Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Białystok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jest

Opublikowano
  • Autor

Spot zaliczony, i nawet jeden zadowolony z usługi :wink:

Opublikowano

Dzięki Mariusz za Spolszczenie ,Miło mieć polski w navi :banan:

Opublikowano

Najlepsze,że nie zaglądałem tutaj, jak się ustawiacie a i tak okazało się ,że z A4 najrazniej :)

Opublikowano
  • Autor

Będzie cieplej, będzie więcej mam taką nadzieję. A pierwszy ciepły zlot to prawdopodobnie Augustów :wink:

Opublikowano

Ale,że co Augustów Bo ja nie w temacie

Opublikowano
  • Autor

A rozmawialiśmy z chłopakami że gdy będzie cieplej to przejażdżkę do Augustowa sobie zrobimy. Taki mały relaks.

Opublikowano

O No to dobry pomysł.

Opublikowano
  • Autor

:hi:Panowie / Panie ci co byli i nie byli jeszcze na spotach kiedy kolejny ? Może Niedziela ma być niby zimno i padać śnieg ale cóż pożegnać zimę trzeba :wink:

Opublikowano

Dobry pomysl. Zahartowane "Białe Niedźwiedzie" pewnie jakieś sie znajdą. To może spotkajmy się troszke wczesniej, tak ok. 17 może?? Co wy na to ??

Opublikowano
  • Autor

rookie5 to żaden kłopot o 17:00 ostatnim razem spot zaczął się o 16:00 bo było widno jeszcze i zamiast stać pod galerią można troszkę za dnia popatrzeć co się dzieje na świecie :wink:, Tak więc pogodę oglądałem ma być chłodno ale znośnie słoneczko ma niby być jakieś a więc jak będzie ktoś się pisał to NIEDZIELA 16:00 KRYWLANY a później zobaczymy co dalej

Opublikowano

Mi pasuje będę.

Opublikowano

moze i ja wpadne popalic papierosy ;) he

Opublikowano

Jak mi jakieś niespodziewajki nie wyskoczą to pojawię się ;)

Opublikowano

Może i ja się pierwszy raz pojawię jak nic nie wypadnie:)

Opublikowano
moze i ja wpadne popalic papierosy ;) he

A no jak fajeczki to wpadnę :P

Opublikowano
  • Autor

A więc ustalamy że kto chętny to godzina 16:00

---------- Post dopisany 11-03-2013 at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2013 at 19:34 ----------

cichy

Daj info o wyjeździe do W-wy. Poczytam sobie co gdzie i jak :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

sorki że dopiero teraz ale stanowczo za dużo pracy i za mało czasu :)

Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

polecam i zapraszam na wspólny wyjazd większą paczką byłoby fajniej.

Opublikowano

Witam Wszystkich.

Potrzebuje spolszczyć swoja navi Rns-e nagrać mapę i wgrać sds-a jest ktoś taki kto mógłby mi to zrobić?

Opublikowano
  • Autor
Witam Wszystkich.

Potrzebuje spolszczyć swoja navi Rns-e nagrać mapę i wgrać sds-a jest ktoś taki kto mógłby mi to zrobić?

Witam :hi: wyszukiwarka google,. i jedziesz RNS-E - ciechu20 - Chomikuj.pl

ściągnij plik nagraj i będziesz miał polskie menu.

PS. Tylko to nie ten temat. Masz Nawigacja / Car audio

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

sorki że dopiero teraz ale stanowczo za dużo pracy i za mało czasu :)

Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego

polecam i zapraszam na wspólny wyjazd większą paczką byłoby fajniej.

A więc ja z miłą chęcią, oby tylko pogoda dopisała, że by nie lało i halnych nie było :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.