Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

BTW ciekawa sprawa z ta temp. Oleju przyznam szczerze ze nie zwróciłem na to uwagi.Moze to byc tak jak mówicie olej bo faktycznie Panamera 4S sie tak nie grzeje lub zapewne jest inna miska olejowa i czujnik moze byc w innym miejscu albo inaczej umiejscowiona chłodnica oleju.Bede i tak zmienal olej po dotarciu to zobaczymy jak bedzie na innym oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, turdzi napisał:

He he never do sportowego auta tylko Alkantara ;)

 

Najgorsze jest to, że skóra wokół alcantary jest wątpliwej jakości.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, turdzi napisał:

BTW ciekawa sprawa z ta temp. Oleju przyznam szczerze ze nie zwróciłem na to uwagi.Moze to byc tak jak mówicie olej bo faktycznie Panamera 4S sie tak nie grzeje lub zapewne jest inna miska olejowa i czujnik moze byc w innym miejscu albo inaczej umiejscowiona chłodnica oleju.Bede i tak zmienal olej po dotarciu to zobaczymy jak bedzie na innym oleju.

Porsche ma prawdopodobnie rekomendowany olej Mobil a Audi Castrol. Ogólnie Mobil ma lepsze właściwości od Castrola ( mowa o 0W40)  Druga sprawa jest tak czy te silniki są w 100% tak samo zaprojektowane i jak wygląda ułożenie chłodnicy oleju... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kosmita napisał:

Najgorsze jest to, że skóra wokół alcantary jest wątpliwej jakości.. 

Tu muszę się zgodzić.

Pracuje nad tematem.Jezeli uda się zmienić kierownicę i gałkę w pakiecie RS na skórę perforowana to upgradeje i przeżyje skórę na fotelach w przeciwnym razie raczej nieaktune.Alkantara na kierownicy jest mega nielraktyczna i po paru kim wygląda fatalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Norbas napisał:

Porsche ma prawdopodobnie rekomendowany olej Mobil a Audi Castrol. Ogólnie Mobil ma lepsze właściwości od Castrola ( mowa o 0W40)  Druga sprawa jest tak czy te silniki są w 100% tak samo zaprojektowane i jak wygląda ułożenie chłodnicy oleju... 

Myślę olej to różnica paru stopni ale nie 10.Mysle że to coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kosmita napisał:

Najgorsze jest to, że skóra wokół alcantary jest wątpliwej jakości.. 

 Ale z was koledzy.Wlasnie wydałem przez ws kolejne 7K :)

Macie rację robicie boków wygląda tandetnie oppgradowalem do Nappy z czerwonym szyciem a więc w środku będzie tak tyle że kiera i gałka w perforowanej  skórze a nie alkantarze 

downloadfile-25.jpg

downloadfile-13.jpg

downloadfile-14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, turdzi napisał:

 Ale z was koledzy.Wlasnie wydałem przez ws kolejne 7K :)

Macie rację robicie boków wygląda tandetnie oppgradowalem do Nappy z czerwonym szyciem a więc w środku będzie tak tyle że kiera i gałka w perforowanej  skórze a nie alkantarze 

 

Moim zdaniem dobrze zrobiłeś. Ja jak zamawiałem swoją nie miałem nawet w opcjach Nappy sportowej. Tylko alcantara sportowa była. Dopiero jak do konfiguratorów weszła S4 do A4 została dodana ta opcja za dopłatą. O ile sama idea Alcantary sportowej ze skórą po bokach mega mi się podoba, to wykonanie tej skóry po bokach jest lipne straszne. W samochodzie za ponad pół bańki po prostu to nie przystoi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie absolutne.Przyznam szczerze że miałem trochę niedosyt bo chciałem czerwone szwy.Najgorsze jest to że o zamówienia już dodałem kolejne 30K jak w takim tempie t będzie szło to będę musiał nerke wyciąć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, turdzi napisał:

będę musiał nerke wyciąć

byle nie sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, turdzi napisał:

Zgadzam sie absolutne.Przyznam szczerze że miałem trochę niedosyt bo chciałem czerwone szwy.Najgorsze jest to że o zamówienia już dodałem kolejne 30K jak w takim tempie t będzie szło to będę musiał nerke wyciąć.

 

Ale jak teraz dobrze będzie się w aucie siedziało :D Jak już idziesz grubo to nie może być jakiegoś niedosytu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rodosbwa napisał:

Ale jak teraz dobrze będzie się w aucie siedziało :D Jak już idziesz grubo to nie może być jakiegoś niedosytu :)

My by tak tylko troche ciezko przelknac ze na samo wyposazenie  poszlo nowe Audi A3 ......

Edytowane przez turdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My by tak tylko troche ciezko przelknac ze na samo wyposazenie  poszlo nowe Audi A3 ......
Fakt audi się ceni np krzyczą w nowej a5 900 zł za przesuwany podłokietnik ale po przeczytaniu tego artykułu zmieniłem zdanie co do płacenia za znaczek :-D

https://m.onet.pl/moto/aktualnosci,6sde07

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt audi się ceni np krzyczą w nowej a5 900 zł za przesuwany podłokietnik ale po przeczytaniu tego artykułu zmieniłem zdanie co do płacenia za znaczek :-D

https://m.onet.pl/moto/aktualnosci,6sde07

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

https://m.onet.pl/moto/aktualnosci,6sde07

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff nie łatwo było znaleść wiecej zdjeć tego bialaska ale sie odalo.

Mysle ze czerwone dodatki w środku do tego koloru bedą miodzio.Sam widze teraz ze standardowe fotele z Alkantara ale jasnymi szwami było by po prostu za nudno tak ze dzieki za rady bo to dzieki wam sie zdecydowałem w ostatniej chwili.

tymczasem wiecej zdjeć.

 

 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6. november 2017 o 14:04, turdzi napisał:

Po miesiącach oczekiwania wedle zasady "go big or go home" poszedlem po bandzie i dziś zamówiłem nowe RS4.

Więcej info jak dojdę do siebie ?

 

Dorzucilem pełna listę wyposażenia.

 

image.jpg

 

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

Cytuj

Screenshot_20171106-140335.pngimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

 

image.jpg

Edytowane przez turdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Dzięki za foty.

Obecna konfiguracja wnętrza rewelka :D 

Listwy ozdobne wnętrza wziąłeś carbon?

Zdjęcia nie oddają pięknej bryły i proporcji nowego RS4... na żywo powala ...

Te felgi nie są najgorsze... tryśnij je całe w czerń połysk :D

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...