-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
hiszpan jakie masz doładowanie i jaką moc wygenerowało twoje 2.7
-
Sprężarka kaput?
Witam, więc tak jeżeli na pewno masz opiłki w układzie to my robimy tak: potrzebujesz: -nowa lub regenerowana sprężarka -nowy filtr osuszacz -nowy skraplacz no i oczywiście w zależności o typu układu a dokładniej rozprężania gazu w układzie to nowa dysza lub zawór rozprężny + do tego wszystkiego płukanie układu(przewodów+parownika). Po takim zabiegu możemy dać gwarancje klientowi na działanie układu. Oczywiście jak chcesz żeby wszystko działało jak należy przez długi czas. Oczywiście możesz założyć tylko nowy kompresor i uzupełnić czynnik ale to raczej nie będzie długo działało bo opiłki które pozostaną zrobią swoje w krótkim czasie.
-
Czy można jeździć bez czynika?
A no takie jak tzw sprzęgło zrywalne naprawa i wymiana sprzęgła sztywnego sprężarki klimatyzacji | Auto klimatyzacja samochodowa
-
VAGPodlasie - rozpoczęcie sezonu 2014
Ja się raczej wybieram, btw jakieś spotkanie przed można by było zorganizować.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
poszło na priv
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
2.7 BIT jest FAJNE Ja zamierzam swoje sprzedać Kasjan jak będziesz chciał się przejechać to zapraszam, do momentu kiedy nie sprzedam. Miny innych posiadaczy "super wózków" podczas wyprzedzania i nie tylko - bezcenne
-
śruby antykradzieżowe
Spróbuj nabić nasadkę 12-katną i powinno pójść jak nie to jak koledzy podpowiadają przyspawaj coś co potem dasz radę odkręcić
-
Kontrolka - System kontroli spalin.. A4 B6. 2.0 ALT.
Co rozumiesz przez kontrolkę - "system kontroli spalin" ?
-
Wymiana rozrządu - procedura
Po co zdejmować nastawniki ???? panowie zastanawiający jest fakt jak można poprawnie ustawić rozrząd w ASN'ie bez blokowania wałków, przecież trzeba zdjąc pokrywy zaworów i zarzucić blokady na wałki żeby można było TYLKO poluzować koła na wałkach i dopiero wtedy napinać pasek i dopiero dokręcić śruby od kół pasowych wałków.dopiero po takim zabiegu rozrząd jest ustawiony i napięty odpowiednio. hmm.. dziwny (czyt. trochę nie profesjonalny) ten mechanior który w ten sposób nie podszedł do tematu.
-
Opinie o silniku i koszty
Miałem takowy motor pod maską swojego b6, tak jak przedmówcy, nie mogłem narzekać, aczkolwiek dla miał jedną wadę: mianowicie był ciut za wolny
-
Kłopoty z olejem
zgadzam sie z Tobą Mariuszu. Miałem ASN'a i też pił.
-
Prędkość na FISIE B6
tak czytam i chyba spr u siebie czy działa
-
Problem z bagnetem
Dzwoń do ASO tam mają najtaniej sam tak zrobiłem jak miałem jeszcze w swojej budzie ANS'a
-
odwrotnie działający czujnik paliwa,
Z tego co mi się wydaje to na pinout'cie w liczniku w B5 jest jeden pin od wskaźnika paliwa w b6 natomiast masz 2 piny więc może stąd ten problem.
-
Spot Białystok
He jakie tam monstrum, tosz to 1.6 na koksie )
cichy8610
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta