Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot Białystok


powaguspisz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mamy sobotę, ustalmy konkretnie godzinę i miejsce. Kolego marek990 czy odpowiada ci B-stok czy nie bardzo jak nie to zaproponuj jakieś miejsce. Czy wracamy do pierwotnie ustalonego miejsca: Galeria Zielone Wzgórza godz. 18.00??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc niech zostanie Galeria Z.W. godzina 18 obok toru kartingowego, tam zazwyczaj jest miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dobry wieczer :)

Panowie ja się piszę na spot, również bym powymieniał się doświadczeniami z autkiem, a i dowiedział się może czegoś ciekawego. Myślę że nie ma co kombinować, niech zostaje miejsce które już wcześniej było podane a mianowicie galeria ZIELONE WZGÓRZA parking przy torze, godzina 18:00 jakby coś się zmieniło odnośnie godziny np. 15:00/16:00 dajcie znać na forum wejdę sobie przed 15 sprawdzę.

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

jorgus2 - zapraszamy Cię do Białego, daleko nie masz, a gdy spotkanie się odbędzie można porozmawiac o kolejnym by np. jechac do Augustowa wówczas Tobie bedzie bliżej, przegonisz maszynę na trasie do Białego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja potwierdzam, a gdyby okazalo sie ze spot ma byc wczesniej to piszcie info, ja moge byc i wczesniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc wszystko zostaje tak jak było powiedziane wcześniej :) super ja w takim razie jestem, GZW godzi: 18

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

Panowie...

Spot uważam za udany, jak na pierwsze podejście naprawdę bardzo dobrze :) Oby kolejnych nie zabrakło, i grono się powiekszało.

A z tym wypadem do Augustowa trzeba pomyśleć, to dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie było nas dużo lecz uważam, że było sympatycznie. Miejmy nadzieje, że przy kolejnych spotkaniach grono będzie się powiększało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ,Spot się udał ,z niecierpliwością czekam na kolejny ,następnym razem pewnie będzie nas jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak do następnego razu, to w takim razie trzeba ustalić komu i jak odpowiada może ewentualnie jakaś wczesniejsza godzina tak z góry mówiąć wtedy by więcej osób przybylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nawet nie udzielałem do tego spotu bo wiedziałem że nie będę mógł przyjechać :( ale postaram się wpaść na kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maksio200 słyszałem o Tobie od znajomego z Sokółki śmiga B6 1,9TDI, wspominał że masz ASN-a, tak więc przeglądaj temacik i jak coś zapraszamy, zawsze to coś ciekawego można się dowiedzieć, a ewentualnie spoty połączyć ze sobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dobre pytanie wszyscy stali przodem auta nie zwróciłem uwagi czy to Avancik :P ale chyba tak i to ciemna/ granacik jakiś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...