedy i gdzie, już dawno pisałem że by każdy chętny rzucił propozyję jaki dzień, godzinę, gdzie i wspolnie wybierzemy coś po między.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę Panowie nic się nie dzieje w sprawie spotu zaproponowałem sobotę lub niedzielę jeden głos za. Reszta nie określiła się do propozycji. Wiadomo teraz okres świąteczny każdy będzie zajęty świętami. Dodam, że obecnie odpowiada mi każda sobota lub niedziela i każda godzina, również dni tygodnia od poniedziałki do piątku po godz 16.00 do końca roku pozostały po 2 soboty i niedziele chyba, że 21grudnia w piątek będzie koniec świata.

pozdrawiam świątecznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety pracuję 22 Grudnia, a później no niestety ale przygotowania świateczne a więc w domku coś trzeba porobić, jakieś zakupy, fryzjer, choinka itp bla bla :) a dalej nie wiem, teraz kwestia co powie reszta chętnych, bede wówczas się jakoś dostosowywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho widzę, że temat spotu zamarł całkowicie . Czekamy na propozycje najlepsze są spontaniczne zanim nasz zima nie zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...